نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 515 از 1841 نخستنخست ... 1541546550550650750850951051151251351451551651751851952052152252352452556561510151515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,141 تا 5,150 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    من میخوام برای خواهرم که مجرد و دانشجو هست ویزا اقدام کنم. 2 سال پیش با پدر مادرم اپلای کرد و ریجکت شد و فقط پدر مادرم ویزا گرفتند. کسی را میشناسین که برای خواهر یا برادر مجردش تونسته باشه ویزا بگیره؟ میشه راهنمایی کنید. ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mina18732 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای خواهرم که مجرد و دانشجو هست ویزا اقدام کنم. 2 سال پیش با پدر مادرم اپلای کرد و ریجکت شد و فقط پدر مادرم ویزا گرفتند. کسی را میشناسین که برای خواهر یا برادر مجردش تونسته باشه ویزا بگیره؟ میشه راهنمایی کنید. ممنون
    من هم خیلی دنبال این موضوع هستم ولی متاسفانه تقریبا همه مواردی که من دیدم که برای خواهر یا برادر مجرد و جوان اقدام کردن, ریجکت شدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان، خواهشمندم پاسخ من را بدهید:
    2. If you are 18 years of age or older, sign and date in the boxes provided at the bottom of the page.

If you are less than 18 years of age, your form must be signed by one of your parents or a legal guardian.
    در اینجا فرم را باید امضا کنم؟ یا فقظ برای دختر 9 ساله ام باید امضا کنم؟form 5257 فکر میکردم این فرم احتیاج به امضا ندارد؟ لطفا راهنمایی فرمایید.

اگر کسی ویزای چندبارورود کانادا رو بگیره استفاده نکنه بعداً مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

I just noticed my mom name is miss spelled in the biometric collection letter! is this something I have to worry about? is there anyway to correct that? she is going to Ankara next week for her biometric test and I don't want any trouble! thanks for your help

Banned

you already leave the scans of the passport and the rest of the IDs, so don't you worry and let your mom tell them while taking the biomet. in Ankara

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    organic chemistry

سلام دوستان
    یک سوال برای اپلای آنلاین باید کیفیت مدارک که اسکن میشه خیلی بالا باشه؟ مثلا" اگه با دوربینی عکس بگیریم که رزولوشن آن 5مگاپیکسله خوبه؟ یا حتما" اسکن کنیم؟

ممون که جواب میدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    organic chemistry

سلام دوستان

چندسوال داشتم
    1-برای اپلای آنلاین باید کیفیت مدارک که اسکن میشه خیلی بالا باشه؟ مثلا" اگه با دوربینی عکس بگیریم که رزولوشن آن 5مگاپیکسله خوبه؟ یا حتما" اسکن کنیم؟
    2-آیا تاریخ دعوت نامه ای که برامون ارسال میشه مهمه؟ منظورم اینه که فرضا" تاریخ دعوت نامه ما از 30sep تا 30nov باشه اما تا اون موقع ویزای ما آماده نشه ویزا نمیدن؟

ممون که جواب میدید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomedicine20 نمایش پست ها
    سلام دوستان

چندسوال داشتم
    1-برای اپلای آنلاین باید کیفیت مدارک که اسکن میشه خیلی بالا باشه؟ مثلا" اگه با دوربینی عکس بگیریم که رزولوشن آن 5مگاپیکسله خوبه؟ یا حتما" اسکن کنیم؟
    2-آیا تاریخ دعوت نامه ای که برامون ارسال میشه مهمه؟ منظورم اینه که فرضا" تاریخ دعوت نامه ما از 30sep تا 30nov باشه اما تا اون موقع ویزای ما آماده نشه ویزا نمیدن؟

ممون که جواب میدید
    وکیل ما که هر وقت از مدارک عکس گرفتیم غر زد و گفت اسکن کنید. البته ما متقاضی اقامت دایم هستیم ولی فکر کنم اگر اسکن کنید بهتر باشه دوست عزیز

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomedicine20 نمایش پست ها
    سلام دوستان

چندسوال داشتم

ممون که جواب میدید
    1) اسکن که خیلی بهتره. کیفیت عکس ها نیازی نیست خیلی بالا باشه ولی باید متن ها خوانا باشند و عکس ها قابل تشخیص. اگر جایی از مدارک متن ریزی نوشته شده لااقل با یک بار زوم کردن قابل خوندن باشه و پیکسل پیکسل نشه. اگر از موبایل برای عکس گرفتن استفاده می کنید بهتون نرم افزار CamScanner را پیشنهاد می کنم.
    2) در مورد سفارت کانادا نمی دونم ولی دو تا از دوستای من که برای شرکت در کنفرانس علمی تقاضای ویزای امریکا کرده بودند، با اینکه زمان کنفرانس گذشته بود ولی سفارت بهشون ویزا داد.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)