نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 54 از 1841 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    با سلام .میشه برای والدین تقاضای ویزای سوپر بکنیم .میشه شرایط رو بفرمایین؟
    شخص دعوت کننده باید permanent resident یا citizen باشه. درآمدش با توجه به تعداد اعضای خانواده و دعوت شدن پدر/مادر یا هر دو از حد معین شده بیشتر باشه.
    بعد از درخواست سوپرویزا، زمانی که موافقت شد، والدین باید برن medical و شما هم باید برای یکسالشون بیمه خریداری کنید. برای درخواست سوپرویزا بهتره درخواست multiple کنند. در ضمن اعتبار این ویزا برای ایرانی ها - چون پاسپورت هامون به جای 10 ساله، 5 ساله است- به مدت 4 سال خواهد بود.
    برای اطلاعات در مورد کف درامد به این سایت مراجعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...2011-12-01.asp

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    با سلام .میشه برای والدین تقاضای ویزای سوپر بکنیم .میشه شرایط رو بفرمایین؟
    اين را هم ببينيد:
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/supervisa-how.asp
    شخصي را مي شناسم كه اين ويزا را بدون مديكال گرفتند.

Junior Member

سلام ، من حدود 6 ماه پیش برای ویزای توریستی اقدام کردم . اول مرداد ایمیل درخواست پاسپورت و ارائه آن به سفارت کانادا برایم آمد. تصمیم داشتم یک سفر سه روزه به آنکارا داشته باشم تا ویزا را بگیرم و برگردم تا آماده بشم برای تهیه بلیط و سفر به کانادا ولی یکی از دوستانم پیشنهاد کرد که مقدمات سفرم به کانادا را آماده کنم و از پروازهایی که از ترکیه به کانادا می رود و می توان در ترکیه چند روز توقف داشت استفاده کنم که هزینه ها کمتر و امکانات بهتری دارد ولی ایشان از جزئیا ت خبر نداشت
    سوالم از دوستان این است : آیا کسی از این طریقه استفاده کرده ، امکان داره تو تهران بلیط بدون ویزا تهیه کنیم و بریم ترکیه اونجا بعد از گرفتن ویزا مستقیم بریم کانادا . لطفا اگر دوستان اطلاعاتی دارند بفرمایند . متشکرم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_h نمایش پست ها
    سلام ، من حدود 6 ماه پیش برای ویزای توریستی اقدام کردم . اول مرداد ایمیل درخواست پاسپورت و ارائه آن به سفارت کانادا برایم آمد. تصمیم داشتم یک سفر سه روزه به آنکارا داشته باشم تا ویزا را بگیرم و برگردم تا آماده بشم برای تهیه بلیط و سفر به کانادا ولی یکی از دوستانم پیشنهاد کرد که مقدمات سفرم به کانادا را آماده کنم و از پروازهایی که از ترکیه به کانادا می رود و می توان در ترکیه چند روز توقف داشت استفاده کنم که هزینه ها کمتر و امکانات بهتری دارد ولی ایشان از جزئیا ت خبر نداشت
    سوالم از دوستان این است : آیا کسی از این طریقه استفاده کرده ، امکان داره تو تهران بلیط بدون ویزا تهیه کنیم و بریم ترکیه اونجا بعد از گرفتن ویزا مستقیم بریم کانادا . لطفا اگر دوستان اطلاعاتی دارند بفرمایند . متشکرم
    شنيدم كه امكان پذيره. تو بخش تهيه بليط در انجمن كانادا از آقاي pearson كمك بگيريد فكر كنم براتون انجام بدند.
    موفق باشيد.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_h نمایش پست ها
    برای خریدن بلیت سفر به کانادا به ویزا احتیاج ندارید. موفق باشید.

Junior Member

سلام. آنکارا داره ویزاهای دانشجویی رو خوب میده ولی برای توریستیها وضعیت همونه که قبلآ بوده تازه بدتر هم شده . پروسسینگ تایم برای هر دو در ایران 16 هفته بود.دانشجوها دارن همگی یه پتیشن امضا میکنن بیاین ما هم یه اعتراض دسته جمعی بکنیم شاید نتیجه بده از دست رو دست گذاشتن وانتظار که بهتره
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط danroun نمایش پست ها
    سلام. آنکارا داره ویزاهای دانشجویی رو خوب میده ولی برای توریستیها وضعیت همونه که قبلآ بوده تازه بدتر هم شده . پروسسینگ تایم برای هر دو در ایران 16 هفته بود.دانشجوها دارن همگی یه پتیشن امضا میکنن بیاین ما هم یه اعتراض دسته جمعی بکنیم شاید نتیجه بده از دست رو دست گذاشتن وانتظار که بهتره
    من موافقم ولی روش آن را بلد نيستم. واقعا اوج بی برنامگی و تحقير را دارند. اگر نمی خواهيد به ايميل و يا تلفن جواب بدهيد پس برای چيست؟

Junior Member

دوستان عزيز پدرم روز 5شنبه ،26 جولای از طريق ايميل پاس ريکوئست شدند. مدارک ايشان 15 هفته پيش به سفارت کانادا در تهران ارائه شده بود.اميدوارم بقيه هم به زودی جواب بگيرند و بتوانند سفر را در زمان مورد نظر انجام دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    شخص دعوت کننده باید permanent resident یا citizen باشه. درآمدش با توجه به تعداد اعضای خانواده و دعوت شدن پدر/مادر یا هر دو از حد معین شده بیشتر باشه.
    بعد از درخواست سوپرویزا، زمانی که موافقت شد، والدین باید برن medical و شما هم باید برای یکسالشون بیمه خریداری کنید. برای درخواست سوپرویزا بهتره درخواست multiple کنند. در ضمن اعتبار این ویزا برای ایرانی ها - چون پاسپورت هامون به جای 10 ساله، 5 ساله است- به مدت 4 سال خواهد بود.
    برای اطلاعات در مورد کف درامد به این سایت مراجعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...2011-12-01.asp
    البته ایشون کامل توضیح دادن، اما محض اطلاع عرض می‌کنم که
    ویزاِ پدرم ۵ سالس ، ویزاِ مادرم ۴ سالس =))
    + از ما مدیکال نخواستن...

در ضمن اتفاقی‌ افتاده که لازم می‌دونم بگم.
    گویا آقا و خانومی که پاس ریکوست شده بودن ، و آقا اومده ویزا رو بگیر تنها. پدرم باهاشون آشنا شده بود سر سففف.
    به آقا ویزا دادن، ولی‌ به خانوم ویزا ندادن، و گفتن که این خانوم پاسپورتش هیچ مهری نداره و تاحالا خارج نشده
    آسان معلوم نیست که ممنوع خروج باشه یا چی‌ ! بگید خودش بیاد.....
    خلاصه به آقا ویزا دادن، و به خانومش ندادن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)