نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 1841 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

با سلام
    ما به صورت مهاجرت داریم میریم کانادا . به صورت معمول حدود یک ماه پس از ورود کارت PR ما میاد . اگه حساب بانکی من حدود 30/000 دلار باشه ولی جایی کار نکنم . میشه برای پدر و مادر هامون دعوتنامه بفرستیم ؟ البته وضع مالی خانواده ام خوب هست و حساب بانکی + سند و دارایی + پاسپورت پر ویزا (سفرهای اروپایی دارند ) .
    به نظر شما چند ماه پس از اقامت در کانادا میتونیم برای اونها دعوتنامه بفرستیم . و همچنین به دلیل کار نکردن من ، آیا امکان فرستادن دعوتنامه هست ؟ اگر امکانش هست چند درصد امکان دادن ویزا هست ؟

با تشکر

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

سلام ببخشید من می خواستم یه خواهشی کنم دوستانی که به این قوانین واردتر هستند یه کلیتی درباره این موضوع بنویسند مثل هر تاپیک دیگه بعد همه سوالاتمون را بپرسیم چون من خودم هیچی در مورد قوانینشون نمی دونم ، ممنون میشم
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من می خواستم یه خواهشی کنم دوستانی که به این قوانین واردتر هستند یه کلیتی درباره این موضوع بنویسند مثل هر تاپیک دیگه بعد همه سوالاتمون را بپرسیم چون من خودم هیچی در مورد قوانینشون نمی دونم ، ممنون میشم
    دوست عزيز سلام
    عموما دوستان سوالات و مطالب جديد خودشون رو در اين تاپيك ميگذارند. شما هم اگه سوال يا مطلب جديدي داريد مي تونيد در پربارتر شدن اين تاپيك كمك كنيد.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    من هرچی گشتم همچین تاپیکی که مسائل مربوط به گرفتن ویزای توریستی از سفارت کانادا رو پوشش بده پیدا نکردم. اگر داریم لطفا مدیرای محترم زحمت انتقال پست رو بکشن.

و اما سوال من: با کپی دعوتنامه هم میشه برای گرفتن ویزا اقدام کرد؟ برای پدر من اسکن دعوتنامه و مدارک لازم دیگه رو ایمیل کردن. البته اصلشون هم توراهه، میخواستم ببینم علی الحساب با پرینت همون ها میتونه بره سفارت و اقدام کنه برای ویزا؟ ممنون
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    سلام
    من هرچی گشتم همچین تاپیکی که مسائل مربوط به گرفتن ویزای توریستی از سفارت کانادا رو پوشش بده پیدا نکردم. اگر داریم لطفا مدیرای محترم زحمت انتقال پست رو بکشن.

و اما سوال من: با کپی دعوتنامه هم میشه برای گرفتن ویزا اقدام کرد؟ برای پدر من اسکن دعوتنامه و مدارک لازم دیگه رو ایمیل کردن. البته اصلشون هم توراهه، میخواستم ببینم علی الحساب با پرینت همون ها میتونه بره سفارت و اقدام کنه برای ویزا؟ ممنون
    سلام. بله . با كپي اقدام كنين. بعد اگه خودشون خواستن اصلشو ببرين سفارت.

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ويزا براي ارائه مقاله در كانادا

سلام

مقاله من تو یه کنفرانس تو کانادا اکسپت شده...من دانشجوی سال آخر لیسانسم...مشکل اینه که حساب بانکی به اسم خودم فقط 2 میلیون پول توشه...به نظرتون شانسم واسه گرفتن ویزا چقدره؟ میترسم ریجکت بشم برای ویزای اصلی که سال بعد میخوام بگیرم مشکل ایجاد بشه...

ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدین چون اگه دیر بجنبم ممکنه به کنفرانس نرسم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed نمایش پست ها
    با سلام،
    الف) گرفتن ويزاى توريستى كانادا حدود سه ماه طول خواهد كشيد. چند بار در سال!؟
    ب)ويزاى توريستى كانادا به مدت شش ماه صادر خواهد شد.
    ج)مدت اقامت يك بار (يك بازه شش ماهه) قابل تمديد هست. ولى اگر ويزا تمديد كنند، ديگه به هيچ وجه در آينده بهشون ويزا داده نخواهد شد.
    موفق باشيد
    من میخوام با دعوتنامه از یک کنفرانس ویزا بگیرم...کنفرانس که چند روز بیشتر طول نمیکشه...آیا باز هم ویزا 6 ماه اعتبار خواهد داشت؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

سلام دوستان ببخشید با فرستادن ویزای توریستی از طرف یکی از ۴ عمو ( ۳۰ سال اقامت در کانادا دارند ) و اینکه آخرین ترم دانشگاه را سپری می کنم و سند خانه از خودم هم دارم و در شرکتی هم کار می کنم و ۶ سال سابقه کار دارم آیا این امکان وجود داره که سفارت منو قبول کنه ؟ و اینکه چون با حسابم کار نمی کنم و اگه امکان گرفتن ویزا وجود داره چون از بانک پرسیدم فقط گفتند که ما تاریخ افتتاح حساب و موجودی و گردش حساب رو می زنیم و داخلش مشخص نمی کنیم که مثلا توی ۶ ماه آخر این گردش حساب بوده ، آیا این امکان هست چند روز پول بریزم و کار کنم و به سفارت ببرم؟ ئ سوال سوم اینکه چقدر زمان می بره از اقدام تا نتیجه ؟ لطفا جواب ۳ سوال بنده رو بدید سریع ممنونم

من اواخر 2009 برای کنفرانس ویزا گرفتم و با اینکه مدت کنفرانس 10 روز بود، 6 ماهه ویزا دادند .

نقل قول نوشته اصلی توسط میبینمت نمایش پست ها
    من میخوام با دعوتنامه از یک کنفرانس ویزا بگیرم...کنفرانس که چند روز بیشتر طول نمیکشه...آیا باز هم ویزا 6 ماه اعتبار خواهد داشت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای روادید دانشجویی کانادا (سوالات کلی)

Hi All
    I'm a student in Toronto.I just want to apply for a visitor visa for my parents and I don't have any experience at all.I would be happy If you share your information with me. Also, can you send me useful links of canda embassy that show the required documents. I just couldn't find them

take care

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)