نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 61 از 1841 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970711111615611061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام. مدارک مالی هر چه قوی تر باشه بهتره. شما هم دعوت کنید و در نامه مطرح کنید که دانشجوی رشته فلان سال فلان دانشگاه فلان هستید. مدارک دانشگاهتون و کپی study permit هم بذارید. در ضمن حتمن حتمن حتمن ویزای مالتیپل براشون درخواست کنید. مدت رو هم یه چیز معقول با در نظر گرفتن مقداری از تحصیلتون که مونده بزنید، اونا هر چقدر دوست داشته باشند اعتبار ویزاشون رو تعیین می کنند. اگه پاسشون اعتبارش زیاد باشه تا انتهای تحصیلتون براشون اعتبار ویزا می زنند. work permit شرایطش جداست ربطی به نوع ویزای ویزیت نداره.
    خیلی ممنون از جوابتون.
    چرا میگین که حتمن باید مولتیپل باشه؟ سختر نیست گرفتنش؟ چون فلان اوردنش برام مهمتره تا امکانه برگشتنش.
    مدته مغولی که میگید چقدره؟ من ۱ سال و نیم از وییزام مونده؟ ۱ سال بزنم مناسبه؟ یا همون ۶ ماهه بزنم؟ بعد که اومد اینجا تامدیدش کنم؟
    شرایطه مالی ساپورتره من هم باشه خوبه یا باید ایشونم تادهود بدان که هزنیه خانومم هم تامین میکنن؟ بگم همسرم در هاله کاره بهتره یا نه؟ چون الان دانشجوه یا بگه دانشجوه بهتره؟ یکم شرایطه مالی مناسبو واسم میگید؟ پدر مادرش جفتشون تهد بدان خوبه>هم ملک داران هم ملک به اسمه خانومم هاست. خودم هم ۲۰۰۰۰ تا میتونم مانده حساب اینجا نشون بدم. حسابه خانومم هرچی بیشتر بهتر؟
    ی توضیحه کامل بهم میدین دقیقن چیه بدم بهتره که تو مدرکه کلی نانوشته؟
    ممنون از لطفتون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplicant نمایش پست ها
    یکی از آشناهای ما ۲ فرزندش مقیم کانادا بودند و سال قبل برای زن و شوهر و فرزند سوم و مجردشون که ایران بود ویزا صادر کردند.
    دیگه شانس ما بود مامان بابای من دارن خرج تحصیل خواهرمو میدن و کار هم دارن اونجا نمی دونم چی فکر می کنن با خودشون بیان اینجا بمونن چی کار کنن آخه

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط agarche نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون.
    چرا میگین که حتمن باید مولتیپل باشه؟ سختر نیست گرفتنش؟ چون فلان اوردنش برام مهمتره تا امکانه برگشتنش.
    مدته مغولی که میگید چقدره؟ من ۱ سال و نیم از وییزام مونده؟ ۱ سال بزنم مناسبه؟ یا همون ۶ ماهه بزنم؟ بعد که اومد اینجا تامدیدش کنم؟
    شرایطه مالی ساپورتره من هم باشه خوبه یا باید ایشونم تادهود بدان که هزنیه خانومم هم تامین میکنن؟ بگم همسرم در هاله کاره بهتره یا نه؟ چون الان دانشجوه یا بگه دانشجوه بهتره؟ یکم شرایطه مالی مناسبو واسم میگید؟ پدر مادرش جفتشون تهد بدان خوبه>هم ملک داران هم ملک به اسمه خانومم هاست. خودم هم ۲۰۰۰۰ تا میتونم مانده حساب اینجا نشون بدم. حسابه خانومم هرچی بیشتر بهتر؟
    ی توضیحه کامل بهم میدین دقیقن چیه بدم بهتره که تو مدرکه کلی نانوشته؟
    ممنون از لطفتون .
    مالتیپل برای افرادی که دلیل مناسبی براش دارند مثل همسر یا والدین یه دانشجو از سینگل منطقی تره و احتمال موفقیتش بیشتر نباشه کمتر نیست. همون یک سال و نیم بزنید.
    خب یه تعهد برای ایشون بدن، حساب خودشون و اسپانسرشون رو هم ارائه کنید.
    ایشون اگه دانشجوی ایرانه چه طوری می خواد بیاد پیش شما؟! بالاخره یا کار می کنه یا دانشجوه، هر حالتی که هست راستش رو بگید. سعی نکنید هیچ چیزی رو جور دیگری جلوه بدید، نتیجه اش غالبَن عکس میشه.

Junior Member

مالتیپل برای افرادی که دلیل مناسبی براش دارند مثل همسر یا والدین یه دانشجو از سینگل منطقی تره و احتمال موفقیتش بیشتر نباشه کمتر نیست. همون یک سال و نیم بزنید.
    خب یه تعهد برای ایشون بدن، حساب خودشون و اسپانسرشون رو هم ارائه کنید.
    ایشون اگه دانشجوی ایرانه چه طوری می خواد بیاد پیش شما؟! بالاخره یا کار می کنه یا دانشجوه، هر حالتی که هست راستش رو بگید. سعی نکنید هیچ چیزی رو جور دیگری جلوه بدید، نتیجه اش غالبَن عکس میشه.
    دانشجوی ترنه آخره. پس مدرکه مالی هم پدره خودم هم پدره ایشونو بدم. یک صلو نیم زیاد نیست؟نگان میخاد بمونه؟ پس کلان کار خاصی نباید کرد؟ ی sa
    سری مدرکه مالیو باید بدیم با مدرکه اشتغال به تهسیله دانشگاهه من و دعوتنامه همین؟چیزه دیگیی نمیخاد که ثابت کنه باد تهسیله من بر میگرده؟
    خیلی خیلی mamnoon

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط agarche نمایش پست ها
    دانشجوی ترنه آخره. پس مدرکه مالی هم پدره خودم هم پدره ایشونو بدم. یک صلو نیم زیاد نیست؟نگان میخاد بمونه؟ پس کلان کار خاصی نباید کرد؟ ی sa
    سری مدرکه مالیو باید بدیم با مدرکه اشتغال به تهسیله دانشگاهه من و دعوتنامه همین؟چیزه دیگیی نمیخاد که ثابت کنه باد تهسیله من بر میگرده؟
    خیلی خیلی mamnoon
    شما در نامه اتون اشاره کنید که یک سال و نیم دیگه از درستون مونده.

بله این ها مهم ترین مدارک هستند، باقی چیز ها رو دیگه باید با چک لیست ها کنترل کنید.
    موفق باشید

با سلام ، احترام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان عزیز و گرامی
    ترتیب بررسی درخواست ویزای اقامت موقت ( توریستی ) در سفارت خانه های کانادا چگونه است ؟
    اول بررسی آفیسر است بعد بررسی امنیتی ؟
    یا
    اول بررسی امنیتی بعد بررسی آفیسر ؟
    به عنوان مثال اگر به فردی ایمیل بزنند و بگویند که در مرحله بررسی امنیتی می باشد ، بعنی این که آفیسر او را قبول کرده و به شرط نداشتن مشکل امنیتی ، بلافاصله پاس ریکوئست خواهد شد یا نه ابتدا تمامی درخواست ها بررسی امنیتی می شوند و سپس آفیسر بررسی می کند ؟
    خواهشمندم دوستانی که ویزا توریستی گرفته اند ، هم تجربیات خود را در این خصوص در اختیار بگذارند .
    با تشکر
    ویرایش توسط babak4118 : August 10th, 2012 در ساعت 11:10 PM

Junior Member

دوستان توجه کنید. من امروز در سفارت یه مقدار اطلاعات جدید در مورد ویزای توریستی گرفتم:

دفتر آنکارا بر خلاف تهران ویزای سینگل ویزیتوری رو با اعتبار یک ساله میده! مگر این که تاریخ انقضای پاسپورت اجازه نده. توجه کنید که این به معنی این نیست که کسی می تونه یک سال بمونه کانادا بلکه می تونه تا یک سال بعد از صدور ویزا سفر کنه و بعد از ورود به کانادا هم همون طور که قبلن گفتم شش ماه می تونه بمونه.

سلام دوست عزیر
    می خواستم ببینم این موضوع را چطوری متوجه شدید؟
    پدر مادر من بعد از پنج ماه پاس ریکوئست شدن ولی‌ به دلیلِ مشکلاتی نمی‌تونن تا آخرِ تابستون بیان.من از چند نفر که کمتر از ۲ هفته پیش ویزا گرفتند پرسیدم و همه گفتند ویزا شون شش ماهه بوده .
    واسه همین اگه جدیداً قانونِ شون تغییر کرده باشه خیلی‌ خبر خوبیه واسه من. چون بعد از این همه انتظار می دونم ویزا شون هدر نمیره

Junior Member

از دوستانی که اخیرا ویزا گرفتند کسی‌ میدون که تاریخ ایشوو ی ویزا کی‌ هست ؟
    آیا تاریخی‌ هست که ایمیلِ پاس ریکوئست میاد یا تاریخی‌ که پاسپورت را تو آنکارا تحویلِ سفارت میدیم ؟
    خیلی‌ ممنون از پاسخهاتون

Junior Member

شما در نامه اتون اشاره کنید که یک سال و نیم دیگه از درستون مونده.

بله این ها مهم ترین مدارک هستند، باقی چیز ها رو دیگه باید با چک لیست ها کنترل کنید.
    موفق باشید
    دستتون دارد نکنه. ی سوال دیگه دارم.نامه ای باید داد به سفارت که توش شارایتامو توضیح بدم؟ هم شرایطه دانشگاهه من هم شرایطه وابستگیهای خانومم؟ میشه توی نامه توضیح داد اینارو؟ من شندم میشه ی نامه فرستاد به اسمه اکسپلناتیون لتر . این کارو میشه کرد که توش همه چیزو توضیح داد؟
    ممنونم از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplicant نمایش پست ها
    من آقایی را میشناسم که ۲ بار رد شده بود چند سال پیش ویزاش ولی دفعه سوم ویزا گرفت ........... مدارکت را قوی تر کن .... هر جور وابستگی توی ایران مثل ملک و املاک توی ایران .... کار یا دانشجو بودن توی ایران کمک میکنه
    مرسی از راهنمایی شما.من امسال هم مدارک زيادی گذاشته بودم. چندين سند مالکيت ، مدارک اشتغال دایم، اشتغال به تحصيل فرزندم و اين که اصلا برای همسرم تقاضای ويزا نداده بوديم. اما برای من هم زده بودند وابستگی خانوادگی ات در ايران کمه .فکر کنم بايد خانواده ما جمعيت بیشتری می داشت که علامت داشتن وابستگی خانوادگی است.
    بعم اين که من هدف از سفرم را ديدار با خواهرم و خانواده‌اش ذکر کرده بودم اما افيسر اين دليل را برای سفر کافی نمی‌دونه!!!!!!!!!!!!!!
    به نظرم نمی‌دونن ما ايرانی‌ها چقدر پيوند های عميق خواهر و برادری داريم.
    به هر حال کشور خودشونه و لابد دلشون نخواسته بدهند. از روز اول هم به من گفتند بايد بدون فرزند apply کنی اینطوری احتمال قبول درخواستت کمه. منم دوست داشتم بچم همراهم باشه. نمی‌دونم دفعه بعد کی بدم و بازم با بچه يا بدون اون؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)