نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 615 از 1841 نخستنخست ... 11551556560560660760860961061161261361461561661761861962062162262362462566571511151615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,141 تا 6,150 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

من و همسرم امسال قصد داریم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم بصورت آنلاین. آیا هر کدام جدا فرم ها رو پر کنیم بهتر است یا اینکه همسزم اقدام کنند و من به عنوان همراه ایشان معرفی شوم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Kobra1346 نمایش پست ها
    من و همسرم امسال قصد داریم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم بصورت آنلاین. آیا هر کدام جدا فرم ها رو پر کنیم بهتر است یا اینکه همسزم اقدام کنند و من به عنوان همراه ایشان معرفی شوم؟
    به هر حال سفارت اطلاعات را ثبت شده داره و جدا اقدام کردن مزیت خاصی نداره.

Junior Member

سلام،

من می خواستم برای ویزای همسر اقدام کنم. خودم الان دو ساله که در کبک هستم ولی هنوز برای PR اقدام نکردم و دانشجوی ابنترنشینال محسوب میشم. تازه یک ماهه که سند ازدواجمون رسمی شده و می خوام هرچه زودتر همسرم بیاد پیشم. رفتم و اکانت را باز کردم ولی یک سری سوال داشتم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

اولا اینکه توی چک لیست دو تا قسمت داره در مورد استطاعت مالی داره: یکی Proof of Means of Financial Support و یکی هم Proof of Financial Resource of Supporter هست. من برای دومی که مربوط به خودم هست صرفا یک Bank Statement از تاریخ یک ماه پیش دارم (بعدش اومودم ایران و هنوز برنگشتم کانادا که جدیدش را بگیرم). همسرم هم فقط یک حساب بانکی داره، ایا باید نگران بود؟

دوما: من برای همسرم در فرم 5257 زمان ورود و خروج را چی باید بنویسم. من در قسمت نوع ویزا Temporary for more than 6 months انتخاب کردم.

سوما: همسر من در پنج سال گذشته سابقه کار رسمی نداره ( در یک شرکت خانوادگی کار میکرده که همه چیز غیر رسمی بوده). این مشکلی ایجاد میکنه؟ یادمه زمانی که برای ویزای خودم اقدام می کردم فقط تو همون فرم 5257 من جاهایی که کار می کردم و اسم بردم و کسی سراغی از اعتبار اینجاها نگرفت به همین دلیل می خوام فقط اسم همون شرکت را بنویسم ولی مدرکی مثل بیمه یا قراراداد ندارم که نشون بدم.

چهارم: تو Purpose of Travel چی باید بنویسم؟

سلام دوستان
    من شش ماه هست الان در كانادا دانشجو اينترنشنال هستم. قصد دارم براي خواهر و خواهر زاده ام ببراي ويزاي توريستي اقدام كنم.
    ميشه لطفا بفرماييد چه طوري بايد دعوت نامه رو محيا كرد ؟
    سپاس

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شش ماه هست الان در كانادا دانشجو اينترنشنال هستم. قصد دارم براي خواهر و خواهر زاده ام ببراي ويزاي توريستي اقدام كنم.
    ميشه لطفا بفرماييد چه طوري بايد دعوت نامه رو محيا كرد ؟
    سپاس
    شما می توانید دعوتنامه رو خودتون بنویسن. لطفا به موارد مطرح شده در وب سایت اداره مهاجرت توجه فرمایید.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام دوستان. من یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. من برای ویزای توریستی پدر مادرم آنلاین اقدام کردم و روندش اینطوری بود که پدرمو گذشتم فرد اصلی‌ و مادرم فرد همراه. دیروز ویزای پدرم اومد اما هنوز ویزای مادرم نیومده به نظرتون ممکن به مادرم ویزا ندند؟لطفا کسایی‌ که برا پدر و ما‌د‌ر‌شون اقدام کردند بگند ک ویزاشون با هم اومد یا هرکدوم جدا اومد. نگرانیه من بیشتر برا اینه که من همهٔ مدارک مالی پدرمو گذشتم و گفتم مادرم می‌خواد همراه پدرم باشه.لطفا راهنمائی کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز،من هر چی گشتم،نتونستم تاپیکی در مورد جواب سوالم پیدا کنم.من میخوام واسه ویزای توریستی اقدام کنم،مجرد هم هستم،میخواستم بپرسم اولا چه مدارکی میخواد و اینکه اصن چقدر شانس گرفتن ویزا هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nostal نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،من هر چی گشتم،نتونستم تاپیکی در مورد جواب سوالم پیدا کنم.من میخوام واسه ویزای توریستی اقدام کنم،مجرد هم هستم،میخواستم بپرسم اولا چه مدارکی میخواد و اینکه اصن چقدر شانس گرفتن ویزا هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    همین تاپیک را مطالعه کنید بارها توضیح داده شده. شانس افراد جوان و مجرد به نسبت کمتره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط se127 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. من برای ویزای توریستی پدر مادرم آنلاین اقدام کردم و روندش اینطوری بود که پدرمو گذشتم فرد اصلی‌ و مادرم فرد همراه. دیروز ویزای پدرم اومد اما هنوز ویزای مادرم نیومده به نظرتون ممکن به مادرم ویزا ندند؟لطفا کسایی‌ که برا پدر و ما‌د‌ر‌شون اقدام کردند بگند ک ویزاشون با هم اومد یا هرکدوم جدا اومد. نگرانیه من بیشتر برا اینه که من همهٔ مدارک مالی پدرمو گذشتم و گفتم مادرم می‌خواد همراه پدرم باشه.لطفا راهنمائی کنید.
    اگر خداي نكرده ريجكت شده بودن خيلي زودتر از پاس ريكويست پدرتون جوابشون ميومد. روال كار همانطور هست كه شما اقدام كرديد ، پس نگران نباشيد . چند روز صبر كنيد اگر نيومد ايميل بزنيد به سفارت و بپرسيد.من بيومتريك پدر و مادرم به فاصله يك روز از هم اومد.

Junior Member

سلام جواب سوال زیر برای بازنشسته ها چیه دوستان؟
    Do you have a job in the country where you currently live
    در فرم
    Find out if you're eligible to apply

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)