نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 621 از 1841 نخستنخست ... 12152157161161261361461561661761861962062162262362462562662762862963063167172111211621 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,201 تا 6,210 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. من فکر می کردم چون توی شناسنامه اسم شوهر هست پس نیازی نیست. این دو سوالم لطف کنین پاسخ بدین ممنون میشم.
    1-تو چک لیست شناسنامه شوهر اشاره نشده، اون هم باید ترجمه بشه؟
    2-برای اثبات خویشاوندی ترجمه صفحه فرزندان شناسنامه مادر به همراه پاسپورت و یا کارت pr فرزند کافیه؟ یا اینجا هم شناسنامه فرزند حتما باید همراه مدارک باشه؟
    ما برای مادر همسرم هر دو را گذاشتیم. در پاسپورت یا کارت pr ذکری از اسم مادر نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    ما برای مادر همسرم هر دو را گذاشتیم. در پاسپورت یا کارت pr ذکری از اسم مادر نیست.
    دوست عزیز شما انلاین اقدام کرده بودین؟ چون اون چک لیستی که لطف کردین فرستادین به نظر برای اپلای کاغذیه. الان وقتی من انلاین اقدام می کنم در صفحه آخر که برای اپلود مدارک هستش بالای صفحه نوشته Your document checklist ولی گزینه ای برای سند ازدواج یا شناسنامه شوهر نداره.
    در مورد اثبات خویشاوندی هم تو همون صفحه یکی از مدارک قابل قبول رو نوشته an official document naming you as a parent الان داخل شناسنامه مادر هم اسم فرزند نوشته.

Senior Member Waverider آواتار ها

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم اگر بتونيد راهنماييم كنيد خيلى ممنون ميشم
    من ميخوام براى ويزاى ويزيتورى براى پدر و مادرم اقدام كنم ولى به يكسرى مشكل برخوردم
    ١- برادر و خواهر من در ايران زندگى نميكنن و خودم هم ويزاى مهاجرتى كانادا گرفتم ولى هنوز لند نكردم ... ميخواستم ببينم آيا اين قضيه كه هيچ يك از فرزندان توى ايران نيستن ميتونه مشكل ساز باشه؟
    ٢- نداشتن سند ملك در اين شرايط مشكل ساز هست چون منزل رو تازه عوض كرديم و سند آماده نشده و فقط قولنامه داريم در حال حاضر؟ ( البته پدرم هنوز شاغل هستن و گواهى تمكن مالى با گردش خوبى ميتونن ارائه بدن)
    ٣- با توجه به راهنمايى كه دوستان در مورد رزرو بليط گفته بودن ... من براى رزرو از يك آژانس اقدام كردم و چيزى كه برام ايميل كردن يك متن هست كه حتى لوگوى آژانس رو هم نداره و فقط اطلاعات پرواز رو نوشته ... آيا اين نوع رزرو كافيه يا اينكه بايد رسمى تر باشه؟
    بازهم ممنونم

ApplyAbroad Veteran

سلام
    برای انجام بایومتریک در انکارا نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست ؟ به محض دریافت ایمیل سفارت میشه به انکارا رفت ؟
    راستی فراموش کردم بهترین و ساده ترین راه برای کم کردن حجم فایلهای pdf چیست ؟

ApplyAbroad Veteran

بر اساس سایت cic شاخص (low income cut_off (LICO برای یک خانواده سه نفره که قصد دارد برای ویزای ویزیتوری والدین اقدام کند می بایست $37234می باشد این جدول از ابتدای سال 2016 دارای اعتبار می باشد . من الان قصد دارم برای مادرم اپلای کنم و فقط tax سال 2014 را فایل کردم و چون سال اول ورود به کانادا بوده درامد پایینی داشتم. حالا چکار باید کرد ؟ امکان داره فقط pay stub ارسال کنم و tax را اعلام نکنم ؟
    این هم لینک مربوطه :
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...p#incometables

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما انلاین اقدام کرده بودین؟ چون اون چک لیستی که لطف کردین فرستادین به نظر برای اپلای کاغذیه. الان وقتی من انلاین اقدام می کنم در صفحه آخر که برای اپلود مدارک هستش بالای صفحه نوشته Your document checklist ولی گزینه ای برای سند ازدواج یا شناسنامه شوهر نداره.
    در مورد اثبات خویشاوندی هم تو همون صفحه یکی از مدارک قابل قبول رو نوشته an official document naming you as a parent الان داخل شناسنامه مادر هم اسم فرزند نوشته.
    جواب کنسولگری در مورد نیاز به عقد نامه در چک لیست اپلای کاغذی و اشاره نشدن بهش در چک لیست اپلای انلاین.
    Document checklist is for onpaper applications. There is some diffrence between online and onpaper applications.
    البته به صراحت نگفته نیاز هست یا نیست.

درود
    دوستان برای اسکن مدارک حتما باید اصل مدرک اسکن بشه یعنی حتما باید رنگی باشه یا سیاه و سفید هم قبوله ؟ بعدش مدارک را از ما می خوان یا نه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11 نمایش پست ها
    درود
    دوستان برای اسکن مدارک حتما باید اصل مدرک اسکن بشه یعنی حتما باید رنگی باشه یا سیاه و سفید هم قبوله ؟ بعدش مدارک را از ما می خوان یا نه ؟
    رنگی بذارید. مگر رنگی یا سیاه و سفید بودنش از لحاظ کار برای شما تفاوتی ایجاد می کنه؟خیر مدارک را از شما نخواهند خواست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    بر اساس سایت cic شاخص (low income cut_off (LICO برای یک خانواده سه نفره که قصد دارد برای ویزای ویزیتوری والدین اقدام کند می بایست $37234می باشد این جدول از ابتدای سال 2016 دارای اعتبار می باشد . من الان قصد دارم برای مادرم اپلای کنم و فقط tax سال 2014 را فایل کردم و چون سال اول ورود به کانادا بوده درامد پایینی داشتم. حالا چکار باید کرد ؟ امکان داره فقط pay stub ارسال کنم و tax را اعلام نکنم ؟
    این هم لینک مربوطه :
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...p#incometables
    منم وضعیت شما رو داشتم رضا جان. من صورتحساب بانکی که دو سه واریز حقوق توش بود + نامه از کارفرما با ذکر میزان حقوق سالیانه فرستادم و مشکلی هم نبود. همین توضیحی که اینجا نوشتی رو هم می تونی اضافه کنی که آفیسر متوجه وضعیت باشه. موفق باشی.
    PR : NOV 2013

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان اگه كسي براي برادرش دعوتنامه بفرسته آيا شناسنامه پدر هم بايستي براي اثبات نسبت ترجمه بشه؟ شناسنامه كسي كه دعوت ميكنه چي؟ پي آر كفايت ميكنه؟
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)