نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 622 از 1841 نخستنخست ... 12252257261261361461561661761861962062162262362462562662762862963063163267272211221622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,211 تا 6,220 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    منم وضعیت شما رو داشتم رضا جان. من صورتحساب بانکی که دو سه واریز حقوق توش بود + نامه از کارفرما با ذکر میزان حقوق سالیانه فرستادم و مشکلی هم نبود. همین توضیحی که اینجا نوشتی رو هم می تونی اضافه کنی که آفیسر متوجه وضعیت باشه. موفق باشی.
    علی رضا جان منتظر پاسخ شما بودم .من می خواخم نامه ای بنویسم و توضیح بدهم با توجه به اینکه تکس سال 2015را هنوز فایل نکردم فقط pay stubs را ضمیمه می کنم ولی با توجه به درامد سالیانه میزان مد را نظر را پوشش می دهم البته تکس سال 2014 را هم ضمیمه می کنم . تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه كسي براي برادرش دعوتنامه بفرسته آيا شناسنامه پدر هم بايستي براي اثبات نسبت ترجمه بشه؟ شناسنامه كسي كه دعوت ميكنه چي؟ پي آر كفايت ميكنه؟
    من هم ترجمه شناسنامه ها و هم PR ها را ضمیمه کردم .

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط __nikolas__ نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه كسي براي برادرش دعوتنامه بفرسته آيا شناسنامه پدر هم بايستي براي اثبات نسبت ترجمه بشه؟ شناسنامه كسي كه دعوت ميكنه چي؟ پي آر كفايت ميكنه؟
    سلام
    مشابه همون كارى كه براى مهاجرت ميكنن بايد باشه، شناسنامه پدر يا مادر براى اثبات نياز هست و ديگه نيازى به ترجمه شناسنامه كسى كه دعوت ميكنه نيست ولى كار از محكم كارى عيب نميكنه..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    علی رضا جان منتظر پاسخ شما بودم .من می خواخم نامه ای بنویسم و توضیح بدهم با توجه به اینکه تکس سال 2015را هنوز فایل نکردم فقط pay stubs را ضمیمه می کنم ولی با توجه به درامد سالیانه میزان مد را نظر را پوشش می دهم البته تکس سال 2014 را هم ضمیمه می کنم . تشکر
    من یک نامه از کمپانی که توش کار میکنم گرفتم و اونها گفته بودن که با حقوق سالانه اینقدر اینجا کار میکنه و اگر اطلاعات بیشتری هم میخوان با کمپانی تماس بگیرن و خودم هم در دعوتنامه توضیح دادم که با توجه به نامه کمپانی که در ادامه هست و حساب بانکیم , گرچه خانواده ام از پس مخارج برمیان و مدارکشون در جای مناسب آپلود شده , ولی من هم توانایی ساپورتشون را دارم.

Junior Member

سلام دوستان در رابطه با ویزای توریستی من خیلی شنیدم که معولا آقایون مجرد را رد می کنند . چاره ای برای اینکار هست؟ حتی شنیدم گرفتن وکیل ممکنه افیسر شک کنه و بدتر بشه همه چی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Destro نمایش پست ها
    سلام دوستان در رابطه با ویزای توریستی من خیلی شنیدم که معولا آقایون مجرد را رد می کنند . چاره ای برای اینکار هست؟ حتی شنیدم گرفتن وکیل ممکنه افیسر شک کنه و بدتر بشه همه چی
    مگه برای ویزای توریستی هم وکیل می گیرن؟ که دقیقا چه کاری انجام بده غیر از پر کردن چند تا فرم؟
    بله متاسفانه این وضعیت هست. سن پایین و مجرد بودن جزو عوامل منفی است، چاره خاصی هم نداره. حتی شده به برادر یا خواهر یک سیزیتن ویزا ندادند. تلاش شما باید بر این باشه که به افسر ثابت کنید قصد برگشت به ایران دارید، حالا مثلا داشتن یک کسب و کار پرسابقه و پررونق می تونه موثر باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

سلام،دوستان عزیز با تجربه و حرفه ای،یه سوال داشتم:
    من پدر و مادرم دبی بایو داده بودن که خوشبختانه هر دو پاس ریکویست شدن ،حالا می خوان پاسشون بدن یه اژانس براشون پیکاپ کنه،ایا ازهمون وک دوبی باید پیکاپ کنن یا باید بفرستن ابوظبی سفارت.به اژانس چی باید بگن؟ممنون

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    سلام،دوستان عزیز با تجربه و حرفه ای،یه سوال داشتم:
    من پدر و مادرم دبی بایو داده بودن که خوشبختانه هر دو پاس ریکویست شدن ،حالا می خوان پاسشون بدن یه اژانس براشون پیکاپ کنه،ایا ازهمون وک دوبی باید پیکاپ کنن یا باید بفرستن ابوظبی سفارت.به اژانس چی باید بگن؟ممنون
    توی نامه پاس ریکویست آیا اشاره ای نشده؟
    PR : NOV 2013

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    توی نامه پاس ریکویست آیا اشاره ای نشده؟
    خیر،چیزی گفته نشده

Junior Member

به نام خدا
    سلام دوستان. خدا قوت. و ممنون از وقتی که میذارین. خدا خیرتون بده. همسرم دانشجوی مونترال هستن و میخواهیم برای پدر و مادرشون درخواست ویزای توریستی کنیم. بر اساس اون چیزی که اینجا خوندم به نظر باید پدرشون رو به عنوان Main Applicant بذاریم و مادرشون رو به عنوان Accompanying Family Member معرفی کنیم. و هرچند که ما واسشون داریم فرم رو تکمیل میکنیم، اما به اون سوال که می پرسه "آیا فرد دیگه ای فرم رو براتون تکمیل میکنه؟" یا اون سوال که میگه "آیا کسی به پروفایل شما دسترسی داره؟" جواب خیر بدیم. تا اینجا رو درست متوجه شدم؟؟؟
    در ادامه چند تا سوال:
    1. پدر و مادر هر دو بازنشسته هستن و حقوق بازنشستگی می گیرن. به سوالی که می پرسه شاغل هستین یا از خودتون بیزینس دارین جواب خیر بدیم و به سوالی که می پرسه "آیا از لحاظ درآمد وابسته هستین؟" هم جواب خیر بدیم؟؟؟
    2. پدر و مادر هر دو سپاه دانش بودن. تو اون Questionnaire اول به سوال راجع به اینکه آیا تو Military بودین جواب مثبت باید بدیم؟؟؟ و آیا این واسشون امتیاز منفی حساب میشه؟؟؟؟ تو فرم IMM5257E چطور؟ اونجا که پرسیده Did you serve in any military, militia, or civil defence unit or serve in a security organization or police force (including non obligatory national service, reserve or volunteer units)?
    3. نیازه که تو مدارک کارت پایان خدمت سربازی رو هم ترجمه کنیم و بذاریم؟؟؟
    4. مجدد تو فرم IMM5257E یه سوال داره مبنی بر اینکه Are you able to communicate in English/ or French?. نمیدونم واقعا در حد communication از پسش بر میان یا نه!!!! چی جواب بدم؟ اگه بزنم خیر، اثر منفی داره؟؟!!!
    5. یه سوال دیگه اینکه تو فرم Family Information IMM5645E، واقعا تاریخ تولد و شغل و آدرس همه خواهر برادرها رو بنویسیم؟؟؟ خیلی دردسر داره که..... !!! تاریخ تولدها رو حالا میشه از شناسنامه پدربزرگ مادربزرگها یه جوری سریع گیر آورد. ولی آدرس خدایی ستمه!!!!
    بسیاااااااار سپاس که به این همه سوال میخواین جواب بدین. بسیار لطف می کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)