نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 625 از 1841 نخستنخست ... 12552557561561661761861962062162262362462562662762862963063163263363463567572511251625 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    ١- جواب خير هست
    ٢- جواب اين سوال بستگى داره كه آيا شما هزينه هاى ايشون رو خواهيد داد يا خودشون ... اين مورد بعدا هم در فرم هايى كه پر ميكنيد و هم در invitation letter كه شما مينويسيد بايد مشخص بشه ... اگر همه هزينه ها رو شما قبول ميكنيد (البته بيشتر منظور هزينه هايى فراتر از accommodation هست) در اين صورت بايد سعى كنيد تمامى مداركى كه ميتونه نشون بده شما اسطاعت مالى كافى داريد رو ارائه كنيد
    ٣- تا اونجايى كه من ميدونم اين سوال نيست و نتيجه eligibility شماست كه بر اساس پاسخ هاى شما در مراحل قبل سيستم صادر كرده و به شما ميگه براى چه حالت هايى ميتونيد درخواست ويزا بديد... شايد هم من دارم اشتباه ميگم... دوستان وارد من رو تصحيح بفرمايند
    سلام و ممنون دوست گرامی

دو تا سوال دیگه داشتم. اول اینکه برای اثبات تمکن مالی پدرم، چه میزان پول در حساب بانکیشون باشه کفایت می کنه؟ آیا باید مدت زمان زیادی این پول در حسابشون بوده باشه؟

سوال بعدی اینکه برای اثبات رابطه پدر و فرزندی، از چه راهی اقدام کنیم مطمئن تره؟

باز هم ممنون از شما.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط holmes نمایش پست ها
    سلام و ممنون دوست گرامی

دو تا سوال دیگه داشتم. اول اینکه برای اثبات تمکن مالی پدرم، چه میزان پول در حساب بانکیشون باشه کفایت می کنه؟ آیا باید مدت زمان زیادی این پول در حسابشون بوده باشه؟

سوال بعدی اینکه برای اثبات رابطه پدر و فرزندی، از چه راهی اقدام کنیم مطمئن تره؟

باز هم ممنون از شما.
    معمولا معادل 6000 تا 7000دلار کفایت می کنه.خیر فقط موجودی نیازه.
    شناسنامه دیگه.مگه راه دیگه ای هم هست اخه!!!!!!!!

سلام
    من و پدر و مادرم مخوایم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم. پدر و مادرم قبلا ویزا داشتن که الان مهلتش تموم شده و دوباره میخوان اقدام کنن. من حدود 3 سال پیش اقدام کردم که اون موقع دانشجو بودم ولی متاسفانه ریجکت شدم با این دلیل که هدف شما برای اومدن به کانادا مشخص نیست .الان دوباره میخوام اقدام کنم ولی دانشجو نیستم و سرکار میرم که البته بیمه هم ندارم. دوتا از برادرم در کانادا زندگی می کنند یکی دانشجو و یکی دیگه pr داره و سرکار میره. قراره اونا واسه ما دعوتنامه بفرستند و ما برای دیدار اونها بریم کانادا. به نظر شما توی درخواستم چی بنویسم که واسشون قانع کننده باشه که من حتما برمیگردم به ایران و بهم ویزا بدن. ممنونم

Banned

سلام دوستان
    من تازه عضو شدم و چند ساله قصد مهاجرت دارم 35 سلامه ولی دلیل مهاجرت هم این است
    بنده عضو سازمان معلولین جسمی حرکتی متوسط هستم چند سال پیش تصادف کردم البته راه میرم ولی از ناحیه مهره کمر و لگن شکستگی داشتم
    حالا میگن با ویزای توریستی برو و در او نجا اقدام کن من اصلا بخدا خسته شدم نمیدونم اینده ام چی میشه نه بیمه دارم نه کار میدن نه رسیدگی میکنن ولی هر طور شده میخوام به کشوری برم کار میتونم انجام بدم مثلا الکترونیک یه مقدار بلدم مکانیک خصوصا کادیلاک های قدیمی امریکایی تجربه داشتم و کار فنی -حالا از شما دوستان خواهش میکنم اگر لطفی کنید وراهنمایی کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام
    من و پدر و مادرم مخوایم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم. پدر و مادرم قبلا ویزا داشتن که الان مهلتش تموم شده و دوباره میخوان اقدام کنن. من حدود 3 سال پیش اقدام کردم که اون موقع دانشجو بودم ولی متاسفانه ریجکت شدم با این دلیل که هدف شما برای اومدن به کانادا مشخص نیست .الان دوباره میخوام اقدام کنم ولی دانشجو نیستم و سرکار میرم که البته بیمه هم ندارم. دوتا از برادرم در کانادا زندگی می کنند یکی دانشجو و یکی دیگه pr داره و سرکار میره. قراره اونا واسه ما دعوتنامه بفرستند و ما برای دیدار اونها بریم کانادا. به نظر شما توی درخواستم چی بنویسم که واسشون قانع کننده باشه که من حتما برمیگردم به ایران و بهم ویزا بدن. ممنونم
    دقیقا همین چیزهایی که شما نوشتید آفیسر 99 درصد فکر میکنه که آخه شما که همه فامیل اونجا هستید چرا شما باید برگردی ایران.
    شانستون کم هست ولی خوب به هر حاله شانسه . امتحانش کنید امیدوارم بهتون ویزا بدن. میتونید از محل کارتون یک نامه بگیرید که به تخصص شما احتیاج دارن و شما قراره همچنان باهاشون همکاری کنید و صرفا یک مرخصی دو یا سه هفته ای میخواید برید و خانوادتون را ببینید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده عضو سازمان معلولین جسمی حرکتی متوسط هستم چند سال پیش تصادف کردم البته راه میرم ولی از ناحیه مهره کمر و لگن شکستگی داشتم
    حالا میگن با ویزای توریستی برو و در او نجا اقدام کن من اصلا بخدا خسته شدم نمیدونم اینده ام چی میشه نه بیمه دارم نه کار میدن نه رسیدگی میکنن ولی هر طور شده میخوام به کشوری برم کار میتونم انجام بدم مثلا الکترونیک یه مقدار بلدم مکانیک خصوصا کادیلاک های قدیمی امریکایی تجربه داشتم و کار فنی -حالا از شما دوستان خواهش میکنم اگر لطفی کنید وراهنمایی کنید ممنون میشم
    ویزای توریستی ربطی به مهاجرت نداره و با داشتن ویزای توریستی نمیتونید از داخل کانادا برای مهاجرت اقدام کنید.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    متاسفانه راهى به جز مهاجرت نداريد، اگر اين كارهاى فنى رو كه فرموديد مدرك فنى حرفه اى براش داشته باشيد و زبان هم خوب باشه... ميتونيد از طريق express entry و يا برنامه skill worker كبك اقدام كنيد كه البته در مورد دوم بايد فرانسه بلد باشيد

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon2014 نمایش پست ها
    دوستان من براي پدر و مادرم درخواست ويزاي توريستي كردم. مادر متقاضي اصلي و پدر همراه.
    امروز تنها تو فايلشون يك پاس ريكوئست بود و اونم واسه پدرم كه همراه بوده.
    سوالم اينكه بايد منتظر ايميل رد يا قبولي واسه مادرم باشم؟ يا اين بدين معني هست كه مادرم رد شده؟ دوستاني كه رد شده درخواستشون ايميل گرفتن؟
    ممنون
    توى همين تاپيك موارد مشابه زياد وجود داشته .... يا منتظر شدن و بعد از چند مدت اومده... كه البته بازه هاى متفاوتى براى پاس ريكوئست وجود داشته... يا ايميل زدن دوستان كه در بعضى مواقع انگار كه سفارت يادشون رفته باشه و دوستان يادآورى كرده باشن ... در زمان خيلى كوتاه پاس ريكوئست دوم هم تو سيستم مشخص شده

Member __nikolas__ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

دوستان می دونم که داشتن و ارایه مدارک تکس سالیانه برای دعوتنامه خیلی مهم است اما بدون اون و فقط با یه گواهی شغلی ، تاییدیه حساب بانکی که پول نسبتا خوبی توش هست میشه اقدام کرد؟ کسی تجربه ای داره که بدون مدارک تکس جواب گرفته باشه؟
    تو فرم چک لیست (5484E) فقط برای سوپر ویزا نیاز به یکی از مدارک مالی ذکر شده، که می تونه همون نامه اشتغال به کار هم باشه!
    ویرایش توسط __nikolas__ : February 4th, 2016 در ساعت 04:54 AM
    CSQ & FFN: 11.4.20/UPDATE:13.5.7/SENT MED:13.10.5/PASS REQ:13.10.22/Landing Date:13.11.10
    برای من که در سرزمین خود غریب بوده ام از غم غربت مهاجرت قصه ساز مکن!
    می دانم هماره در همه این خاکستان غریبم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    توى همين تاپيك موارد مشابه زياد وجود داشته .... يا منتظر شدن و بعد از چند مدت اومده... كه البته بازه هاى متفاوتى براى پاس ريكوئست وجود داشته... يا ايميل زدن دوستان كه در بعضى مواقع انگار كه سفارت يادشون رفته باشه و دوستان يادآورى كرده باشن ... در زمان خيلى كوتاه پاس ريكوئست دوم هم تو سيستم مشخص شده
    ممنون از راهنمايتون
    امروز ايميل دوم پاسپورت ريكوئست رو گرفتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)