نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 632 از 1841 نخستنخست ... 13253258262262362462562662762862963063163263363463563663763863964064164268273211321632 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,311 تا 6,320 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط dembo نمایش پست ها
    بینهایت سپاسگزارم.
    سوال دیگه اینکه بعضی فرمها جای امضای دستی داره. (مثلن فرم اطلاعات خانواده).. آیا باید اونها رو پرینت گرفت - امضا کرد - اسکن رو آپلود کرد؟‌
    یا بدون امضا آپلود کرد؟
    نه نيازى به امضاى دستى فرم ها نيست.... وقتى كه فرم رو verify ميكنيد به اين مطلب اشاره ميكنه
    دو فرم IMM5257E و IMM5645 رو كه نيازى نيست امضاى دستى كنيد ولى فرم IMM5713E رو دوستان توى اين تاپيك گفتن پرينت بگيرين و امضا كنيد و اسكن كنيد
    با اين حال به نظر من حتى اون رو هم نيازى نيست امضا كنيد و كافى توى IMM5713E به جاى امضا اسم نوشته بشه
    در نهايت امضاى كسانى كه آنلاين اقدام ميكنند به اين صورت هست كه بعد از آپلود مدارك سيستم از اونها ميخواد كه اسمشون رو بنويسن و تاييد كنند كه تمامى مدارك ارائه شده صحت داره.... و بعد از اون به مرحله پرداخت هزينه اپليكيشن فرستاده ميشن

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11 نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیز
    من مادرم این هفته بایومتتریک را در دبی انجام داده فقط من الان نمیدونم انشالا بعد از پاس ریکوست باید پاسپورت را به سفارت در ترکیه بفرسیم یا در انکار ؟ یا اینکه انتخاب با ماست که کجا بفرسیم ؟ تا اونجا که از یادداشت ها دوستان دیدم تو نامه پاس ریکوست مشخص نمیکنه کدوم سفارت ! ممنون از راهنمایی شما
    از هر دو جا امكان پيكاپ ويزا هست
    If you have received notification from the Government of Canada requesting your passport, your passport(s) along with the copy of passport request letter may be submitted through Canada Visa Application Centre of your choice.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    چه مداركى از سمت دانشگاه به شما براى اين ترم آموزشى داده ميشه؟ چون اگر بهتون بگن خودتون صرفا براى ويزاى توريستى اقدام كنيد و مدركى براى توجيه اين دوره و يا دعوت نامه اى ندن شانس كمترى خواهيد داشت...
    استاد گفتن از اول ترم آموزشی حقوق دریافت می کنی ... اما چون ثبت نام موقت هستی تا 4 ماه ( با ویزای توریستی باید بیای ) و بعدش PhD ثبت نام میکنی . فکر میکنم حقوق که از اول میدن پس مدرک لازم هم بدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد تهران مرکز

با سلام خدمت دوستان

در لیستی که توی سایت برای مدارک اعلام شده، یک مورد هست تحت عنوان Purpose of travel. من برای پدرم دارم اطلاعات رو وارد می کنم، برای این گزینه چه مدرکی رو باید ارسال کنم؟ ایشون برای ملاقات من قراره بیان و پیش من هم می مونن.

ممنون از شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط holmes نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

در لیستی که توی سایت برای مدارک اعلام شده، یک مورد هست تحت عنوان Purpose of travel. من برای پدرم دارم اطلاعات رو وارد می کنم، برای این گزینه چه مدرکی رو باید ارسال کنم؟ ایشون برای ملاقات من قراره بیان و پیش من هم می مونن.

ممنون از شما
    در واقع يك متن بايد از طرف پدرتون بنويسيد و همين ها را توش اعلام كنيد

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11 نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیز
    من مادرم این هفته بایومتتریک را در دبی انجام داده فقط من الان نمیدونم انشالا بعد از پاس ریکوست باید پاسپورت را به سفارت در ترکیه بفرسیم یا در انکار ؟ یا اینکه انتخاب با ماست که کجا بفرسیم ؟ تا اونجا که از یادداشت ها دوستان دیدم تو نامه پاس ریکوست مشخص نمیکنه کدوم سفارت ! ممنون از راهنمایی شما
    از هر دو جا می تونید پیکاپ کنید،بله انتخاب با شماست ولی اکثر اژانسها با انکارا راحتترند.

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط holmes نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

ممنون از شما
    یه رزرو تیکت از یکی از سایتهای ایرلانها کافیه برای این قسمت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام
    من نميدونم اين سوال مربوط به اين انجمن هست يا نه ولي ممنون ميشم جوابم رو بديد
    من ويزاي اف ١ آمريكا رو دارم و ميخواستم به صورت توريستي ٥ روز برم كانادا ميخواستم بپرسم امكانش هست و كسي تجربه داره و حتما دعوت نامه ميخواد؟
    ممنون

من تابستون رفتم لس انجلس که ویزای کانادا رو بگیرم برم سفارت آمریکا، بعدشم برم ایران، ولی کانادا بهم ویزا نداد. گفت مدرکی ندادی که نشون بده میتونی برگردی آمریکا یا به کشور خودت تای داری. من فقط یه رزرواسیون هتل توی اتاوا رو لای مدارکم گذاشته بودم. چه کار باید می کردم که ویزای کانادا رو بگیرم؟؟

Junior Member

من برای دفاع خواهرم می خوام اقدام کنم ومجرد هستم البته نامزد دارم ویزای شنگن هم داشتم نمیدونم احمال رد شدنم یا قبول شدن چقدر هست اما چگونه بگم که من نامزد دارم و باید برگردم چون عروسیم هست....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)