نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 660 از 1841 نخستنخست ... 16056061065065165265365465565665765865966066166266366466566666766866967071076011601660 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,591 تا 6,600 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام به همه
    من میخواستم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. میخواستم نظرتون رو درباره شانس گرفتن ویزا با داشتن شرایط زیر بپرسم:
    1. 30 ساله هستم،
    2. تو یکی از کشورهای اروپای غربی دانشجو هستم
    3. یه دعوت نامه دارم از یه دعوت کننده خوش سابقه که یکی از اقوام هستن،
    4. مادرم ویزای توریستی کانادا دارن و من برای همراهی ایشون برای ویزا اقدام میکنم.

و اینکه، اگر تقاضای ویزای توریستی من رد بشه آیا در سوابقم نکته منفی خواهد بود در آینده برای ویزای تحصیلی یا مهاجرت؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام به همه
    من میخواستم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. میخواستم نظرتون رو درباره شانس گرفتن ویزا با داشتن شرایط زیر بپرسم:
    1. 30 ساله هستم،
    2. تو یکی از کشورهای اروپای غربی دانشجو هستم
    3. یه دعوت نامه دارم از یه دعوت کننده خوش سابقه که یکی از اقوام هستن،
    4. مادرم ویزای توریستی کانادا دارن و من برای همراهی ایشون برای ویزا اقدام میکنم.

و اینکه، اگر تقاضای ویزای توریستی من رد بشه آیا در سوابقم نکته منفی خواهد بود در آینده برای ویزای تحصیلی یا مهاجرت؟؟؟؟
    واقعيت اينه كه هيچ كس نميتونه بگه كه شانستون براي دريافت ويزا چقدر هست ولي اگر خداي نكرده بهتون ويزا ندن دفعات بعد كه بخوايد اپلاي كنيد بايد اعلام كنيد كه قبلا براي دريافت ويزا اقدام كرديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    يكى هستن
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5257E.pdf
    اين همون فرم application for temprorary resident visa هست، توى cic زده براى نوامبر ٢٠١٥ هست و فكر ميكنم تغييراتى داشته باشه نسبت به اون فرمى كه شما براى ٢٠٠٩ پيدا كردين...
    دو تا نكته:
    دانلود ميكنيد بعد باز ميكنيد يا اينكه مستقيما توى browser بازش ميكنيد، چون حالت دوم فرم رو ناقص نشون ميده.
    نرم افزارى كه براى باز كردنش استفاده ميكنيد چى هست؟ چون به نظر من حتما فرم رو با adobe acrobat پر كنيد.
    من مجددا امتحان كردم روى يك كامپيوتر ديگه، بازم مشكلى نداشت

خیلی ممنونم ازتون. درست شد.
    یه سوالی هست که پرسیده funds available for my stay... من پدرم مین هست و مادر و برادرم با ایشون. میزان پول رو برنم 30000 تا حوبه. برای هر نفر 10000؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ازتون. درست شد.
    یه سوالی هست که پرسیده funds available for my stay... من پدرم مین هست و مادر و برادرم با ایشون. میزان پول رو برنم 30000 تا حوبه. برای هر نفر 10000؟
    براى چه مدت؟
    يك تقريب سرانگشتى مناسب كه دوستان پيشنهاد ميدن هفته اى هزار دلار براى هر نفر هست، چون اين فرم براى هر نفر جدا پر ميشه پس براى هر نفر جدا بزنيد، دقت كنيد كه اين رقم نه به bank statement ربط داره و نه به پولى كه توى فرودگاه ميخوان با خودشون ببرن...

دوستان برای finacial support من یک گوتهی سپرده بلند مدت برای پردم هست و یک سپرده بلند مدت برای مادرم و یک سپرده بلند مدت برای برادرم. پدرم مین هست . برای آپلود مدارک همه اینها رو به هم تو قسمت fincal support اپلود کنم کافیه؟ چون برای مادرم و برادرم همچین قسمتی برای اپلود نداره؟
    منون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان
    كسي ميدونه يه خانم متاهل كه ميخواد تنها براي ويزاي ويزيتور اپلاي كنه و همسرش ميخواد خرج سفر رو بده( خودش سپرده بانكي خوبي نداره) اينو چطور ميتونه تو فرمها نشون بده؟ همينكه مانده و گردش حساب شوهرش رو بفرسته كافيه؟
    ممنون

دوستان برای finacial support من یک گوتهی سپرده بلند مدت برای پردم هست و یک سپرده بلند مدت برای مادرم و یک سپرده بلند مدت برای برادرم. پدرم مین هست . برای آپلود مدارک همه اینها رو به هم تو قسمت fincal support اپلود کنم کافیه؟ چون برای مادرم و برادرم همچین قسمتی برای اپلود نداره؟
    منون میشم راهنمایی کنید
    بله دوست عزيز تو همون قسمت financial support كه براي مين اپليكنت هستش آپلود كنين كافيه من قبلا اين كارو كردم، مدارك مالي مادرم رو تو همون قسمت كه مخصوص مين اپليكنت كه پدرم بود اپلود كردم و ويزا هم دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    بله دوست عزيز تو همون قسمت financial support كه براي مين اپليكنت هستش آپلود كنين كافيه من قبلا اين كارو كردم، مدارك مالي مادرم رو تو همون قسمت كه مخصوص مين اپليكنت كه پدرم بود اپلود كردم و ويزا هم دادن

ممنون از پاسختون. مدارک مالی خودم مثل حساب بانکیه اینجا و pay-stub و قرارداد کاریم رو هم باید تو همین قسمت fiancial اپلود کنم؟

Junior Member

سلام
    من میخوام برای پدر و مادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم ولی نتونستم توی سایت، مسیر آپلود کردن فایل رو پیداکنم. بعد از کلیک روی قسمت اقدام انلاین، نمیفهمم کجا باید برم.
    میتونید به من راهنمایی کنین؟ ممنون

ممنون از پاسختون. مدارک مالی خودم مثل حساب بانکیه اینجا و pay-stub و قرارداد کاریم رو هم باید تو همین قسمت fiancial اپلود کنم؟
    من همه اين مدارك رو با دعوتنامه آپلود ميكنم ، كلا همه رو يك فايل pdf ميكنم و آپلود ميكنم تو قسمت invitation letter تا حالا كه مشكلي نداشتم تو ٣ دفعه اي كه اين كار رو كردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)