نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 664 از 1841 نخستنخست ... 16456461465465565665765865966066166266366466566666766866967067167267367471476411641664 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,631 تا 6,640 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

منظورم اینکه مثلا" اگر با تور برن لیدرهای تور کار مترجم رو برای آنها انجام بدن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sar123 نمایش پست ها
    ميدونم كه وك استانبول ، فارسي هم صحبت ميكنن. ميتونيد با دفتر وك تماس بگيريد و ببينيد كه اونجا ها هم كارمند فارسي زبان دارن؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sar123 نمایش پست ها
    خيلى روى اينكه كسى باهاشون بره حساب نكنيد، من با پدر و مادرم رفتم وك استانبول، رسما مودبانه انداختنم بيرون، حتى گفتن توى ساختمون هم نباش.
    البته شايد به خاطر اين بود كه كارمند ايرانى داشتن...

سلام بچه‌ها. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید. من دارم براب ی کنفرانس تو کانادا درخواست ویزا میدم. اون قسمتی که گفته purpose of visitچی دقیق بابد اپلود کنیم. تو راهنمای خودش گفته مثلا بلیط برگشت یا هتل رررویشن. من فکر می کردم فقط باید دعوت نامه کنفرانس رو اپلود کنم ولی مثل اینکه بایط هوامیما و هنل بوکینگ رو هم میخاد. کسی میدونه ایا لازمه حتما یا همون دعوت نامه کنفرانس کافیه؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید. من دارم براب ی کنفرانس تو کانادا درخواست ویزا میدم. اون قسمتی که گفته purpose of visitچی دقیق بابد اپلود کنیم. تو راهنمای خودش گفته مثلا بلیط برگشت یا هتل رررویشن. من فکر می کردم فقط باید دعوت نامه کنفرانس رو اپلود کنم ولی مثل اینکه بایط هوامیما و هنل بوکینگ رو هم میخاد. کسی میدونه ایا لازمه حتما یا همون دعوت نامه کنفرانس کافیه؟
    اكثر دوستان اين رزرو بليط رو انجام ميدن ولى معلوم نيست چقدر لازمه، شما هم از سايت تركيش ايرلاين يه بليط انتخاب كن و مراحلش رو پيش برو تا به قبل از مرحله پرداخت برسى، همون رو بذاريد ... توى purpose of travel يك cover letter بنويسيد از زبان خودتون كه براى چى داريد ميريد چه مدت ميريد و توى اين مدت كجا مي مونيد و كى هزينه ى اين سفر رو ميده (مسلما خودتون) و مثلا اگر يكى دو جاى توريستى هم ميريد رو بنويسيد....اصولا مداركى كه نشون دهنده اينه كه شما بعد از اين مدت به ايران برميگرديد و اونجا نخواهيد موند رو هم توى اين قسمت آپلود ميكنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    اكثر دوستان اين رزرو بليط رو انجام ميدن ولى معلوم نيست چقدر لازمه، شما هم از سايت تركيش ايرلاين يه بليط انتخاب كن و مراحلش رو پيش برو تا به قبل از مرحله پرداخت برسى، همون رو بذاريد ... توى purpose of travel يك cover letter بنويسيد از زبان خودتون كه براى چى داريد ميريد چه مدت ميريد و توى اين مدت كجا مي مونيد و كى هزينه ى اين سفر رو ميده (مسلما خودتون) و مثلا اگر يكى دو جاى توريستى هم ميريد رو بنويسيد....اصولا مداركى كه نشون دهنده اينه كه شما بعد از اين مدت به ايران برميگرديد و اونجا نخواهيد موند رو هم توى اين قسمت آپلود ميكنن
    ممنون از جوابتون. برای هتل چه کار کنم؟ نیازی هست یا نه؟

سلام دوستان. متاسفانه من بازهم برای ویزای توریستی رد شدم. دلیل کاملا مسخره ای داشتن. اعلام کردن به دلیل نداشتن سفر خارجی و پول کم (نمیدونم 45 میلیون از نظر اونا کمه اونم واسه یک دختر مجرد ) برای بار دوم هم رد شدم و الان موندم که دوباره اقدام کنم یا برم واسه ویزای تحصیلی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان. متاسفانه من بازهم برای ویزای توریستی رد شدم. دلیل کاملا مسخره ای داشتن. اعلام کردن به دلیل نداشتن سفر خارجی و پول کم (نمیدونم 45 میلیون از نظر اونا کمه اونم واسه یک دختر مجرد ) برای بار دوم هم رد شدم و الان موندم که دوباره اقدام کنم یا برم واسه ویزای تحصیلی
    شانس گرفتن ويزاي توريستي براي شما كمه و كاشكي دوبار اپلاي نميكرديد. چون الان اگر بخواهيد براي ويزاي تحصيلي هم اپلاي كنيد بايد دفعات قبل را كه ويزاتون پذيرفته نشده را اعلام كنيد .

بچه ها تایید کردن دغوتنامه توسط وکیل چقدر مهمه ؟
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

سلام در مورد پرکردن فرم اطلاعات خانوادگی 5645که گفته شده علاوه بر نوشتن نام به انگلیسی باید به زبان محلی هم نوشته شود با چه نرم افزاری این کار رو میشه انجام داد با اداب اکروبات هر کاری کردم نشد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)