نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 672 از 1841 نخستنخست ... 17257262266266366466566666766866967067167267367467567667767867968068168272277211721672 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,711 تا 6,720 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah001 نمایش پست ها
    واقعا ممنون از پاسختون. ما خانوادگی اقدام میکنیم شانسمون کم نمیشه؟ البته من گواهی اشتغال به تحصیل دارم و تاریخ برگشتم با پدر و مادرم فرق میکنه. یعنی زودتره. فقط نمیدونم این گواهی اشتغال به تحصیل را همان قسمت اخر که گفته اگر موضوع اضافهای هست اونجا آپلود کنم؟
    شانس همگى كم نيست، ولى خب شانس شما از پدر و مادرتون كمتره، نه به خاطر اينكه خانوادگى اقدام كردين بيشتر به خاطر اينكه شما وابستگى هاى كمترى توى ايران داريد و اين واقعيت كه به پدر و مادرها اخيرا به راحتى ويزا دادن. خيلى خوبه كه گواهى اشتغال به تحصيل دارين و تاريخ برگشت متفاوته، بد نيست اگر فوق ليسانس يا دكترا ميخونيد يه نامه از استادتون بگيريد كه مثلا فلان موقع بايد دفاع كنيد. بله هم اونجا ميتونيد بذاريد و هم تو قسمت purpose of travel كنار يك cover letter كه يكجايى توى اون اعلام ميكنيد كه حتما بايد برگرديد چون درستون تموم نشده و به عنوان يك سند به گواهى اشتغال به تحصيلتون اشاره كنيد

Junior Member

سلام پدر و مادر من چند ماه قبل ویزای مولتی گرفتن ولی تا حالا نرفتن کانادا من هم میخوام اقدام کنم برای ویزا خواستم ببین پدر و مادرم که تا حالا نرفتن مشکلی برای اقدام ویزای من ایجاد میکنه یا ربطی بهم نداره. برادرم میخواد دعوت نامه بفرسه من هم تقریباً شرایط دارم (کار،بیمه،گواهی بانکی) و مجرد ممنون میشم کسی اطلاعات داره جواب بده.مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام پدر و مادر من چند ماه قبل ویزای مولتی گرفتن ولی تا حالا نرفتن کانادا من هم میخوام اقدام کنم برای ویزا خواستم ببین پدر و مادرم که تا حالا نرفتن مشکلی برای اقدام ویزای من ایجاد میکنه یا ربطی بهم نداره. برادرم میخواد دعوت نامه بفرسه من هم تقریباً شرایط دارم (کار،بیمه،گواهی بانکی) و مجرد ممنون میشم کسی اطلاعات داره جواب بده.مرسی
    سلام، نه هيچ مشكلى نداره، ولى براى خودتون تا ميتونيد مدرك آماده كنيد كه نشون بده حتما به ايران بر ميگرديد چون كيس يك آقاى مجرد احتمال گرفتن ويزاى كمى نسبت كيس هاى ديگه داره...

Member arash_2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روابط بين الملل

تقاضا برای باز کردن مراکز پردازش ویزای کانادا در ایران

خوانندگان مهاجران کانادا احتمالا مطلع هستند که از دسامبر 2013 تا به امروز ایرانیان متقاضی ویزای توریستی، دانشجویی و کار کانادا باید به یکی از مراکز پردازش ویزا Visa Application Centre (وی ای سی VAC) مراجعه کنند. هدف از این مراجعه انجام تست بیومتریک Biometric است که در نوشته زیر توضیح داده شده:

• تست بیومتریکز – انگشت نگاری و عکسبرداری برای ویزای کانادا

در حال حاضر متأسفانه هیچ مرکز پرداش ویزایی در ایران موجود نیست. این بدان معناست که متقاضیان باید برای انجام تست بیومتریک به خارج از ایران سفر کنند. این مسأله مشکلات فراوانی را برای متقاضیان فراهم می کند. برای مثال:

• سفارت کانادا در آنکارا مسؤول رسیدگی به پرونده های ایرانیان است و از سوی دیگر ایرانیان برای مسافرت به ترکیه نیاز به ویزا ندارند، بسیاری از افراد برای انجام تست بیومتریک به یکی از مراکز وی ای سی در آنکارا یا استانبول مراجعه می کنند. این مسأله به دلیل ناامنی کشور ترکیه مشکلات عدیده ای را برای برخی از این افراد به وجود می آورد.
    • افرادی که سن بالایی دارند یا از مشکلات جسمی و روحی رنج می برند برای چنین سفر ناخواسته ای با مشکلات جدی مواجه می شوند. از سوی دیگر معمولا این افراد نیاز به یک همراه دارند و آن همراه گاه مجبور می شود از مرخصی سالیانه خود استفاده کند یا واحد تجاری خود را تعطیل کند تا آن فرد را به کانادا همراهی نماید.
    • بعضی اوقات اهالی فامیل متقاضی مجبور می شوند از کانادا به ایران سفر کنند تا متقاضی را با خود به ترکیه یا کشور دیگری ببرند. من این موارد را در میان موکلین خودم دیده ام. تصور کنید چه هزینه مالی و زمانی سنگینی به این افراد تحمیل می شود.
    • در ایران شهروندان سایر کشورها نیز حضور دارند (نظیر عزیزان افغان) که گاه گزینه خروج از ایران یا ورود به کشورهای همسایه برایشان وجود ندارد یا بسیار مشکل آفرین است.
    • وقتی که ویزا صادر می شود متقاضی باید بار دیگر به مرکز وی ای سی مراجعه کند تا ویزای خود را بگیرد. بعضی از متقاضیان ترجیح می دهند گذرنامه خود را به یکی از آژانس های هواپیمایی یا افراد دیگر بسپارند تا به جای آنها ویزا را بگیرند. این مسأله صرف نظر از اینکه خلاف قانون ایران است، می تواند منجر به گم شدن گذرنامه و از دست دادن ویزایی شود که برای آن وقت و هزینه فراوان صرف شده است.

با توجه به توضیحاتی فوق شرکت مهاجرتی پارسای اقدام به تهیه یک تومار نموده است. محبت کنید به صفحه این تومار که درلینک زیر آمده است مراجعه کنید و با درج نام و ایمیل خود آن را امضا نمایید. همچنین لینک تومار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا امضا کنند. چناچه حداقل 5000 نفر این تومار را امضا کنند، آن را در اختیار وزیر مهاجرت کانادا قرار خواهیم داد تا دستورات لازم را در این خصوص صادر نمایند.
    Opening Visa Application Centres in Iran

http://www.ipetitions.com/petition/vac

Junior Member

سلام به دوستان
    من هم دانشجو ارشد هستم هم مدارک شغلی با لیست بیمه با سابقه چندین ساله دارم
    اقدام کردم ولی فقط مدارک شغلی ارائه دادم و گواهی اشتغال به تحصیل ارائه ندادم
    سوال من اینه که باید ارائه میدادم یا مدارک شغلی کافیه؟ چون از چند نفر شنیده بودم که صحبت از دانشجویی بکنی امکان رد شدن زیاده.و میتونم الان براشون ایمیل کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم ويزا شنگن هم دارين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من هم دانشجو ارشد هستم هم مدارک شغلی با لیست بیمه با سابقه چندین ساله دارم
    اقدام کردم ولی فقط مدارک شغلی ارائه دادم و گواهی اشتغال به تحصیل ارائه ندادم
    سوال من اینه که باید ارائه میدادم یا مدارک شغلی کافیه؟ چون از چند نفر شنیده بودم که صحبت از دانشجویی بکنی امکان رد شدن زیاده.و میتونم الان براشون ایمیل کنم؟
    سلام
    ميتونم بپرسم دليل اين حرف دوستان چى بوده؟ البته همين كه مدرك كار ارائه داديد خودش كافى هست. دو دليل عمده وجود داره كه هر فرد متقاضى ممكنه به اون دليل رد بشه... عدم وابستگى به ايران و وابستگى به كانادا (كه اصولا با هدف از سفر نشون داده ميشه) و به نظرم ارائه گواهى اشتغال به تحصيل در هيچكدوم از اين دو دسته قرار نميگيره.
    متاسفانه چيزى نميتونيد به پرونده اضافه كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    ميتونم بپرسم دليل اين حرف دوستان چى بوده؟ البته همين كه مدرك كار ارائه داديد خودش كافى هست. دو دليل عمده وجود داره كه هر فرد متقاضى ممكنه به اون دليل رد بشه... عدم وابستگى به ايران و وابستگى به كانادا (كه اصولا با هدف از سفر نشون داده ميشه) و به نظرم ارائه گواهى اشتغال به تحصيل در هيچكدوم از اين دو دسته قرار نميگيره.
    متاسفانه چيزى نميتونيد به پرونده اضافه كنيد
    با سلام چون به من گفتند خيلي از كسايي كه دانشجو مستر بوده اند با ويزا توريستي رفتند و درساشونو معادل سازي كردن و ادامه تحصيل را اونجا خواستن بدن
    و همچنين چون من رشته تحصيليم انگليسي هست يه جورايي القا ميكنه كه من ميخوام اونجا بمونم و خودمو اماده كردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    با سلام چون به من گفتند خيلي از كسايي كه دانشجو مستر بوده اند با ويزا توريستي رفتند و درساشونو معادل سازي كردن و ادامه تحصيل را اونجا خواستن بدن
    و همچنين چون من رشته تحصيليم انگليسي هست يه جورايي القا ميكنه كه من ميخوام اونجا بمونم و خودمو اماده كردم
    تا اونجایی که من میدونم ویزای توریستی قابل تبدیل به ویزای تحصیلی یا مهاجرتی نیست.... اگر اشتباه میکنم دوستان من رو تصحیح بفرمایند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم ویزای توریستی قابل تبدیل به ویزای تحصیلی یا مهاجرتی نیست.... اگر اشتباه میکنم دوستان من رو تصحیح بفرمایند
    پس من اشتباه کردم که همراه با مدارکم گواهی اشتغال به تحصیل ندادم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)