نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 675 از 1841 نخستنخست ... 17557562566566666766866967067167267367467567667767867968068168268368468572577511751675 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,741 تا 6,750 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان، من دارم براي پدر مادرم اقدام مي كنم براي ويزاي توريستي كه بيان كانادا. براي گرفتن وقت بايومتريك براي آنكارا بايد بعد از ارسال آنلاين مدارك اقدام كنم؟ قبلش نمي تونم؟ و بعد اينكه تقريبا چقدر بعدش وقت مي دن و اينكه راحت مي شه بليط آنكارا گرفت يا سخت پيدا مي شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peegaah نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دارم براي پدر مادرم اقدام مي كنم براي ويزاي توريستي كه بيان كانادا. براي گرفتن وقت بايومتريك براي آنكارا بايد بعد از ارسال آنلاين مدارك اقدام كنم؟ قبلش نمي تونم؟ و بعد اينكه تقريبا چقدر بعدش وقت مي دن و اينكه راحت مي شه بليط آنكارا گرفت يا سخت پيدا مي شه؟
    سلام
    هيچ وقتي لازم نيست بگيرين ، و با خيال راحت برين انكارا و كل قضيه ١٥ دقيقه زمان ميبره، براي بليط انكارا خيلي راحت با ٩٠٠ تومن ٤روز ميشه رفت ولي براي انكارا واقعا ١روزم زياده هيچي نداره،پرواز ايران اير عموما تا ٤ساعت قبل از پرواز هم جا ميده.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    سلام
    هيچ وقتي لازم نيست بگيرين ، و با خيال راحت برين انكارا و كل قضيه ١٥ دقيقه زمان ميبره، براي بليط انكارا خيلي راحت با ٩٠٠ تومن ٤روز ميشه رفت ولي براي انكارا واقعا ١روزم زياده هيچي نداره،پرواز ايران اير عموما تا ٤ساعت قبل از پرواز هم جا ميده.
    دقيقا همين كه شما ميگيد هست، استانبول برن هم سفر كارى ميشه هم تفريحى، البته يه مقدارى تركيه نا امنه... و بعدا هم براى پيكاپ ويزا ٥٧ لير اضافه براى هزينه انتقال به آنكارا رو بدن

سلام دوستان، من پدر و مادر و برادرم رفتن استانبول دو هفته پیش. تا الان ویزا خبری نیست. فقط یه ایمیل اومد که پیام دارید ولی وقتی سیستم رو چک میکنم هیچ پیامی نیست. به نظرتون مشکل چیه؟ ایمیل میزنن پیام دارید ولی وقتی چک میکنم چیز جدیدی نگفته!!! فقط اینکه پرونده در حال بررسیه.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    سلام دوستان، من پدر و مادر و برادرم رفتن استانبول دو هفته پیش. تا الان ویزا خبری نیست. فقط یه ایمیل اومد که پیام دارید ولی وقتی سیستم رو چک میکنم هیچ پیامی نیست. به نظرتون مشکل چیه؟ ایمیل میزنن پیام دارید ولی وقتی چک میکنم چیز جدیدی نگفته!!! فقط اینکه پرونده در حال بررسیه.
    اصولا وقتى پرونده شروع به بررسى ميشه از اين ايميل ها مياد بعضى هاش هيچ تغييرى رخ نداده ولى بعضى هاش يه پيغام جديد هست... اينهايى كه تغييرى رخ نداده دوستان ميگن افيسر داره رو پرونده كار ميكنه ولى تصميم گيرى نكرده، اتفاقا هم اصلا چيز بدى نيست و نشون ميده پرونده در جريان هست

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نگران نباشید. هنوز دیر نشده. این ایمیل ها رو هم اکثرا می گیرن. انشاالله به زودی ایمیل آپدیت مربوط به پاس ریکويست رو دریافت می کنید.
    PR : NOV 2013

برای پدر و مادر من هم همین مشکله دقبقا و یک هفته پیش رفتن استانبول و از همین پیغامها داریم !! و جالبه استتوس بایومتریک هیچ تغییری نکرده .
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    نگران نباشید. هنوز دیر نشده. این ایمیل ها رو هم اکثرا می گیرن. انشاالله به زودی ایمیل آپدیت مربوط به پاس ریکويست رو دریافت می کنید.
    سلام
    دير جواب دادن يعني احتمال رد شدن؟

Junior Member

ویزای مادر پدر من رد شد. 1-برای انجام دوباره بیومتریک بهتره همون مرکزی که دفعه اول رفته بره یا اینکه فرق داشته باشه؟ 2-چقدر فاصله بعد از ریجکت شدن معقول خواهد بود برای اقدام دوباره؟ 3--و این که مشکل travel history که با زمان کم حل نمیشه؟
    در ضمن این طور که من دیدم ایراد هایی که گرفتن برای همه ریجکتی ها یکسان تیک خورده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sali86 نمایش پست ها
    ویزای مادر پدر من رد شد. 1-برای انجام دوباره بیومتریک بهتره همون مرکزی که دفعه اول رفته بره یا اینکه فرق داشته باشه؟ 2-چقدر فاصله بعد از ریجکت شدن معقول خواهد بود برای اقدام دوباره؟ 3--و این که مشکل travel history که با زمان کم حل نمیشه؟
    در ضمن این طور که من دیدم ایراد هایی که گرفتن برای همه ریجکتی ها یکسان تیک خورده
    من خبر ريجكتي ميبينم واقعا ناراحت ميشم، كلا هيچ فرقي نميكنه مهم مدارك شماست كه در انكارا بررسي ميشه حالا هر كجا اطلاعات بايو متريك شما ميتونه جمع اوري بشه براي سفارت، شما همين فردا هم ميتونين دوباره اقدام كنين ولي معقولش اينه كه يه شنگن حداقل بگيرين و دوباره اقدام كنيد.
    ميتونم بپرسم كي بايومتريك انجام دادن و كي جواب گرفتن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)