نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 676 از 1841 نخستنخست ... 17657662666666766866967067167267367467567667767867968068168268368468568672677611761676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,751 تا 6,760 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    سلام
    دير جواب دادن يعني احتمال رد شدن؟
    فكر ميكنم اگر بخوان ريجكت كنن خيلى طولش نميدن، اكثرا دوستانى كه طول كشيده ويزا گرفتن، البته اين از اون بحث هاست كه قانون كلى نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    شانس همگى كم نيست، ولى خب شانس شما از پدر و مادرتون كمتره، نه به خاطر اينكه خانوادگى اقدام كردين بيشتر به خاطر اينكه شما وابستگى هاى كمترى توى ايران داريد و اين واقعيت كه به پدر و مادرها اخيرا به راحتى ويزا دادن. خيلى خوبه كه گواهى اشتغال به تحصيل دارين و تاريخ برگشت متفاوته، بد نيست اگر فوق ليسانس يا دكترا ميخونيد يه نامه از استادتون بگيريد كه مثلا فلان موقع بايد دفاع كنيد. بله هم اونجا ميتونيد بذاريد و هم تو قسمت purpose of travel كنار يك cover letter كه يكجايى توى اون اعلام ميكنيد كه حتما بايد برگرديد چون درستون تموم نشده و به عنوان يك سند به گواهى اشتغال به تحصيلتون اشاره كنيد
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    این برنامه برای اتباع 32 کشوره که با کانادا قرارداد تبادل دوجانبه دارند. ایران جزو این کشورها نیست.
    پس این نوشته که میگه میشه
    If you are from a country that does not have an agreement or arrangement with Canada, you must use one of the ROs listed on this page

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pelican66 نمایش پست ها
    پس این نوشته که میگه میشه
    If you are from a country that does not have an agreement or arrangement with Canada, you must use one of the ROs listed on this page
    بله از اين طريق هم ميشه اقدام كرد، ولى خيلى هم راحت نيست، مثلا توى اون ليست AIESEC رو من ديدم و ميدونم توى دانشگاه تهران نمايندگى داره و خيلى از دوستانم از اين طريق به كشورهاى مختلف اروپايى و آسيايى و آفريقايى رفتند ولى نكته مهم اينه كه اين سازمان ها هم خودشون criteria هاى خودشون رو دارن و به همين راحتى نميشه از طريق اونها اقدام كرد و بعضا به صورت خيلى مشخص در برنامه هاشون محدوديت مليتى ميذارن و اعلام ميكنن كه متقاضى ها از كدوم كشورها اقدام كنن، بعد اصولا هم تجربه كارى كه متقاضى ها كسب ميكنن technical skill نيست و بيشتر از جنس soft skill هست

ApplyAbroad Hero

سلام
    دير جواب دادن يعني احتمال رد شدن؟
    اون چيزي كه من تو اين دو سه سال ديدم زمان جواب دادن بيشتر بستگي به زمان اپلاي و خلوت و يا شلوغ بودن سفارت داره كه اين روزها با بهتر شدن هوا مطمينا سفارت شلوغ تره و مدت زماني كه طول ميكشه هم بيشتر خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اون چيزي كه من تو اين دو سه سال ديدم زمان جواب دادن بيشتر بستگي به زمان اپلاي و خلوت و يا شلوغ بودن سفارت داره كه اين روزها با بهتر شدن هوا مطمينا سفارت شلوغ تره و مدت زماني كه طول ميكشه هم بيشتر خواهد بود.
    سلام
    من فكر نميكنم چون من اواخر بهمن ماه اقدام كردم و اون موقع كه هنوز هوا خوب نبوده و همچنين من كسي را ميشناسم كه ٢٥ روز بعد از من اقدام كرد و جوابشو گرفته حتي شخص ديگري كه ١٥ فروردين اقدام كرده و جواب دادن بهش

ApplyAbroad Hero

سلام
    من فكر نميكنم چون من اواخر بهمن ماه اقدام كردم و اون موقع كه هنوز هوا خوب نبوده و همچنين من كسي را ميشناسم كه ٢٥ روز بعد از من اقدام كرد و جوابشو گرفته حتي شخص ديگري كه ١٥ فروردين اقدام كرده و جواب دادن بهش
    درسته براي شما خيلي طولاني شده. من فكر كردم تازه اقدام كرديد.

Junior Member

درسته براي شما خيلي طولاني شده. من فكر كردم تازه اقدام كرديد.
    حالا با توجه به تجربه ای که شما دارین بعد از این مدت طولانی جواب من چی میتونه باشه؟

ApplyAbroad Hero

حالا با توجه به تجربه ای که شما دارین بعد از این مدت طولانی جواب من چی میتونه باشه؟
    فكر ميكنم بد نباشه يك ايميل بزنيد و ببينيد كه در چه مرحله اي هستن. معمولا بعد از اين ايميل نتيجه زود مياد. الان تو سايت سفارت زمان بررسي را چند روزه اعلام كرده؟ اگر بيشتر شده ايميل را بفرستيد وگر نه صبر كنيد .

Junior Member

فكر ميكنم بد نباشه يك ايميل بزنيد و ببينيد كه در چه مرحله اي هستن. معمولا بعد از اين ايميل نتيجه زود مياد. الان تو سايت سفارت زمان بررسي را چند روزه اعلام كرده؟ اگر بيشتر شده ايميل را بفرستيد وگر نه صبر كنيد .
    زماني كه من اقدام كردم ٢٥ روز بود ولي الان ٢٩ روزه از اين زمان خيلي وقته كه گذشته و ايميل هم ٢هفته پيش زدم كه جواب دادن از صبر شما متشكريم!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)