نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 681 از 1841 نخستنخست ... 18158163167167267367467567667767867968068168268368468568668768868969069173178111811681 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,801 تا 6,810 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    ممنونم واقعا.
    میشه بفرمایید که هدف از سفر رو توریستی بزنم شانسم بیشتره یا ویزیتوری؟ با توجه به اینکه برادرم اونجاست(از طریق نیروی متخصص اما هنوز پاس کاناداییشو نگرفته)
    راجع به شرایط دعوتنامه هم کمی توضیح میدید؟
    بعد خوندم که اگه ویزا ویزیتوری باشه امکان تبدیلش به دانشجویی هستش دیگه؟
    متشکرمم
    منظور از توریستی همون ویزیتوریه. شما دارید برای بازدید برادرتون و با دعوت ایشون میایید. اون چیزی که دوستان نوشتند ویزای همراه دانشجو بود که مدت اعتبارش بالای شش ماهه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    آيا پدر شما توى جاهاى نظامى مشغول به كار بودن و يا صنايع تحريمى؟
    چون من يك مورد ديگه توى همين تاپيك يادم هست كه يكى از دوستان پدرشون ارتشى بودن و ازشون رزرومه خواسته بودن ولى بعدش هم بدون مشكل بهشون ويزا دادن
    ایران ایر بودن .
    هرچی میگردم پیدا نمیکنم مورد مشابه.
    میخوام بدونم فرمت خاصی داره ؟
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    ١- كى داره دعوت نامه ميفرسته؟ برادرشون؟ شما كه آدرس نداريد اونجا هنوز، درسته؟ بايد آدرس كانادا باشه
    ٢- بله دو تا جا براى آدرس وجود داره، اگر خودتون اونجا خواهيد بود بايد آدرس خودتون و برادرشون رو بنويسند، وگرنه آدرس برادرشون كافيه
    ٣- چرا other؟ شما ميتونيد براى ايشون گزينه family visit رو بزنيد، مگر شما و برادرشون فاميل ايشون حساب نميشيد؟؟!
    فک میکنم منظورم رو درست ننوشتم.کسی دعوت نامه نفرستاده.ایشون میخوان همراه من بیان.اما دانشگاهی که من میخوام برم تو شهری هست که برادرش هست.دعوتنامه ای نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooji نمایش پست ها
    ایران ایر بودن .
    هرچی میگردم پیدا نمیکنم مورد مشابه.
    میخوام بدونم فرمت خاصی داره ؟
    فكر نميكنم مشكلى باشه، الان كه تحريم رو از aviation برداشتند، ولى به هر حال سعى كنيد رزومه با مدارك قبلى مغايرت نداشته باشه و اگر هم پدرتون پست مديريتى داشتن خيلى پر رنگ نكنيد در رزومه، فرمت خاصى نداره، يك template آماده از اينترنت بگيريد....

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham121 نمایش پست ها
    فک میکنم منظورم رو درست ننوشتم.کسی دعوت نامه نفرستاده.ایشون میخوان همراه من بیان.اما دانشگاهی که من میخوام برم تو شهری هست که برادرش هست.دعوتنامه ای نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    حالا متوجه شدم، other بزنيد و بنويسيد Spouse accompany
    آدرس برادرشون رو بنويسن كافيه، چون هنوز خود شما هم آدرس نداريد و آدرس دانشگاه هم براى خودتون ميتونيد بنويسيد ولى براى همسرتون خير

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    این طور که من متوجه شدم شما چند بار برای ویزا اقدام کردین و بالاخره موفق شدین. میشه از تجربیاتتوتن بگین و ایا هر دفعه که اقدام کردین گواهی اشتغال به تحصیل گرفته بودین یا بار اخر که موفق شدین فقط گرفته بودین؟
    با تشکر
    سلام،
    ما بار سوم موفق به دريافت ويزا شديم. بار اول و دوم دليل رد ويزا را برام ميزد كه صادقانه جواب نداديد، خلاصه در جواب ايميل كه دادم و اعتراض كردم به دليلشون، گفتند كه در فرم ننوشتم كه چند سال پيش براى مهاجرت اقدام كرده بوديم.
    البته حدود ٩ سال پيش ما اقدام كرديم كه بخاطر اشتباه وكيل كه صبر نكرد تا ليست مشاغل بياد، ما در گروه مشاغل مورد نياز قرار نگرفته بوديم و ديگه هم اقدامى نكرديم و من كلاً فكر نمى كردم كه اين مهم باشه و در فرمشون هم موردى براى اين سوال نبود. البته جالب بود كه اينبار كه فرم را پر كردم، ديدم كه اين موضوع را هم به پرسشهاى فرم اضافه كرده اند.
    فرم اشتغال به تحصيل را هم براى بار دوم و سوم ارائه دادم و در يك نامه براشون نوشتم كه بدون قصد اين مطلب را ننوشته بودم و صادق هستم.
    به ما خانوادگى ويزا دادند و البته ما هنوز نرفتيم.😊

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام،
    ما بار سوم موفق به دريافت ويزا شديم. بار اول و دوم دليل رد ويزا را برام ميزد كه صادقانه جواب نداديد، خلاصه در جواب ايميل كه دادم و اعتراض كردم به دليلشون، گفتند كه در فرم ننوشتم كه چند سال پيش براى مهاجرت اقدام كرده بوديم.
    البته حدود ٩ سال پيش ما اقدام كرديم كه بخاطر اشتباه وكيل كه صبر نكرد تا ليست مشاغل بياد، ما در گروه مشاغل مورد نياز قرار نگرفته بوديم و ديگه هم اقدامى نكرديم و من كلاً فكر نمى كردم كه اين مهم باشه و در فرمشون هم موردى براى اين سوال نبود. البته جالب بود كه اينبار كه فرم را پر كردم، ديدم كه اين موضوع را هم به پرسشهاى فرم اضافه كرده اند.
    فرم اشتغال به تحصيل را هم براى بار دوم و سوم ارائه دادم و در يك نامه براشون نوشتم كه بدون قصد اين مطلب را ننوشته بودم و صادق هستم.
    به ما خانوادگى ويزا دادند و البته ما هنوز نرفتيم.
    تبریک میگم
    یه سوال داشتم از حضورتون تو کدوم فرم جدیدا این سوال کرده چون من پیدا نمیکن؟

Junior Member

سلام،
    به ما خانوادگى ويزا دادند و البته ما هنوز نرفتيم.😊
    تبریک میگم

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    تبریک میگم
    من خرداد پارسال فرم ها را پر كردم. راستش الان نمى دونم. ولى يادم هست كه يك سوال در مورد اين بود كه آيا تا بحال براى مهاجرت اقدام كرده ايم يا نه.

Junior Member

من خرداد پارسال فرم ها را پر كردم. راستش الان نمى دونم. ولى يادم هست كه يك سوال در مورد اين بود كه آيا تا بحال براى مهاجرت اقدام كرده ايم يا نه.
    !!!!!!!!!!
    duste azziz man hich ja chenin soalii peyda nemikonam ba tavajoh be inke chandin bar (ham ghablam va ham be tazegi ) formha ro porkardam

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)