نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 683 از 1841 نخستنخست ... 18358363367367467567667767867968068168268368468568668768868969069169269373378311831683 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,821 تا 6,830 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    من یک سوال دارم در فرمی زده که country where applying
    Same as current country of residence
    باید ایرانو بزنیم یا ترکیه؟
    چون اگه ترکیه بزنیم میگه از چه تاریخ تا چه تاریخی اونجا بودی و چون تو ایران این فرم پر میشه و در اینده سفر به ترکیه هست برای تحویل مدارک و سیستم تاریخ اینده را قبول نمیکنه
    میشه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام،
    ما بار سوم موفق به دريافت ويزا شديم. بار اول و دوم دليل رد ويزا را برام ميزد كه صادقانه جواب نداديد، خلاصه در جواب ايميل كه دادم و اعتراض كردم به دليلشون، گفتند كه در فرم ننوشتم كه چند سال پيش براى مهاجرت اقدام كرده بوديم.
    البته حدود ٩ سال پيش ما اقدام كرديم كه بخاطر اشتباه وكيل كه صبر نكرد تا ليست مشاغل بياد، ما در گروه مشاغل مورد نياز قرار نگرفته بوديم و ديگه هم اقدامى نكرديم و من كلاً فكر نمى كردم كه اين مهم باشه و در فرمشون هم موردى براى اين سوال نبود. البته جالب بود كه اينبار كه فرم را پر كردم، ديدم كه اين موضوع را هم به پرسشهاى فرم اضافه كرده اند.
    فرم اشتغال به تحصيل را هم براى بار دوم و سوم ارائه دادم و در يك نامه براشون نوشتم كه بدون قصد اين مطلب را ننوشته بودم و صادق هستم.
    به ما خانوادگى ويزا دادند و البته ما هنوز نرفتيم.😊سلام دوست عزیز ضمن تبریک برای اخذ ویزا من هم ۶ ماه پیش تقاضای ویزای توریستی کردم ( پسرم پی آر دارد ) و دعوتنامه فرستاده بود اما متاسفانه دقیقا مانند شما جواب داده بودند بعضی از سوالات را صادقانه جواب ندادید البته چند تا ایراد دیگه مانند سابقه مسافرت ها ووو... تیک زده بودند اما فکر کنم الکی بود و فقط بحث عدم صداقت دلیل اصلی بود علیهذا از شما سوال دارم با چه فاصله زمانی از ریجکت شدن اقدام مجدد کردید؟ دفعه دوم برای چه باز ریجکت کردند؟ منظور از نوشتن نامه آیا تعهد نامه یا قسم نامه می باشد ؟ لازم به توضیح است من چون ۷ سال است بازنشست شده ام و بازنشسته نظامی بودم و اعلام نکرده بودم ریجکت شدم و وکیل گفته باید یک قسم نامه بدی و اعلام کنی هیچ ارتباطی در حال حاضر با ارگان های حکومتی ندارم لطفا اگر وقت داشتید به این سوالات پاسخ دهید چون می خواهم مجددا در خواست نمایم ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط bozorg125 نمایش پست ها
    سلام،
    ما بار سوم موفق به دريافت ويزا شديم. بار اول و دوم دليل رد ويزا را برام ميزد كه صادقانه جواب نداديد، خلاصه در جواب ايميل كه دادم و اعتراض كردم به دليلشون، گفتند كه در فرم ننوشتم كه چند سال پيش براى مهاجرت اقدام كرده بوديم.
    البته حدود ٩ سال پيش ما اقدام كرديم كه بخاطر اشتباه وكيل كه صبر نكرد تا ليست مشاغل بياد، ما در گروه مشاغل مورد نياز قرار نگرفته بوديم و ديگه هم اقدامى نكرديم و من كلاً فكر نمى كردم كه اين مهم باشه و در فرمشون هم موردى براى اين سوال نبود. البته جالب بود كه اينبار كه فرم را پر كردم، ديدم كه اين موضوع را هم به پرسشهاى فرم اضافه كرده اند.
    فرم اشتغال به تحصيل را هم براى بار دوم و سوم ارائه دادم و در يك نامه براشون نوشتم كه بدون قصد اين مطلب را ننوشته بودم و صادق هستم.
    به ما خانوادگى ويزا دادند و البته ما هنوز نرفتيم.������سلام دوست عزیز ضمن تبریک برای اخذ ویزا من هم ۶ ماه پیش تقاضای ویزای توریستی کردم ( پسرم پی آر دارد ) و دعوتنامه فرستاده بود اما متاسفانه دقیقا مانند شما جواب داده بودند بعضی از سوالات را صادقانه جواب ندادید البته چند تا ایراد دیگه مانند سابقه مسافرت ها ووو... تیک زده بودند اما فکر کنم الکی بود و فقط بحث عدم صداقت دلیل اصلی بود علیهذا از شما سوال دارم با چه فاصله زمانی از ریجکت شدن اقدام مجدد کردید؟ دفعه دوم برای چه باز ریجکت کردند؟ منظور از نوشتن نامه آیا تعهد نامه یا قسم نامه می باشد ؟ لازم به توضیح است من چون ۷ سال است بازنشست شده ام و بازنشسته نظامی بودم و اعلام نکرده بودم ریجکت شدم و وکیل گفته باید یک قسم نامه بدی و اعلام کنی هیچ ارتباطی در حال حاضر با ارگان های حکومتی ندارم لطفا اگر وقت داشتید به این سوالات پاسخ دهید چون می خواهم مجددا در خواست نمایم ممنون
    سلام، هر دو بار به يك دليل، كه البته ما بار دوم متوجه شديم كه مشكل چيست!
    نامه را نمى دانم منظورتون چى است.
    من چون دانشگاه ميرم و دخترم هم مدرسه هر تابستان اقدام كرديم. يعنى به فاصله يكسال اقدام كرديم.
    در مورد قسم نامه هم من اطلاعى ندارم.
    براى ما برادرم دعوت نامه داده بود كه سيتيزن است و ويزاى شنگن هم ما هر سال داشتيم.

Junior Member

[QUOTE=Roya12;2239806]سلام من بیش از ۲ ماهه اقدام کردم و خبری نشده زنگ زدم ملیتمو پرسیدگفت واسه ایرانیها از ۳ ساعت تا ۴ ماه نرماله
    ولی من حس خوبی ندارم که بیش از ۲ ماه زمان برده[/Q

salam mishe lotf konid shomare telephoni ke tammas gereftid ro bedid?

Junior Member

[QUOTE=Nastaran84;2239939][QUOTE=Roya12;2239806]سلام من بیش از ۲ ماهه اقدام کردم و خبری نشده زنگ زدم ملیتمو پرسیدگفت واسه ایرانیها از ۳ ساعت تا ۴ ماه نرماله

سلام میشه لطف کنید شماره تلفنی رو که تماس گرفتید بدید؟

Junior Member

[QUOTE=Nastaran84;2239939]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    سلام من بیش از ۲ ماهه اقدام کردم و خبری نشده زنگ زدم ملیتمو پرسیدگفت واسه ایرانیها از ۳ ساعت تا ۴ ماه نرماله

salam mishe lotf konid shomare telephoni ke tammas gereftid ro bedid?
    سلام با اين شماره تماس گرفتم
    00902123735807

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza53 نمایش پست ها
    Hi dear friends,
    First of all I apologize for writing in English, I don’t have Persian keyboard.
    I have a question and I appreciate if someone could help me.
    My brother in law is planning to do their biometric tests in Armenia.
    He has two kids, 7 and 2. Do their kids have to attend in VAC for biometric tests. If the answer is no, is there any specific documents they should take with themselves regarding to their kids.
    خیر سنین زیر 14 سال و بالای 80 سال نیازی به انجام بایومتریک ندارند. مدارک هر چه که هست در چک لیست شما ذکر شده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya12 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال دارم در فرمی زده که country where applying
    Same as current country of residence
    باید ایرانو بزنیم یا ترکیه؟
    چون اگه ترکیه بزنیم میگه از چه تاریخ تا چه تاریخی اونجا بودی و چون تو ایران این فرم پر میشه و در اینده سفر به ترکیه هست برای تحویل مدارک و سیستم تاریخ اینده را قبول نمیکنه
    میشه راهنمایی کنید
    سلام
    شما بايد همون ايران رو بزنيد، درسته ميريد تركيه براى انگشت نگارى ولى اين فقط به دليل اينه كه سفارت و وك نداريم.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که ویزا گرفتن لطفا یه زمانبندی از پرونده بدید؟
    ما برای پدر همسرم اقدام کردیم ولی هنوز بعد 3 هفته خبری از ویزا نیست مدارک انلاین فرستادیم. به نظرتون ایمیل بزنم یا بازم صبر کنم؟
    اكثرا روند ويزاى والدين خيلى طول نميكشه ولى فكر ميكنم بار كارى ويزا آفيس الان زياد هست، به نظرم تا مدت زمان پيش بينى شده توسط خود سايت cic صبر كنيد بعد ايميل بزنيد
    براى پدر و مادر بنده كمتر از يك هفته بعد از بايومتريك ويزا اومد البته توى اسفند ماه اقدام كردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    شما بايد همون ايران رو بزنيد، درسته ميريد تركيه براى انگشت نگارى ولى اين فقط به دليل اينه كه سفارت و وك نداريم.
    اینه کلا گزینه ایران یا ترکیه نداره
    Country where applying. Same as currenty of residence 1. Yes 2. No
    که اگه yes بزنیم که هیچی اگه no بزنیم سوال میپرسه که از کجا برای چی اونجایی و از چه تاریخی؟
    خوب چون هنوز نرفتی برای انگشت نگاری و مثلا هفته اینده میری باید تاریخ اینده را بزنی که سیستم قبول نمیکنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)