نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 686 از 1841 نخستنخست ... 18658663667667767867968068168268368468568668768868969069169269369469569673678611861686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,851 تا 6,860 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    پدر همسر من 5 شنبه گذشته باکو بایومتریک دادن ولی هنوز هیچی تو سایت آپدیت نشده we need applicant's biometric میخواستم بدونم این طبیعی هست با توجه به اینکه مهلت 30 روز برای بایومتریک 2 می تموم میشه؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_arch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدر همسر من 5 شنبه گذشته باکو بایومتریک دادن ولی هنوز هیچی تو سایت آپدیت نشده we need applicant's biometric میخواستم بدونم این طبیعی هست با توجه به اینکه مهلت 30 روز برای بایومتریک 2 می تموم میشه؟
    سلام
    خيلى عجله نكنيد، يك هفته كارى صبر كنيد اگر آپديت نشد ايميل بزنيد به وك باكو.

Junior Member

سلام. من یک سوال درباره دعوتنامه داشتم.
    خودم الان دانشجوی کانادا هستم ولی همسرم فعلاً مشغول به کار نیست.
    میخواستیم برای پدر/مادر همسرم اقدام کنیم. آیا مهمه که دعوتنامه رو من بنویسم یا از طرف ایشون؟ (با توجه به فاند من از دانشگاه)

سلام دوستان میخواستم خواهش کنم راهنماییم کنید در خصوص ویزای نامزدی اینکه ایا کسی که در ایرانه و براش فرستاده میشه موجودی بانکی نیازه؟کلا شرایطش چیه و امکان ویزا گرفتن هست ممنونم

سلام دوستان عزیز
    میتونید لطفاً من رو راهنمایی کنید
    وقتی فرم های دعوتنامه دیدار (ویزای توریستی) برای پدر و مادر رو آنلاین ارسال کردم برای هرکدوم از آنها دو نامه گرفتم یکی مربوط به انجام تست بیو متریک هست که گفته از تاریخ نامه 30 روز فرصت داره و دیگری مربوط به رسیدن مدارک به CIC هست. الان من باید از سفارت کانادا توی ترکیه (آنکارا) وقت بگیرم و ساعت مشخصی تعیین بشه یا پدر و مادرم میتونن با همین نامه هرموقع خواستن برن و بگن ما برای انگشت نگاری اومدیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajahromi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    میتونید لطفاً من رو راهنمایی کنید
    وقتی فرم های دعوتنامه دیدار (ویزای توریستی) برای پدر و مادر رو آنلاین ارسال کردم برای هرکدوم از آنها دو نامه گرفتم یکی مربوط به انجام تست بیو متریک هست که گفته از تاریخ نامه 30 روز فرصت داره و دیگری مربوط به رسیدن مدارک به CIC هست. الان من باید از سفارت کانادا توی ترکیه (آنکارا) وقت بگیرم و ساعت مشخصی تعیین بشه یا پدر و مادرم میتونن با همین نامه هرموقع خواستن برن و بگن ما برای انگشت نگاری اومدیم ؟
    سلام
    اون نامه بايومتريك رو پرينت بگيرن و به همراه پاسپورت بايد برن visa application center و نيازى به وقت نيست
    اگر تركيه ميرن، ميتونن vac استانبول و يا آنكارا برن
    كه آدرسش اين لينك هست
    بايومتريك رو vac انجام ميده و نه سفارت و يا ويزا آفيس.
    در نهايت تصميم گيرى رو ويزا آفيس ميگيره و توى سيستم اعلام ميكنه و بعد از اون اگر قبول شده باشين، پاسپورت رو با يكى از آژانس هاى معتبر ميفرستين آنكارا براى صدور ويزا

Junior Member

مرسی دوستان برای راهنماییاتون
    من الان دارم فرمها رو پر میکنم و مدارک رو اپلود میکنم. میخوام پرواز از ترکیش هم رزرو کنم برای محکم کاری.اما خوب نمیدونم برای چه تاریخی رزذو کنم و برای چه مدت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    مرسی دوستان برای راهنماییاتون
    من الان دارم فرمها رو پر میکنم و مدارک رو اپلود میکنم. میخوام پرواز از ترکیش هم رزرو کنم برای محکم کاری.اما خوب نمیدونم برای چه تاریخی رزذو کنم و برای چه مدت؟
    قاعدتا در دعوت نامه تاریخ سفر شما قید شده. در فرم ها تاریخ سفر را نوشتید. بلیت را برای همان تاریخ ها رزرو کنید. بسته به کار و وضعیت تون مدت را انتخاب کنید. مثلا اگر شاغل هستید دو هفته کافیه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط sali86 نمایش پست ها
    سلام. من یک سوال درباره دعوتنامه داشتم.
    خودم الان دانشجوی کانادا هستم ولی همسرم فعلاً مشغول به کار نیست.
    میخواستیم برای پدر/مادر همسرم اقدام کنیم. آیا مهمه که دعوتنامه رو من بنویسم یا از طرف ایشون؟ (با توجه به فاند من از دانشگاه)
    سلام
    دعوت نامه رو همسرتون بفرستن بهتر هست تا شما، ولى ميتونيد مدارك مالى رو خودتون و همسرتون با هم بفرستين يعنى شما به عنوان يك خانواده نشون بدين كه اسطاعت مالى دارين نه يك فرد. از طرفى در دعوتنامه و purpose of travel صراحتا اعلام كنيد كه هزينه سفر رو والدين همسرتون خودشون ميدن و توانايى كامل دارن و اينكه تا ميتونن گواهى تمكن مالى قوى و سند و مدرك ارائه بدن. خيلى دقت كنين در مورد بحث مالى چون من ديدم دانشجوهايى رو كه خودشون چون وضعيت مالى تثبيت نشده داشتن، ويزا ريجكت شدن.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام
    بلاخره ویزای پدرشوهرم اومد. فکر میکنم یادشون رفته بود چون به محض اینکه ایمیل زدم یکروز بعد ویزا دادن.
    تاریخ اپلود مدارک 15 مارچ انگشت نگاری 5 اپریل ویزا 28 اپریل

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)