نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 69 از 1841 نخستنخست ... 195960616263646566676869707172737475767778791191695691069 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud78 نمایش پست ها
    سلام به همگي!
    من 3 روز پيش ريجكت شدم. اين بار ميخوام با همسرم اقدام كنيم. سوالم اينه كه بايد از زمان ريجكت شدن من يك مدت معيني بايد بگذره تا دوباره اقدام كنم يا نه؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    سپاسگذارم.
    بهتره بعد از چند ماه دوباره اقدام كنيد.

Junior Member

سلام من 13 ادیبهشت مدارکمو فرستادم انکارا امروز ریجکتی رو دریافت کردم دلیل ریجکت شدن فقط purpose of visit گفته شده....خودم نوشتم دیدار از برادر وبرادر زاده و دیدن از شهر تورنتو....واقعا باید چی مینوشتم؟؟؟ در ضمن بار اولم بود که برای کانادا درخواست ویزا دادم

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط rshrsh نمایش پست ها
    سلام من 13 ادیبهشت مدارکمو فرستادم انکارا امروز ریجکتی رو دریافت کردم دلیل ریجکت شدن فقط purpose of visit گفته شده....خودم نوشتم دیدار از برادر وبرادر زاده و دیدن از شهر تورنتو....واقعا باید چی مینوشتم؟؟؟ در ضمن بار اولم بود که برای کانادا درخواست ویزا دادم
    اینجور که معلومه بررسی درخواستها براساس اصول مشخصی نیست و شانس خیلی مهم است.

نقل قول نوشته اصلی توسط rshrsh نمایش پست ها
    متاسفم... با چه دلیل مسخره ای هم ریجکت کردن. ویزای دیگه داشتید تو پاستون؟ سنتون زیر 30 هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    سلام دوستان من ۱۱ مارچ یا ۲۱ اسفند برای پدر و مادرم اقدام کرده بودم . دفعه اولشون هم بود ۴ ساعت پیش ایمل پاس ریکویست شون اومد . یعنی دوشنبه ساعت ۳و نیم بعد از ظهر به وقت تهران
    امیدوارم همگی موفق باشید
    سلام،
    اول از همه تبریک میگم بهتون. یه سوالی داشتم راجع به ایمیلی که دریافت کردین. من هم برای پدر و مادرم اقدام کردم. برای هر دوتاشون هم یک ایمیل دادم. دیروز جواب دادن و درخواست پاسپورت کردن، اما فقط اسم مادرم به همراه فایل نامبر اومده. میخواستم بپرسم شما بر ایمیلتون برای هر دو درخواست پاسپورت داشتین؟ و توی ایمیل اسم هر دو بوده؟ اگر امکان داره کپی ایمیل رو میتونی برام اینجا بزاری که مقایسه کنم؟ ممنون،

Junior Member

سلام من برای مادرم یک ایمیل جدا نوشته بودم و برای پدرم هم یک آدرس ایمیل دیگه داده بودم ولی یک ایمیل پاس ریکویست به آدرس ایمیل مادرم اومد که توی همون ایمیل هم اسم پدرم رو با شماره فایلشون نوشته و هم اسم مادرم با شماره فایلش.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : Sep. 19, 2006 ارسال آپدیت به ورشو: Nov. 24, 2010
    مدیکال پاریس: ـDec. 4, 2012 و پاس ریکوئست بعد از 7 سال و یک ماه : 31 اکتبر 2013 با فرصت لندینگ 34 روزه!!!

Senior Member daiejan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran25 نمایش پست ها
    سلام،
    اول از همه تبریک میگم بهتون. یه سوالی داشتم راجع به ایمیلی که دریافت کردین. من هم برای پدر و مادرم اقدام کردم. برای هر دوتاشون هم یک ایمیل دادم. دیروز جواب دادن و درخواست پاسپورت کردن، اما فقط اسم مادرم به همراه فایل نامبر اومده. میخواستم بپرسم شما بر ایمیلتون برای هر دو درخواست پاسپورت داشتین؟ و توی ایمیل اسم هر دو بوده؟ اگر امکان داره کپی ایمیل رو میتونی برام اینجا بزاری که مقایسه کنم؟ ممنون،
    تو اینیلی که برای من اومده اسم هردوتاشون هست. یه دلیل میتونه داشته باشه ولی مطمین نیستم اونم اینه که فقط به مادرتان ویزا داده اند. شما به سفارت ایمیل بزنید و بپرسید در اینجور موارد حتما جواب ایمیل را میدهند. یا میتونید زنگ هم بزنید ولی باید چندین دفعه بگیرید تا بردارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    تو اینیلی که برای من اومده اسم هردوتاشون هست. یه دلیل میتونه داشته باشه ولی مطمین نیستم اونم اینه که فقط به مادرتان ویزا داده اند. شما به سفارت ایمیل بزنید و بپرسید در اینجور موارد حتما جواب ایمیل را میدهند. یا میتونید زنگ هم بزنید ولی باید چندین دفعه بگیرید تا بردارند.
    آره، ایمیل زدم و جواب دادن، چون autoreply کرد من فکر کردم نگرفتن. گفتن به خاطر سکیوریتی چک 2 تا پرونده از هم جدا شدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hello2006 نمایش پست ها
    سلام به همگی. همسر من که مدارکش رو اول اردیبهشت فرستاده بود، بالاخره ایمیل درخواست پاسپورتش رو گرفت. شریط درخواست ویزاش هم برای دیدار همسر بود.
    ایشالا که بقیه هم هر چه زودتر جوابشونو بگیرن.
    سلام. من هم همسرم رو اینه شما میخام بیارم. من خودم اینجا دانشجوام و میخام همسرمو بیارم. از هرکی میپرسم اطلااته مختلفو متفاوت میده. شما که گرفتین اگه بتوانید کمکم کونمید واقعن ممنون میشه.

اول اینکه میخواستم بدونم باید سینگل اقدام کرد یا مولتیپل و اینکه اگه سینگل اقدام کردن چه مدارکی دادین که ثابت کنه که بر میگردان و اگه مولتیپل دادن چه مدارکی دادین. من همه مدارکم حاضره فقط موندم که کدوم ویزارو اقدام کنم. مدارکی که نشون میده بر میگرده چی، و کلان ی توضیحی بهم میدین مدارک چی دادین توی دعوتنامه نوشتین چند وقت پیشتون میمونن؟

واقعن ممنون میشم ی توضیحی بمان بدین.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط agarche نمایش پست ها
    سلام. من هم همسرم رو اینه شما میخام بیارم. من خودم اینجا دانشجوام و میخام همسرمو بیارم. از هرکی میپرسم اطلااته مختلفو متفاوت میده. شما که گرفتین اگه بتوانید کمکم کونمید واقعن ممنون میشه.

اول اینکه میخواستم بدونم باید سینگل اقدام کرد یا مولتیپل و اینکه اگه سینگل اقدام کردن چه مدارکی دادین که ثابت کنه که بر میگردان و اگه مولتیپل دادن چه مدارکی دادین. من همه مدارکم حاضره فقط موندم که کدوم ویزارو اقدام کنم. مدارکی که نشون میده بر میگرده چی، و کلان ی توضیحی بهم میدین مدارک چی دادین توی دعوتنامه نوشتین چند وقت پیشتون میمونن؟

واقعن ممنون میشم ی توضیحی بمان بدین.
    این موضوع سینگل و مولتیپل را از سفارت پرسیده بودم قبلن (زمانی که تهران بود) خودشون گفته بودند مولتیپل اقدام کنید . نه برای سهولت گرفتن ویزا. می گفت پروسه اش با هم فرق خاصی نداره فقط اگه قراره ویزا بگیری ویزای مولتیپل برای همراه یک دانشجو بهتر و راحت تر هست.
    در مورد tie و اینکه چی ارائه بدید که همسرتون بر می گرده می تونید یک نامه از جایی که الان مشغول به کار هستند به مدارک اضافه کنید. نامه ای که بگه ایشون الان اینجا کار می کنه و وقتی هم که برگرده باز همینجا مشغول به کار می شه. اینطوری نشون می دید که اینجا کار داره و نمیاد اونجا آویزون و بیکار بمونه (آفیسر از این موضوعه که می ترسه)
    همچنین می تونید سند ملک هم ترجمه کنید و به عنوان tie توی مدارک بذارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)