نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 690 از 1841 نخستنخست ... 19059064068068168268368468568668768868969069169269369469569669769869970074079011901690 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,891 تا 6,900 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام من برای یک summer school در quebec پذیرش گرفتم با در یافت فوند. می خواستم بدونم اگه از امروز واسه ویزا اقدام کنم چقدر طول میکشه تا ویزا رو دریافت کنم؟ضمنا گفتن هزینه سفر هزار دلار میدن، میشه راهنماییم کننین چقدر میشه کل هزینه رفت و آمد؟

Junior Member

سلام به همگی
    این بلیتی رو که از ترکیش ایرلاین رزرو میکنیم برای اینکه نشون بدیم که برمیگردیم: اگر مجبور بشیم بعد از گرفتن ویزا تاریخش رو عوض کنیم یا اینکه ویزا ندهند و بخوایم کنسلش کنیم هزینه داره و ایا ممکنه؟
    ممنونم از دوستان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    سلام به همگی
    این بلیتی رو که از ترکیش ایرلاین رزرو میکنیم برای اینکه نشون بدیم که برمیگردیم: اگر مجبور بشیم بعد از گرفتن ویزا تاریخش رو عوض کنیم یا اینکه ویزا ندهند و بخوایم کنسلش کنیم هزینه داره و ایا ممکنه؟
    ممنونم از دوستان
    اين بليط صرفا رزرو هست و بعد از بيست و چهار ساعت اگر نخريدش ، كلا از بين ميره . در واقع فقط به عنوانه مدركه كه نشان سفارت بديد و بعدا بايد وقتي ويزا گرفتيد بليط تهيه كنيد .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavi6 نمایش پست ها
    سلام من برای یک summer school در quebec پذیرش گرفتم با در یافت فوند. می خواستم بدونم اگه از امروز واسه ویزا اقدام کنم چقدر طول میکشه تا ویزا رو دریافت کنم؟ضمنا گفتن هزینه سفر هزار دلار میدن، میشه راهنماییم کننین چقدر میشه کل هزینه رفت و آمد؟
    مدت زماني كه طول ميكشه تا ويزاتون را بگيريد و صادر بشه واقعا مشخص نيست چون در موارد مختلف متفاوته و بستگي به سفارت داره. در مورد هزينه هم كدام كشور هستيد ؟ اگر از ايران ميايد كه تو تابستان حداقل ١٣٠٠ دلار بايد هزينه بليط را بديد و تازه سفارت هم الان براي گرفتن ويزا هزينه داره . مسلما هزار تا كمه كه كل هزينه هاتون را پوشش بده ولي خوب رقم بدي نيست و خوبه .دقيق بگيد از كجا ميخوايد بيايد و به كدام شهر استان كبك ميخوايد بريد دوستان بهتر راهنماييتون ميكنن. البته تو فروم هزينه هاي زندگي سوال اين قسمت را بپرسيد.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peegaah نمایش پست ها
    سلام دوستان. براي انجام دادن انگشت نگاري در آنكارا يا استانبول احتياجي به گرفتن وقت هست يا فقط حضوري بايد اونجا باشن؟ از كجا بايد وقت بگيريم؟
    سلام
    نه نيازى نيست، يه زمانى دوستان وقت ميگرفتن ولى ديگه نيازى نيست، زمان زيادى هم نميگيره،

Junior Member

ممنون از پاسخ تون، من ساکن مشهدم ولی خوب مشکلی ندارم که از تهران بیام مقصدمم دانشگاه لاوال در شهر کوبک. همچنین می خواستم بدونم واسه ویزا باید مدارکم ترجمه کنم؟و اینکه حتما باید رفت آنکارا یا از دبی هم میشه ویزا گرفت؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    مدت زماني كه طول ميكشه تا ويزاتون را بگيريد و صادر بشه واقعا مشخص نيست چون در موارد مختلف متفاوته و بستگي به سفارت داره. در مورد هزينه هم كدام كشور هستيد ؟ اگر از ايران ميايد كه تو تابستان حداقل ١٣٠٠ دلار بايد هزينه بليط را بديد و تازه سفارت هم الان براي گرفتن ويزا هزينه داره . مسلما هزار تا كمه كه كل هزينه هاتون را پوشش بده ولي خوب رقم بدي نيست و خوبه .دقيق بگيد از كجا ميخوايد بيايد و به كدام شهر استان كبك ميخوايد بريد دوستان بهتر راهنماييتون ميكنن. البته تو فروم هزينه هاي زندگي سوال اين قسمت را بپرسيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

من برای مادرم می خواهم اپلای کنم جایی خوندم اونجایی که سوال کرده ایا فرزندی یا نوه در کانادا دارید منظور فرزند تحت تکفل است و من باید جواب را منفی بزنم
    2- ایا من می تونم جای مادرم فرمها رو اینجا پر کنم یا باید خودشان در ایران انجام بدهند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط s_noori نمایش پست ها
    من برای مادرم می خواهم اپلای کنم جایی خوندم اونجایی که سوال کرده ایا فرزندی یا نوه در کانادا دارید منظور فرزند تحت تکفل است و من باید جواب را منفی بزنم
    2- ایا من می تونم جای مادرم فرمها رو اینجا پر کنم یا باید خودشان در ایران انجام بدهند
    منظور فرزند تحت تکفل نیست، پاسخ مثبت بدید.
    بله شما می تونید "از طرف" آنها پر کنید. یعنی در واقع شما پر می کنید ولی از زبان و طرف آنهاست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان،
    ما شايد تا حدود ١/٥ ماه ديگر به كانادا بريم. در سايت خريد بليط هواپيما ديدم كه نوشته بايد براى فرزندمون كه همراهمون هست، مدركى داشته باشيم تا در فرودگاه تورنتو نشان بديم كه بچه ما است.
    بايد چى كار كنيم؟ ترجمه شناسنامه بايد ببريم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)