نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 1841 نخستنخست 1234567891011121314151617571075071007 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام دوستان
    آیا کسی تجربه ای در مورد گرفتن ویزای توریستی کانادا با پاس ایرانی را خاک کانادا دارد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

با سلام
    من می خوام برای ویزای توریستی اقدام کنم. خاله ام نزدیک 9 سال هست که مونترال زندگی می کنه و فکر نمی کنم بتونه برام دعوت نامه بفرسته . لطفا بهم بگید از کجا باید شروع کنم ؟ کاملا گیج شدم اصلا نمی دونم که می تونم همینطوری اقدام کنم یا نه؟؟؟متاهل هستم و 7 ماه هست که شاغل نیستم. لطفا مراحل کارهایی که باید انجام بدم رو بهم بگید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nsms نمایش پست ها
    با سلام
    من می خوام برای ویزای توریستی اقدام کنم. خاله ام نزدیک 9 سال هست که مونترال زندگی می کنه و فکر نمی کنم بتونه برام دعوت نامه بفرسته . لطفا بهم بگید از کجا باید شروع کنم ؟ کاملا گیج شدم اصلا نمی دونم که می تونم همینطوری اقدام کنم یا نه؟؟؟متاهل هستم و 7 ماه هست که شاغل نیستم. لطفا مراحل کارهایی که باید انجام بدم رو بهم بگید. ممنون

چرا خاله شما نمی تونه دعوتنامه بفرسته ؟ داشتن دعوتنامه فکر کنم الزامی است . ولی اگر نمی تونین دعوتنامه داشته باشید می توانید از طریق آژانس هایی که تور دارند برای کانادا اقدام کنید که البته هزینه این تورها معمولا بالاست

Junior Member

دوستان عزیز . من برای کبک اقدام کرده بودم و حدودا سه ماه پیش ریجکت شدم و الان در پروسه اعتراض هستم . حالا خواهم برای ویزا کانادا اقدام کنم برای تورنتو برای بازدید از اقوام فکر می کنید ویزا به من می دهند ؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط amberose نمایش پست ها
    دوستان عزیز . من برای کبک اقدام کرده بودم و حدودا سه ماه پیش ریجکت شدم و الان در پروسه اعتراض هستم . حالا خواهم برای ویزا کانادا اقدام کنم برای تورنتو برای بازدید از اقوام فکر می کنید ویزا به من می دهند ؟
    من فكر نكنم ربطي به علت ريجكت شدن شما در پروسه كبك داشته باشه. فاميل شما در خارج از كبك بودن و نميتونسته در پرونده شما تاثيرگذار باشه. اگر هم مسائل امنيتي بوده باشه كه جاي بحث خودش رو داره. در كل ميتونيد اقدام كنيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

اگر دقت کرده باشین جدیدن مدت زمان رسیدگی به ویزای اقامت موقت در سایت سفارت از 5 هفته به 7 هفته تغییر کرده...میخواستم ببینم کسی تازگی برای این نوع ویزا اقدام کرده یا کسی رو دیده که اقدام کنه و بدونه چقدر طول کشیده؟ من حدود 1 ماه پیش مدارکم رو پست کردم و اگه قرار باشه 7 هفته طول بکشه ویزا بدردم نمی خوره

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط میبینمت نمایش پست ها
    اگر دقت کرده باشین جدیدن مدت زمان رسیدگی به ویزای اقامت موقت در سایت سفارت از 5 هفته به 7 هفته تغییر کرده...میخواستم ببینم کسی تازگی برای این نوع ویزا اقدام کرده یا کسی رو دیده که اقدام کنه و بدونه چقدر طول کشیده؟ من حدود 1 ماه پیش مدارکم رو پست کردم و اگه قرار باشه 7 هفته طول بکشه ویزا بدردم نمی خوره
    اِ من نمیدونستم که خودشون هم 5 رو به 7 افزایش دادن! من هم 5 هفته پیش برای پدرم اقدام کردم از طریق آرامکس، طبق چیزی که تو سایت سفارت نوشته بود، سر 5 هفته یعنی دیروز با آرامکس تماس گرفتم و گفتم چه خبر از نتیجه ها که اونا هم تایید کردن که 6 تا 7 هفته طول خواهد کشید و الان نتیجه ی کسایی که تا 5 اسفند مدارکشون رو فرستاده بودن برگشته... البته اصولا نباید این زمان رو عطف به ما سبق میگردن ولی با این حساب مثل اینکه قرار واقعا برای کسایی که طبق وعده خودشون رو 5 هفته حساب کرده بودن هم 7 هفته طول بکشه!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    اِ من نمیدونستم که خودشون هم 5 رو به 7 افزایش دادن! من هم 5 هفته پیش برای پدرم اقدام کردم از طریق آرامکس، طبق چیزی که تو سایت سفارت نوشته بود، سر 5 هفته یعنی دیروز با آرامکس تماس گرفتم و گفتم چه خبر از نتیجه ها که اونا هم تایید کردن که 6 تا 7 هفته طول خواهد کشید و الان نتیجه ی کسایی که تا 5 اسفند مدارکشون رو فرستاده بودن برگشته... البته اصولا نباید این زمان رو عطف به ما سبق میگردن ولی با این حساب مثل اینکه قرار واقعا برای کسایی که طبق وعده خودشون رو 5 هفته حساب کرده بودن هم 7 هفته طول بکشه!
    شما چرا با خود سفارت تماس نمی گیرید؟ سفارت گفته بعد از طی زمان معین شده به tehran-im-enquiry@international.gc.ca ایمیل بزنید. این کارشون واقعا غیر منطقیه...من رو 5 هفته حساب کرده بودم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من 10 هفته پیش مدارک پدرم رو که خواهرم از کانادا براش دعوتنامه فرستاده بود رو فرستادم سفارت، امروز بالاخره جوابش اومد و حدس میزنین که چی شد؟ بهش ویزا ندادن!!!! چون آفیسر محترم فکر کرده پدر 75 ساله ی من اگه بره، دیگه همونجا میمونه و بر نمیگرده!!!! یعنی دقیقا دلیلی که من رو که 6 سال پیش ریجکت کردن!
    به عمرم استدلال به این مضحکی نشنیده بودم!

آیا کسی می دونه:
    1- برای ویزای موقت باید یک بار بریم وقت بگیریم یا همان بار اول میشه مدارک رو تحویل داد؟
    2- مبلغی رو که باید پرداخت کنیم چطور می تونیم مقداردقیق رو به ریال بدونیم ؟ و آیا بانک تجارت اون اطراف هست ویا میشه مستقیم به خودشون داد؟
    3- آیا آزمایشات پزشکی هم معمولاً لازمه؟
    4- آیا گواهی عدم سوء پیشینه درخواست میشه ؟ توی لیست مدارکی که خواستن نیست ولی اگه قرار باشه بخوان خودش کلی طول می کشه.

اممنون می شم اگر لطف کرده و هر چه سریعتر پاسخ دهید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)