نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 706 از 1841 نخستنخست ... 20660665669669769869970070170270370470570670770870971071171271371471571675680612061706 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,051 تا 7,060 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ممنون میشم اگر کسی قسمت دوم سوالم هم پاسخ بده. چون برای ویزای تحصیلی و اقامت مدارک کاملا توضیح داده شده ولی برای ویزای توریستی مدارک توضیح دقیق نداره.

Junior Member

سلام، با تشکر از اطلاعات این سایت تقریبا خیلی از قسمت های مورد نیاز رو تکمیل کردیم.میخواستم بپرسم
    1- منظور از purpose of travel چیه؟ باید تویه برگه جداگانه منظور از سفر رو بنویسم و آپلود کنم؟
    2- proof of means of financial مدارک مالی خودمون یا دعوت کننده رو بفرستم و هر کدو شامل چی میشه؟
    3- چقدر باید از بانک گواهی موجودی سپرده بگیرم و ترجمه اسناد مالکیت کمک میکنه؟
    4- گواهی اشتغال به کار لازمه؟ و اگه هست کجا باید آپلود کنم.
    ببخشید سوالها زیاده ولی الان تو فرستادن این مدارک مشکل داریم

Junior Member

سلام به همه توروخدا جوابم رو زود بدید خیلی‌ ناراحتم من واسه مادرم اپلی‌ کرد بودم یه ماه پیش و همون روز یه نامه اومده که برید انگشت نگری تا یه ماه بعد و من اونو نمیدونستم و ندیده بودم حالا یه ماه گذشته به کجا باید زنگ بزنم که بگم بهمون وقت بیشتر بدن هیچ شماره یی پیدا نکردم کسی‌ میدن به کجا باید تماس بگیرم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط just نمایش پست ها
    سلام به همه توروخدا جوابم رو زود بدید خیلی‌ ناراحتم من واسه مادرم اپلی‌ کرد بودم یه ماه پیش و همون روز یه نامه اومده که برید انگشت نگری تا یه ماه بعد و من اونو نمیدونستم و ندیده بودم حالا یه ماه گذشته به کجا باید زنگ بزنم که بگم بهمون وقت بیشتر بدن هیچ شماره یی پیدا نکردم کسی‌ میدن به کجا باید تماس بگیرم؟
    چقدر از زمان نامه گذشته؟سريع ترين راه ممكن اينه كه با يكي از دفاتر وك تماس بگيريد و ببينيد تا به حال به مورد اينچنيني برخوردن يا نه. لينك دفاتر وك هم تو همان نامه تون هست

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodfd نمایش پست ها
    سلام، با تشکر از اطلاعات این سایت تقریبا خیلی از قسمت های مورد نیاز رو تکمیل کردیم.میخواستم بپرسم
    1- منظور از purpose of travel چیه؟ باید تویه برگه جداگانه منظور از سفر رو بنویسم و آپلود کنم؟
    2- proof of means of financial مدارک مالی خودمون یا دعوت کننده رو بفرستم و هر کدو شامل چی میشه؟
    3- چقدر باید از بانک گواهی موجودی سپرده بگیرم و ترجمه اسناد مالکیت کمک میکنه؟
    4- گواهی اشتغال به کار لازمه؟ و اگه هست کجا باید آپلود کنم.
    ببخشید سوالها زیاده ولی الان تو فرستادن این مدارک مشکل داریم
    سلام
    ١- بله، از جانب كسى كه داره مياد توضيح بدين براى چى مياد، چقدر اقامت خواهند داشت، هزينه هاى اين مدت رو چه كسى ميده و كى بر ميگردن به ايران، سعى كنيد دلايل خوبى بياريد كه بر ميگردن. علاوه بر اين اگر يك بليط هواپيما هم رزرو كنيد بد نيست...
    ٢- مدارك خودتون، اگر دعوت كننده مدارك مالى ميخوان بذارن بهتر توى همون قسمت invitation letter بعد از دعوت نامه مدارك رو توى فايل بذارن... شامل گواهى تمكن مالى، سند ملك و فيش حقوقى و ... براى دعوت كننده pay stub، T4، نامه از جايى كه كار ميكنن
    ٣- رقم دقيقى نداره، نه خيلى زياد باشه و نه كم، بهتر گردش ٣-٤ ماهه باشه، بله قسمت قبلى هم گفتم
    ٤- صد در صد، به نظر من خيلى مهمه، چون يكى از مداركيه كه نشون ميده بر ميگردين، توى همون قسمت purpose of travel بذارين و همونطور كه گفتم به عنوان دليل برگشت بهش اشاره كنيد و بگيد چون شاغل هستيد نميتونيد زياد بمونيد كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah001 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر کسی قسمت دوم سوالم هم پاسخ بده. چون برای ویزای تحصیلی و اقامت مدارک کاملا توضیح داده شده ولی برای ویزای توریستی مدارک توضیح دقیق نداره.
    برای اینکه بدونید چه مدارکی نیاز دارید، اول اون قسمت پاسخ به سوال ها و ساخت پروفایل آنلاین رو که توی ویکی گفته انجام بدید، سیستم به صورت خودکار برای آپلود مدارک وابسته به جواب های شما به اون سوالات، بخش ها مورد نیاز رو نشون میده... اگر توی پاسخ به سوالات، پر کردن فرم ها و اینکه توی هر بخش چه مدارکی باید آپلود بشه سوالی داشتید، توی همین تاپیک بپرسید دوستان کمکتون خواهند کرد....

Junior Member

سلام مجدد
    ترجمه اسناد ملکی باید به تایید وزارت خارجه و دادگستری هم برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodfd نمایش پست ها
    سلام مجدد
    ترجمه اسناد ملکی باید به تایید وزارت خارجه و دادگستری هم برسه
    با احترام توصیه میکنم اگر هم خیلی فرصت ندارید حداقل 20 صفحه قبل رو بخونید، خیلی از سوالات که احتمالا براتون پیش میاد پاسخش وجود داره توی صفحات قبل....
    نه نیازی به تایید وزارت خارجه و دادگستری نیست و فقط مهر مترجم کافی هست...

Junior Member

با سلام من شوهرم قصد اقدام برای ویزای دانشجویی داره و من برای 3 ماه اول میخام با ویزای توریست برم و بعد وینتر دانشجویی بشم
    سوالی که دارم اینه که برای سوال های
    Do you have a job in the country where you currently live?
    Do you own a business in the country where you currently live?
    باید چی بزنم ؟
    اینکه سر کار نمیرم اینجا منفی هست برام ؟ اگه بهتره کار داشته باشم برم دنبالش که یه جایی کار جور کنم برای خودم از آشنا ها؟
    لطفا بهم کمک کنین

نکته ی دیگه اینکه من پست های قبلی رو که می خوندم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    صد در صد، به نظر من خيلى مهمه، چون يكى از مداركيه كه نشون ميده بر ميگردين، توى همون قسمت purpose of travel بذارين و همونطور كه گفتم به عنوان دليل برگشت بهش اشاره كنيد و بگيد چون شاغل هستيد نميتونيد زياد بمونيد كانادا
    مسئله اینجاس که من بعدا که بخام ویزای توریستیمو به ورک پرمیت یا دانشجویی ویزام رو تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد اگه گواهی اشتغال بزارم ؟ ؟

و اینکه گفتین مدارک کامل ! من نمیدونم دیگه چه مدرکی باید بزارم ! میشه شما که ویزا رو گرفتین بگین چه مدارکی گذاشتین ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یه چیزی به دوستان بگم شاید بدردشون بخوره.
    من برای پدر و مادرم ویزا اپلای کردم. دقیقا 2 روز بعد از انگشت نگاری ویزاشون اومد. پس اگر مدارک کاملا باشه مشکلی پیش نمیاد. تو قسمت دعوت نامه یک نامه با امضای خودم ، صفحه اول پاسپورت خودم و استادی پرمیتم گذاشتم.
    من که دارم ویزیتور اقدام میکنم برای همراهی شوهرم اصن دعوت نامه ندارم که بزارم باید برایدعوتنامه چی کار کنم ؟
    مسافرت خارجی هم تا به حال نرفتم تنها سفر خارجی م میشه همون ترکیه برای بیومتریک
    ویرایش توسط kimiya_ab : May 25th, 2016 در ساعت 01:05 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    با سلام من شوهرم قصد اقدام برای ویزای دانشجویی داره و من برای 3 ماه اول میخام با ویزای توریست برم و بعد وینتر دانشجویی بشم
    سوالی که دارم اینه که برای سوال های
    Do you have a job in the country where you currently live?
    Do you own a business in the country where you currently live?
    باید چی بزنم ؟
    اینکه سر کار نمیرم اینجا منفی هست برام ؟ اگه بهتره کار داشته باشم برم دنبالش که یه جایی کار جور کنم برای خودم از آشنا ها؟
    لطفا بهم کمک کنین

نکته ی دیگه اینکه من پست های قبلی رو که می خوندم

مسئله اینجاس که من بعدا که بخام ویزای توریستیمو به ورک پرمیت یا دانشجویی ویزام رو تغییر بدم مشکلی پیش نمیاد اگه گواهی اشتغال بزارم ؟ ؟

و اینکه گفتین مدارک کامل ! من نمیدونم دیگه چه مدرکی باید بزارم ! میشه شما که ویزا رو گرفتین بگین چه مدارکی گذاشتین ؟

من که دارم ویزیتور اقدام میکنم برای همراهی شوهرم اصن دعوت نامه ندارم که بزارم باید برایدعوتنامه چی کار کنم ؟
    مسافرت خارجی هم تا به حال نرفتم تنها سفر خارجی م میشه همون ترکیه برای بیومتریک
    سلام
    اگر ويزيتورى اقدام كنيد نداشتن كار امتياز مثبت نخواهد بود، ولى چيزى كه شما بايد اقدام كنيد به نظرم ويزاى توريستى همراه هست كه داستان متفاوت هست، صفحه ٦٧٣ همين تاپيك رو نگاه كنيد
    لطفا ويكى رو بخونيد بعد اگر مشكلى داشتين همين جا بپرسيد، مدارك هر نفر ممكنه از نفر ديگه مقدارى متفاوت باشه، براى همين توصيه ميكنم از اينجا شروع كنيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)