نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 709 از 1841 نخستنخست ... 20960965969970070170270370470570670770870971071171271371471571671771871975980912091709 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,081 تا 7,090 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام مهسا جان. من هم میخوام بعد از پدر و مادر برای برادرم اقدام کنم . میتونم از نتایج تحقیقات شما بدونم؟ دلیل خوبی برای برادرتون پیدا کردین؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من 2شنبه هفته گذشته رفتم دبی برای بیومتریک... انجام شد و جوابم هم هنوز نرسیده بودم ایران دادند!!!!!! رفیوزد.... علت ها: 1)تاریخچه سفرها 2)هدف از دیدار 3)وضعیت مالی
    من سفر در اسیا فقط داشتم.. حساب بانکی هم 60هزار دلار دادم...
    من دوباره میتونم فوری از سنتر استانبول یا انکارا درخواست کنم؟ نظرتون رو بفرمایید لطفا.
    فکر میکنید اینکه از دوبی اقدام کردم و الان روابطمون خوب نیس با اونها تاثیر داشته توو این تصمیم؟
    مرسی ازتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 2شنبه هفته گذشته رفتم دبی برای بیومتریک... انجام شد و جوابم هم هنوز نرسیده بودم ایران دادند!!!!!! رفیوزد.... علت ها: 1)تاریخچه سفرها 2)هدف از دیدار 3)وضعیت مالی
    من سفر در اسیا فقط داشتم.. حساب بانکی هم 60هزار دلار دادم...
    من دوباره میتونم فوری از سنتر استانبول یا انکارا درخواست کنم؟ نظرتون رو بفرمایید لطفا.
    فکر میکنید اینکه از دوبی اقدام کردم و الان روابطمون خوب نیس با اونها تاثیر داشته توو این تصمیم؟
    مرسی ازتون

متاسفم دوست عزیز ولی اصلا بی ارتباطه ضمن اینکه کارکنان در دوبی تصمیم گیرنده نیستند. تا وقتی شرایط و مدارک شما - یعنی اطلاعاتی که در درخواست ارائه می کنید- عوض نشده اقدام نکنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

سلام، من برای مادرم درخواست دادم، بعد از انگشت نگاری یک ایمیل اومد که وضعیت آپدیت شده که چک کردم دیدم نوشته بیومتریک دریافت شد، حالا پریروز یک ایمیل دیگه اومد که پیام دارید و وضعیت آپدیت شده ولی هرچی چک میکنم هیچ پیام جدید یا تغییر وضعیتی نیست!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    سلام، من برای مادرم درخواست دادم، بعد از انگشت نگاری یک ایمیل اومد که وضعیت آپدیت شده که چک کردم دیدم نوشته بیومتریک دریافت شد، حالا پریروز یک ایمیل دیگه اومد که پیام دارید و وضعیت آپدیت شده ولی هرچی چک میکنم هیچ پیام جدید یا تغییر وضعیتی نیست!!!
    بعضی وقتها این اتفاق میافته ولی با این وجود دوباره بعد از یکی دو روز چک کنید.

Junior Member

سلام بر همگی، من در کانادا دانشجو ی سال سوم دکترا هستم و اینجا بهمراه همسرم که اپن ورک پرمیت دارند زندگی میکنیم. بیست می برای پدر و مادر خانمم درخواست ویزای ویزیتور دادیم. بیست و دوم می بیومتریک در استانبول انجام شد و بیست و هفت می هر دو پاس رکویست شدند. توصیه من به دوستان با وضعیت مشابه اینه که مدارک مورد نیاز را به صورت کامل بذارند و مطمینا مشکلی نخواهد بود.

دوستان سلام. امروز که من سایت vac آنکارا رو نگاه میکردم متوجه شدم که چند روز اول ماه جولای رو تعطیل هستند و علت تعطیلی رو روزهای اول تا سوم چهارم ماه رمضان اعلام کردن... مگه ماه رمضان هفته آینده شروع نمیشه؟ به نظرتون اشتباه شده در سایت؟ این سئوال رو میپرسم چون خانواده ام میخان هفته اینده برن برای بیومتریک آنکارا...

سلام و ممنون از راهنماییهاتون

من میخوام برای مادرم invitation letter بنویسم
    سوالم اینکه اگه توش تاریخ ورود و خروج رو به مدت 3 ماه بزنم فقط همون مقدار ویزا میدن؟ (3ماه) یا تا پایان مهلت پاس پورت(5سال)؟؟؟
    این تاریخ تاثیر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    سلام دوستان، من پدر و مادر و برادرم رفتن استانبول دو هفته پیش. تا الان ویزا خبری نیست. فقط یه ایمیل اومد که پیام دارید ولی وقتی سیستم رو چک میکنم هیچ پیامی نیست. به نظرتون مشکل چیه؟ ایمیل میزنن پیام دارید ولی وقتی چک میکنم چیز جدیدی نگفته!!! فقط اینکه پرونده در حال بررسیه.
    سلام . ببخشین ویزا برای برادرتونم دادن؟ میتونم ازتون راهنمایی بگیرم برای دعوت برادر چطور نامه هدف از مسافرت نوشتین ؟ممنون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GHGH نمایش پست ها
    سلام و ممنون از راهنماییهاتون

من میخوام برای مادرم invitation letter بنویسم
    سوالم اینکه اگه توش تاریخ ورود و خروج رو به مدت 3 ماه بزنم فقط همون مقدار ویزا میدن؟ (3ماه) یا تا پایان مهلت پاس پورت(5سال)؟؟؟
    این تاریخ تاثیر داره؟
    سلام
    نه تاريخى كه شما اعلام ميكنيد مهم نيست، نه تنها پايانش بلكه شروعش هم مهم نيست، چون ديده شده كه دوستان براى كنفرانس اقدام ميكنند، بعد كنفرانس شروع ميشه و تموم ميشه و ويزا آفيس تازه بعد از اون ويزا رو صادر ميكنه، شما هم كه براى مادرتون اقدام ميكنيد، ٩٩ درصد ويزاى مالتپل تا انتهاى تاريخ اعتبار پاسپورت ميدن...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)