نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 712 از 1841 نخستنخست ... 21261266270270370470570670770870971071171271371471571671771871972072172276281212121712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,111 تا 7,120 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

عرض سلام خدمت دوستان گرامی،
    بنده دو هفته پیش برای پدر و مادر جهت ویزای ویزیتوری اپلای کردم و در کمال تعجب امروز و پس از دور از انگشت نگاری، نامه ریجکت شدن هر دو نفر اومد. مدارک مالی مهمانان و میزبان کاملا شفاف و کامل بود. و نکته جالب اینکه دلایلی که برای نپدیرفتن قید کردند کاملا عجیب و غیر منتطفی هست. یکی از مواردی که قید کردند travel history هست و بحث ساپورت مالی.
    در حالیکه مدارک مالی اهم از حساب بانکی به مبلغ 50 میلیون تومان، ترجمه سند خانه و ... بصورت کاملا شفاف اراثه شده بود.
    بنطر من کاملا سلیقگی عمل میکنند. موردی رو میشناسم که به آقای مجرد 30 ساله ویزای ویزیتوری دادند!!
    از دوستان کسی تجربه مشابه دارد در این خصوص؟ آیا اپلای کردن مجدد ممکنه منجر به دریافت ویزا بشه.
    سپاس
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Member Hamid_62 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical (Process) Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmarj نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 2شنبه هفته گذشته رفتم دبی برای بیومتریک... انجام شد و جوابم هم هنوز نرسیده بودم ایران دادند!!!!!! رفیوزد.... علت ها: 1)تاریخچه سفرها 2)هدف از دیدار 3)وضعیت مالی
    من سفر در اسیا فقط داشتم.. حساب بانکی هم 60هزار دلار دادم...
    من دوباره میتونم فوری از سنتر استانبول یا انکارا درخواست کنم؟ نظرتون رو بفرمایید لطفا.
    فکر میکنید اینکه از دوبی اقدام کردم و الان روابطمون خوب نیس با اونها تاثیر داشته توو این تصمیم؟
    مرسی ازتون
    دقیقا ما هم همین نامه را دریافت کردیم با همین موارد برای پدر و مادر همسرم. بنظر من کاملا سلیقگی عمل میکنند!!
    قبولی در مصاحبه و دریافت فایل نامبر فدرال : 5 آوریل 2011 *** دریافت مدیکال : 3 اکتبر 2013 *** ارسال مدیکال : 17 اکتبر 2013 *** تغییر وضعیت به Decision Made در سایت اداره مهاجرت : 8 نوامبر 2013 *** پاس ریکوئست : 18 نوامبر 2013

Junior Member

سلام دوستان من برای انگشت نگاری نامه رو دریافت کردم، خواستم بپرسم آیا برای دوبی نیاز وقت قبلی از VAC هست یا نه فقط کافیه تو وقت اداری مراجعه کنم ؟ ممنون

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_62 نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت دوستان گرامی،
    بنده دو هفته پیش برای پدر و مادر جهت ویزای ویزیتوری اپلای کردم و در کمال تعجب امروز و پس از دور از انگشت نگاری، نامه ریجکت شدن هر دو نفر اومد. مدارک مالی مهمانان و میزبان کاملا شفاف و کامل بود. و نکته جالب اینکه دلایلی که برای نپدیرفتن قید کردند کاملا عجیب و غیر منتطفی هست. یکی از مواردی که قید کردند travel history هست و بحث ساپورت مالی.
    در حالیکه مدارک مالی اهم از حساب بانکی به مبلغ 50 میلیون تومان، ترجمه سند خانه و ... بصورت کاملا شفاف اراثه شده بود.
    بنطر من کاملا سلیقگی عمل میکنند. موردی رو میشناسم که به آقای مجرد 30 ساله ویزای ویزیتوری دادند!!
    از دوستان کسی تجربه مشابه دارد در این خصوص؟ آیا اپلای کردن مجدد ممکنه منجر به دریافت ویزا بشه.
    سپاس
    سلام
    ممكنه دلايلى كه اعلام ميكنند خيلى دقيق نباشه، ولى با اينكه سليقه اى عمل مى كنند موافق نيستم، صد در صد اونها هم معيارهايى دارند، خيلى پارامترها دخيل هست، Travel History رو اصلا دست كم نگيريد، من از پرونده والدين شما اطلاعى ندارم و طبيعتا نظرى نميتونم بدم، ولى خودتون به عنوان يك افيسر شرايط رو بررسى كنيد و ببنيد چه پارامترهايى دارند كه باعث ميشه نشون بده توى كانادا نمى مونند و چه پارامترهايى كه نشون بده وابستگى به ايران دارند رو ارائه داديد....مثلا داشتن يك كسب و كار به مراتب قوى تر هست تا داشتن ملك كه هر لحظه احتمال فروختنش هست، در مورد والدين خيلى سخت گيرى نميشه
    توصيه ميكنم تا مداركتون رو به نحوى تغيير نداديد اقدام نكنيد چون فرقى نخواهد كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahraz نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای انگشت نگاری نامه رو دریافت کردم، خواستم بپرسم آیا برای دوبی نیاز وقت قبلی از VAC هست یا نه فقط کافیه تو وقت اداری مراجعه کنم ؟ ممنون
    سلام
    نه نيازى به وقت نيست، فقط قبلش توى سايت وك دوبى نگاه كنيد كه تعطيل رسمى نباشه...

Junior Member

ببخشید من با خوندن تاپیک جند تا سوال برام ایجاد شد
    1. اگه بخام هتلی رو برای رزرو انتخاب کنم ! (چون تو چک لیست نوشته بود پروف آف اکامدییشن میخاد ) اونوقت باید کجا رو بوک کنم ؟ چون خود بوک کردن هم باید پول بدی ! حالتی نداره که جایی باشه که بوک کرد اما پول نداد ؟ چون خب شاید ویزا نرسید بعد بوک ی ک کردم میپره !
    2. من و همسرم اصن تا به حال از کشور خارج نشدیم ! و اولین خروجمون میشه همین ترکیه برای بیو ! اونوقت ترول هیستوریمون چجوری میشه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    1. اگه بخام هتلی رو برای رزرو انتخاب کنم ! (چون تو چک لیست نوشته بود پروف آف اکامدییشن میخاد ) اونوقت باید کجا رو بوک کنم ؟ چون خود بوک کردن هم باید پول بدی ! حالتی نداره که جایی باشه که بوک کرد اما پول نداد ؟ چون خب شاید ویزا نرسید بعد بوک ی ک کردم میپره !
    2. من و همسرم اصن تا به حال از کشور خارج نشدیم ! و اولین خروجمون میشه همین ترکیه برای بیو ! اونوقت ترول هیستوریمون چجوری میشه ؟؟؟؟
    سلام
    ١-
    شما با دعوتنامه از طرف كسى ميخواين تشريف بياريد يا براى كنفرانس هست؟ البته در هر دو صورت هم فرقى نميكنه، چون مورد اول كه مشخص هست كجا مى مونيد و مورد دوم هم نيازى نيست چون براى خودشون هم قابل درك هست كه بدون ويزا هزينه براى رزرو هتل بى معنى هست
    ٢-
    متاسفانه اين قسمت رو بايد خالى بگذاريد و سعى كنيد پروندتون رو از جهات ديگه تقويت كنيد كه نشون بده بعد از اومدن، خاك كانادا رو به موقع ترك ميكنيد.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    وبسایت های رزرو آنلاین هتل معمولا دو حالت در اختیار شما می ذارن. یا می تونید موقع رزرو پرداخت کنید. یا موقع رفتن به هتل و چک این کردن. اما در هر دو صورت اطلاعات کردیت کارت شما رو می خواد.

درصورت انتخاب پرداخت در هتل ، اگر تشریف نبرین یا کنسل کنین جریمه می شین، مگر اینکه اتاق/هتل مورد نظر تون free cancelation داشته باشه. در اون صورت موقع رزرو بهتون میگه که تا فلان تاریخ اگر کنسل کنید جریمه نمیشید ( معمولا تا دو سه روز مونده به تاریخ چک این)

در مورد سوال دوم هم اصلا نگران نباشید. الان که می خواین فرمها رو پر کنین باید بگین که سفر خارجی نداشتین.
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    ١-
    شما با دعوتنامه از طرف كسى ميخواين تشريف بياريد يا براى كنفرانس هست؟ البته در هر دو صورت هم فرقى نميكنه، چون مورد اول كه مشخص هست كجا مى مونيد و مورد دوم هم نيازى نيست چون براى خودشون هم قابل درك هست كه بدون ويزا هزينه براى رزرو هتل بى معنى هست
    ٢-
    متاسفانه اين قسمت رو بايد خالى بگذاريد و سعى كنيد پروندتون رو از جهات ديگه تقويت كنيد كه نشون بده بعد از اومدن، خاك كانادا رو به موقع ترك ميكنيد.
    ۱- چرا مورد دوم نیاز نیست؟ توی چک لیست صراحتا بهشون گفتن proof of accommodation ارایه کنید.

۲- چرا "متاسفانه" دوست عزیز؟ آیا شما مطمینید که داشتن سفر خارجی، تقویت پرونده محسوب میشه؟؟؟
    PR : NOV 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    وبسایت های رزرو آنلاین هتل معمولا دو حالت در اختیار شما می ذارن. یا می تونید موقع رزرو پرداخت کنید. یا موقع رفتن به هتل و چک این کردن. اما در هر دو صورت اطلاعات کردیت کارت شما رو می خواد.

درصورت انتخاب پرداخت در هتل ، اگر تشریف نبرین یا کنسل کنین جریمه می شین، مگر اینکه اتاق/هتل مورد نظر تون free cancelation داشته باشه. در اون صورت موقع رزرو بهتون میگه که تا فلان تاریخ اگر کنسل کنید جریمه نمیشید ( معمولا تا دو سه روز مونده به تاریخ چک این)

در مورد سوال دوم هم اصلا نگران نباشید. الان که می خواین فرمها رو پر کنین باید بگین که سفر خارجی نداشتین.

مرسی از جوابتون !
    سوالی که پیش میاد اینه که چجوری ثابت کنیم که ما سفر خارجی نرفتیم ؟ کل پاسپورت خالیمونو پیوست کنیم ؟ یا همینجوری ادعا کنیم اوکی هس ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)