نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 720 از 1841 نخستنخست ... 22062067071071171271371471571671771871972072172272372472572672772872973077082012201720 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,191 تا 7,200 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sha772001 نمایش پست ها
    با سلام
    برای اخذ تراول داکیومنت برای کانادا به غیر از سفارت کانادا در ترکیه ،کشور دیگری هم هست که بشه از اونجا اقدام کرد ؟
    ممنون
    براى بايومتريك كشورهاى همسايه اى كه دفاتر vac دارن هرجا برين اوكى هست، البته كلا هر كشور ديگه اى هم برين مشكل نداره، در نهايت اونا خودشون ميفرستن ويزا آفيس آنكارا براى بررسى پرونده

نقل قول نوشته اصلی توسط am_sharifian نمایش پست ها
    ممنون در ادامه سوالم
    وقتی که شما قسمت همراهی خانواده رو انتخاب میکنید در قسمت supporting documents برای شخص اصلی موارد زیادی مانند financial support و travel history و ... هست ولی برای شخص ثانی فقط سه مورد موجود هست عکس، پاسپورت و فرم ۵۶۴۵. سوال من اینجا هست که مدارکی financial support برای پدر و مادر من مجزا هستند چون مادرم شخص اصلی هست قاعدتا باید مدارک مادرم در قسمت اول upload کنم ولی برای پدرم این مدارک رو کجا باید آپلود کنم؟ در واقع مدارک supporting document پدرم رو در چه قسمتی باید آپلود کنم؟

خیلی ممنون
    همه رو يكجا آپلود كنيد، در نهايت يك پرونده هست...

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    با سلام اگر کسی برای اکپرس اینتری اقدام کرده باشه نمیتونه واسه توریستی اقدام کنه؟ ایا به یک ذوج به هر دو تا شون میدن؟ چه شرایطی رو بهتر ویزا میدن؟
    منعی برای اقدام وجود نداره . اما قطعا توی تصمیم گیری آفیسر تاثیر گذاره. اثبات اینکه بعد از اتمام مدت ویزای توریستی حتما کانادا رو ترک می کنید یه کم سخت تر می شه.
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    براى بايومتريك كشورهاى همسايه اى كه دفاتر vac دارن هرجا برين اوكى هست، البته كلا هر كشور ديگه اى هم برين مشكل نداره، در نهايت اونا خودشون ميفرستن ويزا آفيس آنكارا براى بررسى پرونده
    تراول داكيومنت اصلا با بيومتريك ربطي نداره و شما بايد مستقيم به سفارت كانادا مراجعه كنيد. تراول داكيومنت مثلا براي حالتي هست كه شما كانادايي هستيد و حالا بنابر دلايلي مثل دزديده شدن يا گم شدن پاسپورت كانادايي يا كارت پي ار تون را نداريد و سفارت خودش مستقيم وارد عمل ميشه و براي شما تراول داكيومنت را صادر ميكنه تا بتونيد وارد كانادا بشيد مجددا و از اينجا براي گرفتن پاسپورت اقدام كنيد.

Junior Member

سلام دوستان
    واقعاً متشکرم به خاطر این اطلاعات راهگشا و مفید؛ من از پاریس برای شرکت در یک کنفرانس در کانادا اقدام کردم و الان یه ویزای مالتیپل چهار سالۀ ویزیتوری-بیزنس 1 B بهم دادند. میخواستم از خدمتتون سوال کنم که آیا:

1. تا آخر چهار سال هر لحظه که خواستم میتونم به کانادا سفر کنم؟ (با توجه به مالتیپل بودن ویزا)

2.و آیا مدت حداکثر شش ماهی که ذکر شده مربوط به کل این دورۀ چهار ساله هست؟ یعنی اینکه آیا در کل این چهار سال بیشتر از شش ماه نمیتونم بمونم یا اینکه در هربار سفر به کانادا بیشتر از شش ماه نمیشه موند؟

3.و اینکه آیا پرونده های پاریسم به آنکارا فرستاده میشه؟

فقط برام خیلی جالب هست که من ویزا رو فقط برای یک هفته میخواستم ولی چهار ساله صادر شده!

پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واقعاً متشکرم به خاطر این اطلاعات راهگشا و مفید؛ من از پاریس برای شرکت در یک کنفرانس در کانادا اقدام کردم و الان یه ویزای مالتیپل چهار سالۀ ویزیتوری-بیزنس 1 B بهم دادند. میخواستم از خدمتتون سوال کنم که آیا:

1. تا آخر چهار سال هر لحظه که خواستم میتونم به کانادا سفر کنم؟ (با توجه به مالتیپل بودن ویزا)

2.و آیا مدت حداکثر شش ماهی که ذکر شده مربوط به کل این دورۀ چهار ساله هست؟ یعنی اینکه آیا در کل این چهار سال بیشتر از شش ماه نمیتونم بمونم یا اینکه در هربار سفر به کانادا بیشتر از شش ماه نمیشه موند؟

3.و اینکه آیا پرونده های پاریسم به آنکارا فرستاده میشه؟

فقط برام خیلی جالب هست که من ویزا رو فقط برای یک هفته میخواستم ولی چهار ساله صادر شده!

پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم
    تبريك ميگم
    ١- بله
    ٢- خير، هر بار كه تشريف بيارين كانادا حداكثر ٦ ماه ميتونيد بمونيد
    ٣- قاعدتا بايد اينطور باشه، البته خود پاريس مسئول ويزاى مهاجرتى ايرانى ها بود، ولى گويا حالا ديگه عوض شده و سپرده شده به آنكارا، حداقل كه توى سايت cic اينطور نوشته
    ديگه كار خودشون رو راحت كردن و مالتيپل ميدن ولى از لحاظ سكيوريتى كلا فكر كنم به ضررشون باشه

Junior Member

سلام دوستان

تو قسمت letter of explanation چه چیزی باید بذاریم؟ من مدارک سند خونه رو تو قسمت purpose of visit گذاشتم دیگه مدرکی ندارم بذارم.
    و اینکه برای funds available for my stay رو چقدر بنویسیم؟ (برای اقامت ۳ هفته ای)

ممنون

سلام دوستان. به نظرتون برای ویزای پدر و مادر من باید گردش حساب بانکی خودم رو به همراه دعوت نامه بفرستم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    برای اقدام مجدد میشه دوباره بلافاصله اقدام کرد یا باید یک مدتی بگذره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Beckham23 نمایش پست ها
    سلام دوستان

تو قسمت letter of explanation چه چیزی باید بذاریم؟ من مدارک سند خونه رو تو قسمت purpose of visit گذاشتم دیگه مدرکی ندارم بذارم.
    و اینکه برای funds available for my stay رو چقدر بنویسیم؟ (برای اقامت ۳ هفته ای)

ممنون
    سلام
    از اسمش مشخص هست، اگر توضيحى كه به هر نحوى از طريق فرم ها و ديگر مدارك نتونيد بديد و يا مثلا در فرم هاى اطلاعاتى ميدين كه ممكنه ابهام ايجاد كنه ميتونيد، كاور لتر بنويسيد بذاريد اونجا....
    توى pupose of visit كه نبايد مدارك مالى بگذاريد، اونها براى خودشون جا مشخص دارن، مدارك سند خونه financial هستند، توى purpose of travel طبق داهنمايى سايت سه مورد ميتونيد بگذاريد... بليط رفت و برگشت هواپيما، رزرو هتل و travel itinerary .... كه ميتونيد يك رزرو بليط هواپيما تهيه كنيد بگذاريد و يك cover letter بنويسيد كه چرا داريد ميايد، كجاها ميخواهيد بريد، پيش كى ميخواهيد بمونين، چه مدتى توى كانادا هستيد و هزينه سفر رو كى ميده وكى و چرا بر ميگرديد.....
    به عنوان يك عدد تخمينى براى هر هفته به ازاى هر نفر ١٠٠٠ دلار بنويسيد حالا يك مقدار بيشتر هم شد بد نيست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)