نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 722 از 1841 نخستنخست ... 22262267271271371471571671771871972072172272372472572672772872973073173277282212221722 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,211 تا 7,220 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    تبريك ميگم
    ١- بله
    ٢- خير، هر بار كه تشريف بيارين كانادا حداكثر ٦ ماه ميتونيد بمونيد
    ٣- قاعدتا بايد اينطور باشه، البته خود پاريس مسئول ويزاى مهاجرتى ايرانى ها بود، ولى گويا حالا ديگه عوض شده و سپرده شده به آنكارا، حداقل كه توى سايت cic اينطور نوشته
    ديگه كار خودشون رو راحت كردن و مالتيپل ميدن ولى از لحاظ سكيوريتى كلا فكر كنم به ضررشون باشه
    خیلی ممنون از لطفتون فقط میتونم بپرسم چرا فرمودید کار خودشون رو راحت کردند با ویزای مالتیپل؟
    متشکر

دوستان کسی میدونه بعد از سابمیت کردن چند روز طول میکشه تا نامه بیومتریک ارسال بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام دوستان . من تصميم دارم براي خواهرم كه (چهار سال و نيم ايشان را نديدم )در فرانسه مشغول به تحصيل هست دعوتنامه بفرستم براي مونترال ولي چندين سوال دارم : ١) اينكه اصلاً نمي دونم روند اپلاي براي كسي كه اونجا است به چه صورت است بايد آنلاين اقدام كنم يا ؟؟؟؟
    ٢)و اينكه خواهرم هنوز براي سال جديد ثبت نام نكرده سپتامبر زمان ثبت نام است ، ولي پذيرش را دارد و نامه ي رسمي آنرا نيز دارد. و ضمن اينكه پرونده اش را ديروز براي كبك سابميت كرد. اين را گفتم كه اگر دوستان نظري دارن راجع به اين موضوع كه شايد شايد سفارت جالب نگاه نكنه .
    پيشاپيش ممنونتونم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_babaee نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه بعد از سابمیت کردن چند روز طول میکشه تا نامه بیومتریک ارسال بشه؟
    معمولا همون لحظه که سابمیت کردید باید ارسال بشه، واسه من که اینطوری بود

دوستان من نیم ساعت هست مدارک ور سابمیت کردم هنوز نامه بیومتریک رو نگرفتم. چقدر طول میکشه؟ فردا پدر و مادر باید ترکیه؟ ممنون راهنمایی کنید.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram87 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از لطفتون فقط میتونم بپرسم چرا فرمودید کار خودشون رو راحت کردند با ویزای مالتیپل؟
    متشکر
    خواهش ميكنم
    دليل خاصى نداره، فقط از اون جهت گفتم كه اگر توى چند سال آينده، مجددا خواستين بياين كانادا ديگه نيازى نيست برين سراغشون...

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    سلام دوستان . من تصميم دارم براي خواهرم كه (چهار سال و نيم ايشان را نديدم )در فرانسه مشغول به تحصيل هست دعوتنامه بفرستم براي مونترال ولي چندين سوال دارم : ١) اينكه اصلاً نمي دونم روند اپلاي براي كسي كه اونجا است به چه صورت است بايد آنلاين اقدام كنم يا ؟؟؟؟
    ٢)و اينكه خواهرم هنوز براي سال جديد ثبت نام نكرده سپتامبر زمان ثبت نام است ، ولي پذيرش را دارد و نامه ي رسمي آنرا نيز دارد. و ضمن اينكه پرونده اش را ديروز براي كبك سابميت كرد. اين را گفتم كه اگر دوستان نظري دارن راجع به اين موضوع كه شايد شايد سفارت جالب نگاه نكنه .
    پيشاپيش ممنونتونم .
    سلام
    ١- فرقى نميكنه، روندش يكسان هست براى همه، هم ميشه كاغذى اقدام كرد هم آنلاين، مراحلش توى ويكى همين سايت هست، آنلاين رو بهتون توصيه ميكنم، نميدونم توى خواهر شما كدوم شهر هستن، چون براى انگشت نگارى بايد برن پاريس، البته كشورهاى ديگه هم ميتونن برن، ولى توى فرانسه فقط پاريس ميتونن برن
    ٢- همون نامه ها كفايت ميكنن، مشكلى نداره، قبلا هم كسانى رو ديدم كه پرونده مهاجرت داشتن و براى ويزاى ويزيتورى اقدام كردن، فقط بايد سعى كنند كه نشون بدن كه دليل واقعى سفر فقط ديدار هست، اتفاقا خوبه كه اشاره كنند كه حتما بر ميگردن چون نميخوان مشكلى براى پرونده مهاجرت پيش بياد ....

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamirzaei نمایش پست ها
    دوستان من نیم ساعت هست مدارک ور سابمیت کردم هنوز نامه بیومتریک رو نگرفتم. چقدر طول میکشه؟ فردا پدر و مادر باید ترکیه؟ ممنون راهنمایی کنید.
    معمولا ظرف چند ساعت تا يك روز طول ميكيشه، يك مقدارى صبر كنيد، به زودى دريافت ميكنيد، فقط سيستم آنلاين رو مرتب چك كنيد....

Junior Member

سلام
    ببخشید چند صفحه گشتم جوابم رو پیدا نکردم ما هفته دیگه برای بایومتریک میریم آنکارا
    1 باید به سفارت بریم یا جای دیگه
    2 کلا" چقدر هزینه دیگه به غیر از چیزی که آنلاین برای اپلای پرداختیم بدیم
    3 تا چه ساعتی میتونیم مراجعه کنیم یعنی از فرودگاه مستقیم میتونیم بریم
    ممنون

Junior Member

دوستان من نامه پاس ريكوست رو براي مادرم دريافت كردم خواستم بدونم اگه بخوام پاسپورت مادرم رو قبل از فرستادن تعويض كنم ايا مشكلي ايجاد مي كنه؟ نياز هست بهشون قبل فرستادن ايميل بزنم ؟ اگر اره چطوري و به چه ايميلي ؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)