نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 723 از 1841 نخستنخست ... 22362367371371471571671771871972072172272372472572672772872973073173273377382312231723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,221 تا 7,230 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    سلام دوستان . من تصميم دارم براي خواهرم كه (چهار سال و نيم ايشان را نديدم )در فرانسه مشغول به تحصيل هست دعوتنامه بفرستم براي مونترال ولي چندين سوال دارم : ١) اينكه اصلاً نمي دونم روند اپلاي براي كسي كه اونجا است به چه صورت است بايد آنلاين اقدام كنم يا ؟؟؟؟
    ٢)و اينكه خواهرم هنوز براي سال جديد ثبت نام نكرده سپتامبر زمان ثبت نام است ، ولي پذيرش را دارد و نامه ي رسمي آنرا نيز دارد. و ضمن اينكه پرونده اش را ديروز براي كبك سابميت كرد. اين را گفتم كه اگر دوستان نظري دارن راجع به اين موضوع كه شايد شايد سفارت جالب نگاه نكنه .
    پيشاپيش ممنونتونم .
    سلام
    من هم چند وقت قبل از پاریس اقدام کردم البته چون باید برای بیومتریک میرفتم، مدارک رو کاغذی تحویل دادم و همونوقت بیومتریک انجام شد. فقط مدارک مالی هرچه بیشتر باشه بهتره از جمله نامۀ بورس دانشگاه یا محل کار و ...مشکلی هم از جهت ثبت نام سپتامبر نیست. فقط چون مخصوصاً این روزها سرشون شلوغه ممکنه صدور ویزا طول بکشه حتا مثلاً تا حدود یک ماه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahraz نمایش پست ها
    دوستان من نامه پاس ريكوست رو براي مادرم دريافت كردم خواستم بدونم اگه بخوام پاسپورت مادرم رو قبل از فرستادن تعويض كنم ايا مشكلي ايجاد مي كنه؟ نياز هست بهشون قبل فرستادن ايميل بزنم ؟ اگر اره چطوري و به چه ايميلي ؟ ممنون
    دوستان قبلا تو این فروم عوض کردن و مشکلی نبوده و نیازی هم نیست که الان نامه بزنید . روال بعدی را هم از آژانسی که میخواد پیک آپ کنه بپرسید. اگر اشتباه نکنم هر دو پاسپورت را میبرن با یک نامه توضیح اینکه عوض شده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodfd نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید چند صفحه گشتم جوابم رو پیدا نکردم ما هفته دیگه برای بایومتریک میریم آنکارا
    1 باید به سفارت بریم یا جای دیگه
    2 کلا" چقدر هزینه دیگه به غیر از چیزی که آنلاین برای اپلای پرداختیم بدیم
    3 تا چه ساعتی میتونیم مراجعه کنیم یعنی از فرودگاه مستقیم میتونیم بریم
    ممنون
    شما باید به دفتر VAC برید که لینک آدرس دفاتر وک و ساعت کاریشون تو همون نامه بیومتریکتون هست.
    هزینه دیگه ای نداره

Local Moderator

اگر کسی استانبول رفته برای انگشت نگاری میتونه از دبی ویزا بگیره ؟ یا باید بره استانبول
    ممنون

Junior Member

مرسی از راهنمایی های خوبتون .من کلا کالفه شدم از بس که در انتظار بهتر شدن شرایط هستم واسه اکسپرس سنم داره میره بالا تو سر درگمی موندم که چی کار کنم ؟ به نظر شما از طریق توریستی اقدام کنم واونجا یه دورههای اموزشی بگذرونم چه طور میشه؟ایا به همسرم هم هم زمان با من ویزا می دن ؟می تونم بعدا تبدیل به ویزای دائم کنم تو رو خدا یه راهنمایی دقیق کنید

Junior Member

سلام
    دوتا سوال.
    برای مادر و پدر هر کدوم جدا کاور لتر بنویسم برای دلایل برگشت اشکال تداره؟ (یک پرونده)

و اینکه توی مراحل اولیه میزنیم انگلیسی نمیدونن. و حالا از طرفشون نامه مینویسیم قضیه چی میشه؟

ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی های خوبتون .من کلا کالفه شدم از بس که در انتظار بهتر شدن شرایط هستم واسه اکسپرس سنم داره میره بالا تو سر درگمی موندم که چی کار کنم ؟ به نظر شما از طریق توریستی اقدام کنم واونجا یه دورههای اموزشی بگذرونم چه طور میشه؟ایا به همسرم هم هم زمان با من ویزا می دن ؟می تونم بعدا تبدیل به ویزای دائم کنم تو رو خدا یه راهنمایی دقیق کنید
    ویزای توریستی (شش ماهه) را داخل کانادا به هیچ ویزای دیگری نمیتوانید تبدیل کنید. نه تحصیلی و نه اقامت دائم.

Junior Member

سلام دوستان مادر من انگشت نگاری رو دوبی انجام دادن، الان نامه پاس ریکوست اومده خواستم بدونم می تونیم پاس رو بفرستیم دوبی برای استیکر ویزا یا حتما باید بره ترکیه ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahraz نمایش پست ها
    سلام دوستان مادر من انگشت نگاری رو دوبی انجام دادن، الان نامه پاس ریکوست اومده خواستم بدونم می تونیم پاس رو بفرستیم دوبی برای استیکر ویزا یا حتما باید بره ترکیه ؟ ممنون
    سلام ما فرستاديم دبي انجام شد

سلام دوستان
    مادر من ٢ روز پيش تو استانبول بايومتريك رو انجام داد. ١) هيچ ايميلي مبني بر دريافت بايومتريك نگرفتيم هنوز!!!!!!!
    ٢) تو اين فرم دوستان گفتن هزينه اي براي فرستادن تست از استانبول به آنكارا ازشون گرفته ميشه ، كه از مادر من نگرفتن!!!!! آيا يادشون رفته؟ به مشكلي بر نخورن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)