نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 724 از 1841 نخستنخست ... 22462467471471571671771871972072172272372472572672772872973073173273373477482412241724 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,231 تا 7,240 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

درود به کلیه دوستان
    من برای خواهر و شوهر خواهرم اقدام کردم متاسفانه به دو دلیل زیر ریجکت شدن امروز :
    1- عدم اطمینان برای برگشت بعد از سفر
    2-travel history

برای اولی خودم احتمال میدادم اما برای سابقه مسافرت بیشتر از ده تا سفر به کشور های روسیه امارات تایلند و ترکیه داشتیم
    کسی تجبربه ای در این مورد داره که اگه بخوایم دوباره اقدام کنیم چطور میتونیم این دو مورد را توضیح بدیم ؟ ممنون از راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط GHGH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مادر من ٢ روز پيش تو استانبول بايومتريك رو انجام داد. ١) هيچ ايميلي مبني بر دريافت بايومتريك نگرفتيم هنوز!!!!!!!
    ٢) تو اين فرم دوستان گفتن هزينه اي براي فرستادن تست از استانبول به آنكارا ازشون گرفته ميشه ، كه از مادر من نگرفتن!!!!! آيا يادشون رفته؟ به مشكلي بر نخورن؟
    دیر نشده مثل اینکه یکم سرشون شلوغه مت هم دو روز بعد گرفتم ایمیل اپدیت را !
    فایل نامبر : 11/2011// csq : 05/2013 // فایل نامبر فدرال : 2013/09 // مدیکال رسیو 2013/10// , پاس ریکوئست : 2/2014

سلام دوستان
    آیا تو سوئد هم میشه بایومتری انجام داد ؟ (با پاس ایرانی ) تو لیست VAC ها من چیزی پیدا نکردم. اگه آنلاین اقدام کنم میشه تو سفارت انجام داد؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا تو سوئد هم میشه بایومتری انجام داد ؟ (با پاس ایرانی ) تو لیست VAC ها من چیزی پیدا نکردم. اگه آنلاین اقدام کنم میشه تو سفارت انجام داد؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سفارت ها این کارها را انجام نمی دن. برای سوئد در سایت اداره مهاجرت نوشته باید به دفتر لندن مراجعه کنید. بهترین کار اینه که با سفارت کانادا در سوئد تماس بگیرید و سوال کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11 نمایش پست ها
    درود به کلیه دوستان
    من برای خواهر و شوهر خواهرم اقدام کردم متاسفانه به دو دلیل زیر ریجکت شدن امروز :
    2-travel history

برای اولی خودم احتمال میدادم اما برای سابقه مسافرت بیشتر از ده تا سفر به کشور های روسیه امارات تایلند و ترکیه داشتیم
    کسی تجبربه ای در این مورد داره که اگه بخوایم دوباره اقدام کنیم چطور میتونیم این دو مورد را توضیح بدیم ؟ ممنون از راهنمایی
    سلام
    ویزای شنگن ویزا انگلستان امریکا و استرالیا خیلی تاثیر مثبت داره
    ویزا تایلند امارات و سفر به ترکیه هیچ تاثیر مثبتی نداره
    ولی سفر به روسیه به دلایل سیاسی تاثیر منفی داره

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GHGH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مادر من ٢ روز پيش تو استانبول بايومتريك رو انجام داد. ١) هيچ ايميلي مبني بر دريافت بايومتريك نگرفتيم هنوز!!!!!!!
    ٢) تو اين فرم دوستان گفتن هزينه اي براي فرستادن تست از استانبول به آنكارا ازشون گرفته ميشه ، كه از مادر من نگرفتن!!!!! آيا يادشون رفته؟ به مشكلي بر نخورن؟
    ايميل براتون نمياد، توى سيستم آنلاين بايد چك كنيد، وقتى زد كه به بايومتريك نيازى نيست، يعنى دريافت شده، هر وقت كه پاس ريكوئست شدن، وقتى بدين به آژانس براى پيكاپ اون هزينه اضافى رو ازتون ميگيرن خودشون...

Local Moderator

درود به کلیه دوستان
    2-travel history

برای برگشت بعد از سفر من نامه محل کار گذاشتم که دوماه مرخصی داره و سر یک تاریخی باید سر کار باشه بعلاوه رزرو بلیط که رفت و برگشت دو ماهه بود
    تو یکی از فرم ها باید سابقه مسافرت پنج سال اخیر وارد میکردید

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    برای برگشت بعد از سفر من نامه محل کار گذاشتم که دوماه مرخصی داره و سر یک تاریخی باید سر کار باشه بعلاوه رزرو بلیط که رفت و برگشت دو ماهه بود
    تو یکی از فرم ها باید سابقه مسافرت پنج سال اخیر وارد میکردید
    بلیط رفت و برگشت که بود اطلاعات سفر را هم فرستاده بودم اما خوب تاثیری نداشت !

ApplyAbroad Superstar

بلیط رفت و برگشت که بود اطلاعات سفر را هم فرستاده بودم اما خوب تاثیری نداشت !
    درباره محل کار و محدود بودن مرخصی اطلاعات داده بودید؟ خیلی تاثیرگذاره. اطلاعات سفر که نوشتید در بالا اون کشورها کوچکترین اهمیتی ندارند چون گرفتن ویزای اونها برای عموم مردم مقدوره. اونها که نمی خوان ببینن شما جهان دیده هستید یا نه. سابقه سفر به کشورهای اروپایی و آمریکایی براشون مهمه که گرفتن ویزاش مراحل خاصی داره و کنترل های لازم انجام شده. در نهایت هم به غیر از پدر و مادر سخت تر ویزا می دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    درباره محل کار و محدود بودن مرخصی اطلاعات داده بودید؟ خیلی تاثیرگذاره. اطلاعات سفر که نوشتید در بالا اون کشورها کوچکترین اهمیتی ندارند چون گرفتن ویزای اونها برای عموم مردم مقدوره. اونها که نمی خوان ببینن شما جهان دیده هستید یا نه. سابقه سفر به کشورهای اروپایی و آمریکایی براشون مهمه که گرفتن ویزاش مراحل خاصی داره و کنترل های لازم انجام شده. در نهایت هم به غیر از پدر و مادر سخت تر ویزا می دن.
    من هم همینو گفتم دوستی اومده کزارش پست خلاف کرده و گفته مگه شما افیسری تو پیغام خصوصی!!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)