نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 761 از 1841 نخستنخست ... 26166171175175275375475575675775875976076176276376476576676776876977077181186112611761 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,601 تا 7,610 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط saharmaz نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم.من به یه مشکل برخوردم واقعا گیج شدم و نمیدونم باید چیکار کنم لطفا به من کمک کنید.
    من دارم برای ویزای توریستی پدر و مادرم به صورت آنلاین اقدام میکنم.براشون یه اکانت مشترک به اسم پدرم ساختم. پس از ساخت اکانت و وارد کردن کد به صفحه ای بارای چک کردن سوالهایی که جواب داده بودم شدم و بعد از اون به صفحه YOUR DOCUMENT CHECKLIST منتقل شدم (با لینک https://onlineservices-servicesenligne.cic.gc.ca ) که اونجا مدارک رو آپلود کردم.مبلغ قابل پرداخت رو هم در این صفحه مشخص کرده ولی مشکل اینجاست که هیچ گزینه ای برای سابمیت کردن مدارکی که آپلود کردم یا برای پرداخت مبلغ وجود نداره و یا حتی گزینه ای برای رفتن به مرحله بعدی.فقط یه گزینه داره به اسم EXIT QUESTIONNAIRE (که از سایت خارج میکنه)
    نمیدونم باید چیکار کنم!تو همین مرحله موندم!چطور باید پروسه رو تکمیل کنم؟خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
    سلام
    به صورت خودكار در اون مرحله اگر تمامى مدارك مورد نياز رو آپلود كرده باشيد يك دكمه براى ادامه مراحل اضافه ميشه (به غير از exit questionnaire)، من تقريبا مطمئن هستم يك مدركى رو از قلم انداختين، ولى اگر هم اينطور نيست از يك internet browser ديگه استفاده كنيد شايد درست بشه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

با سلام آیا امکان گرفتن ویزا برای شرکت در کنفرانس در کانادا برای کسی که در ایران هست وجود داره و چه مراحلی را باید انجام بده؟ ممنون

سلام
    مدتی هست اژانسهای داخل ایران تبلیغ اخذ تضمینی ویزای مالتی ۵ ساله کانادا رو میکنن
    برای خودم سواله چطور ممکنه منی که تا به حال هیچ ویزایی از کانادا
    نداشتم اون وقت به یکباره بتونم ویزای ۵ساله مالتی بگیرم!!
    کسی از دوستان خوبم تجربه یا شنیده ای مشابه از چیزی که من
    گفتم داره؟؟
    در کل به هیچ عنوان من به هیچ اژانسی اعتماد ندارم
    ولی ایقندر سفت و سخت تبلیغ کردنشون یکم منو به شک انداخته که انگار یه راههایی هست و من ازش بی خبرم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    سلام
    مدتی هست اژانسهای داخل ایران تبلیغ اخذ تضمینی ویزای مالتی ۵ ساله کانادا رو میکنن
    برای خودم سواله چطور ممکنه منی که تا به حال هیچ ویزایی از کانادا
    نداشتم اون وقت به یکباره بتونم ویزای ۵ساله مالتی بگیرم!!
    کسی از دوستان خوبم تجربه یا شنیده ای مشابه از چیزی که من
    گفتم داره؟؟
    در کل به هیچ عنوان من به هیچ اژانسی اعتماد ندارم
    ولی ایقندر سفت و سخت تبلیغ کردنشون یکم منو به شک انداخته که انگار یه راههایی هست و من ازش بی خبرم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    حقيقتش من يكى از اقوام نزديكم اينكار رو كرد و پروسه ويزا رو با هزينه ٥٠٠ دلار داد به يك آژانس خيلى معتبر كه من به شخصه خيلى قبولش دارم، من به ايشون گفتم فرقى نميكنه، ولى قبول نكردن، در نهايت هم ريجكت شدن، اتفاقا اگر خودتون اقدام كنيد حساسيت بيشترى نسبت به آژانس به خرج ميديد و پرونده تون مشابه تمام مشترى هاى قبلى آژانس نميشه، اين رو در نظر داشته باشيد كه همه كسانى كه اقدام ميكنن تمامى مدارك لازم رو ارائه دادن، ولى اون چيزى كه متمايز ميكنه پرونده هركسى رو همين ريزه كاريهاييست كه هر فرد خودش انجام ميده....آژانس هم گفته بود تضمينى!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    حقيقتش من يكى از اقوام نزديكم اينكار رو كرد و پروسه ويزا رو با هزينه ٥٠٠ دلار داد به يك آژانس خيلى معتبر كه من به شخصه خيلى قبولش دارم، من به ايشون گفتم فرقى نميكنه، ولى قبول نكردن، در نهايت هم ريجكت شدن، اتفاقا اگر خودتون اقدام كنيد حساسيت بيشترى نسبت به آژانس به خرج ميديد و پرونده تون مشابه تمام مشترى هاى قبلى آژانس نميشه، اين رو در نظر داشته باشيد كه همه كسانى كه اقدام ميكنن تمامى مدارك لازم رو ارائه دادن، ولى اون چيزى كه متمايز ميكنه پرونده هركسى رو همين ريزه كاريهاييست كه هر فرد خودش انجام ميده....آژانس هم گفته بود تضمينى!!!!!
    من هم با نظر ایشون کاملا موافقم. آژانس هیچ کار خاصی برای شما انجام نمیده فقط ازتون پول می گیره. خودتون اگر مدارک خوبی داشته باشید می تونید ویزا بگیرید.

پولو برگردوند؟یا کشیدن بالا؟
    اینجور مواقع به مسافر میگن خودت بد مصاحبه کردی واگرنه
    ما تا الان یدونه ریجکتی هم نداشتیم

پولو برگردوند؟یا کشیدن بالا؟
    اینجور مواقع به مسافر میگن خودت بد مصاحبه کردی واگرنه
    ما تا الان یدونه ریجکتی هم نداشتیم
    نه ديگه پول رو كه عمرا بر نميگردونن، مصاحبه هم كه نداره، تنها حرفى كه ميزنن اينه كه مداركتون قانع كننده نبوده، كه اين رو خود طرف هم ميدونه، خلاصه كه آژانس هيچ كارى به غير از پر كردن فرم ها نميتونه انجام بده

نه ديگه پول رو كه عمرا بر نميگردونن، مصاحبه هم كه نداره، تنها حرفى كه ميزنن اينه كه مداركتون قانع كننده نبوده، كه اين رو خود طرف هم ميدونه، خلاصه كه آژانس هيچ كارى به غير از پر كردن فرم ها نميتونه انجام بده
    پس خدا بده برکت
    یه فرم پرمیکنی که برای کسی که علاقه هم داشته باشه یه جور فانه
    بعدشم کلی پول میزاری تو جیبتو خداحافظ شما
    هیچ کاری همچین درامدی نداره
    والله من خیلی مسافرت رفتم ولی هرجور باخودم حساب کردم
    اخه چجوری ممکنه یک نفر که تاحالا به یک کشوری یک بار هم ورود نداشته بیاد یک دفعه براش ویزای ۵ ساله مولتی صادر کنن
    اخه مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟
    من از یکیشون پیگیر شدم سوال کردم برای ضمانت چیکار میکنی
    گفت ما تاالان یدونه ریجکتی هم نداشتیم گفتم اوکی برای ضمانت چیکار میکنی گفت هرضمانتی بقیه آژانسها دادن ما۲برابر شو میدیم!!
    اینم یه جواب دندون شکن

ApplyAbroad Guru

پ
    والله من خیلی مسافرت رفتم ولی هرجور باخودم حساب کردم
    اخه چجوری ممکنه یک نفر که تاحالا به یک کشوری یک بار هم ورود نداشته بیاد یک دفعه براش ویزای ۵ ساله مولتی صادر کنن
    اخه مگه میشه؟؟مگه داریم؟؟
    بله میشه. الان کانادا ویزای توریستی رو عموما مالتیپل تا پایان پاسپورت صادر میکنه مگه اینکه مشکل خاصی وجود داشته باشه. سفر قبلی به کانادا هم لازم نیست. منتهی بطور کلی برای گرفتن ویزای کانادا باید پرونده قوی باشه مثلا سفرهای قبلی به بقیه جاهای دنیا (بخصوص شینگن)، مدارک نشاندهنده وابستگی در ایران و پشتوانه مالی قوی و غیره.

سلام دوستان این موضوع درسته که بعد از کودتای ترکیه کسی از استانبول یا آنکارا تا حالا پاس رکوئست نشده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)