نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 766 از 1841 نخستنخست ... 26666671675675775875976076176276376476576676776876977077177277377477577681686612661766 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,651 تا 7,660 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

اگر پدر یا متدر بخوان بیان حتما باید برای سوپر ویزا اقدام کنند؟ یا میشه جور دیگری برای دیدار بیان؟
    سپاس

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    اگر پدر یا متدر بخوان بیان حتما باید برای سوپر ویزا اقدام کنند؟ یا میشه جور دیگری برای دیدار بیان؟
    سپاس
    با ويزاي سينگل يا مالتيپل هم ميتونن تشريف بيارن.معمولاً بهشون مالتيپل ميدن.سوپر ويزا قضيش جداست

Senior Member Waverider آواتار ها

سپاس از پاسخ شما
    داستان خودداری نیست، داستان توانایی فرستادن دعوت نامه هست.ایا دانشجو ها هم برای فرستادن دعوت نامه برای پدر یا مادرشون شرایط مالی خاصی باید داشته باشند؟
    پیروز باشید
    به توان مالى فرزند بر نميگرده، ميتونيد به صراحت اعلام كنيد تمامى هزينه هاى سفر، خورد و خوراك، اسكان و ... رو خود پدر و مادر متقبل ميشن، دانشجو ها هم ميتونند دعوتنامه بفرستند هيچ مشكلى نداره

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    به توان مالى فرزند بر نميگرده، ميتونيد به صراحت اعلام كنيد تمامى هزينه هاى سفر، خورد و خوراك، اسكان و ... رو خود پدر و مادر متقبل ميشن، دانشجو ها هم ميتونند دعوتنامه بفرستند هيچ مشكلى نداره
    بسیار سپاسگزارم
    من برای سوپر ویزا نگاه کردم نوشته بود برای دعوت نامه فرستادن فردی که دعوت نامه میفرسته با توجه به تعداد افراد خانواده باید درامد سالانه ش یک مقدار خاصی باشه
    برای همین دارم میپرسم
    پس مثلا ویزای سینگل یا مالتیپل دیگه اونجور نیاز به دعوت نامه نداره؟ یا اگه داره دیگه شرایط مالی نداره؟
    بسیار سپاس از پاسخ شما

ApplyAbroad Superstar

بسیار سپاسگزارم
    من برای سوپر ویزا نگاه کردم نوشته بود برای دعوت نامه فرستادن فردی که دعوت نامه میفرسته با توجه به تعداد افراد خانواده باید درامد سالانه ش یک مقدار خاصی باشه
    برای همین دارم میپرسم
    پس مثلا ویزای سینگل یا مالتیپل دیگه اونجور نیاز به دعوت نامه نداره؟ یا اگه داره دیگه شرایط مالی نداره؟
    بسیار سپاس از پاسخ شما
    نخیر. در این نوع ویزا برای والدین، تمکن مالی دعوت کننده الزامی نیست. همونطور که دوست مون اشاره کردند می تونید عنوان کنید تمام هزینه ها با خودشان خواهد بود.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان. خودم کانادا دانشجو هستم. برای ویزای توریستی پدر و مادرم میخوام اقدام کنم. باید فقط ۱ پرونده برای هر دوشون تشکیل بدم توی cic؟ فرقی نداره که کدومشون نفر اصلی باشن؟
    می تونم برای مادرم اقدام کنم و بعد به سوال زیر پاسخ مثبت بدم و پدرم رو اضافه کنم؟؟
    Do you want to submit an application for a family member؟

سوال دوم هم اینکه برای سوال زیر باید پاسخ مثبت بدم یا منفی؟
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada
    <<< توی ویکی نوشته:
    در صورتی که همسر یا فرزند تحت تکفل شما اقامت موقت یا دایم کانادا دارد، یا ویزای آن را دریافت کرده پاسخ مثبت دهید. مثال: می خواهید برای دیدن عموی خود که شهروند کاناداست، به تنهایی، سفر کنید. پاسخ شما به این سوال منفی است. چون عموی شما family member به حساب نمی آید. مثال: همسر شما در حال تحصیل در کاناداست و شما می خواهید نزد او بروید. در این صورت پاسخ شما مثبت است. >>>

من که فرزند تحت تکفل محسوب نمیشم. پس جواب منفی بدم؟؟
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط neverhood91 : August 11th, 2016 در ساعت 03:07 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط pedox نمایش پست ها
    سلام دوستان من مادرم يكشنبه در دبي انگشت نگاريشون انجام شد ، امروز ايميل پاس ريكوست براشون اومد ميخواستم بپرسم آيا ميشود ويزا رو از تركيه گرفت يا پاس حتما بايد بره دبي . مرسي
    سلام. برای انگشت نگاری در دبی، قبلش نوبت باید گرفت؟ شماره ش رو دارید به من بدید؟
    آیا قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن ویزا، میشه نوبت گرفت؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط neverhood91 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خودم کانادا دانشجو هستم. برای ویزای توریستی پدر و مادرم میخوام اقدام کنم. باید فقط ۱ پرونده برای هر دوشون تشکیل بدم توی cic؟ فرقی نداره که کدومشون نفر اصلی باشن؟
    می تونم برای مادرم اقدام کنم و بعد به سوال زیر پاسخ مثبت بدم و پدرم رو اضافه کنم؟؟
    Do you want to submit an application for a family member؟

سوال دوم هم اینکه برای سوال زیر باید پاسخ مثبت بدم یا منفی؟
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada
    <<< توی ویکی نوشته:
    در صورتی که همسر یا فرزند تحت تکفل شما اقامت موقت یا دایم کانادا دارد، یا ویزای آن را دریافت کرده پاسخ مثبت دهید. مثال: می خواهید برای دیدن عموی خود که شهروند کاناداست، به تنهایی، سفر کنید. پاسخ شما به این سوال منفی است. چون عموی شما family member به حساب نمی آید. مثال: همسر شما در حال تحصیل در کاناداست و شما می خواهید نزد او بروید. در این صورت پاسخ شما مثبت است. >>>

من که فرزند تحت تکفل محسوب نمیشم. پس جواب منفی بدم؟؟
    خیلی ممنون
    سلام
    ١- بله
    ٢- پاسخ منفى بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط neverhood91 نمایش پست ها
    سلام. برای انگشت نگاری در دبی، قبلش نوبت باید گرفت؟ شماره ش رو دارید به من بدید؟
    آیا قبل از سابمیت کردن اپلیکیشن ویزا، میشه نوبت گرفت؟
    ممنونم
    نيازى به وقت گرفتن نيست، ولى ميتونيد وقت هم بگيريد
    از اين لينك

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    در حال درخواست ویزای توریستی مالتیپل برای مادرم هستم. من درامدی ندارم و دانشجو هم نیستم. مانده حساب قابل قبولی هم تورنتو ندارم. اگر توی نامه هدف از سفر و همچنین دعوت نامه قید کنیم که همه مخارج سفر به عهده خودشون هست و تمکن مالی کافی ارایه بدن کفایت میکنه؟
    و اینکه آیا تمکن مالی من از حسابی که تو ایران دارم یا بالفرض ترجمه سند خونه توی تهران تاثیر گذار هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)