نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 828 از 1841 نخستنخست ... 32872877881881982082182282382482582682782882983083183283383483583683783887892813281828 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,271 تا 8,280 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

اصلا وکیل لازم نیست. خودتون می تونید به راحتی ان شاء الله ویزا بگیرید.
    در ضمن بنده به جای شما باشم برای اقامت کانادا هم اقدام می کنم. کانادا خیلی جای قشنگیه. خدا اینجا رو خیلی خوشکل آفریده

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من قصد یک سفر توریستی به کانادا رو دارم برای حدود یک یا دو ماه ، ممنون میشم با توجه به تجربیاتتون من رو راهنمایی کنید.
    اقامت دبی دارم از سال ۲۰۰۳ از طریق شرکت خودم که لایسنس شرکتم موجوده ، به دلیل فوت پدرم و نداشتن خواهر و برادر و تکفل مادرم حدود سه ساله برگشتم تقریبا ایران ولی اقامت دبی رو هنوز دارم
    دو ملک هم در تهران دارم که هر دو در اجاره هستند بعلاوه سپرده نسبتا خوب و گردش مالی . مجرد همستم با سن ۴۱ سال .
    سفر به شنگن هم داشتم حدود ۳ سال پیش .
    دغدغه من هم عکاسی هست و الان هم در مکزیک هستم برای برگذاری نمایشگاهی از کارهام و در مجلاتی هم در مکزیک مصاحبه هایی با من کردند
    عضو چند موسسه بین المللی عکاسی هم هستم مثل IAPP آمریکا ، GNS آلمان ، FIAP فرانسه . همراه با سرتیفیکید ها مدارک.
    حقیقتا تصمیم به سفر با کانادا گرفتم برای عکاسی از مناظر و طبیعت اونجا و سفر به شهر های مختلف برای تهیه مجموعه عکس.

دوستی هم دارم در تورنتو که دعوتنامه برام میفرسته ، بنا به تجربه شما آیا خودم قادر به گرفتم ویزا هستم یا حتما احتیاج به وکیل هست ؟ چون با وکیل مجربی در کانادا صحبت کردم تقاضای ۵۰۰۰ دلار کردن
    ولی از طریق خود سایت کانادا نگاه کردم به نظرم پروسه سختی نبود .

ممنون میشم از راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    اصلا وکیل لازم نیست. خودتون می تونید به راحتی ان شاء الله ویزا بگیرید.
    در ضمن بنده به جای شما باشم برای اقامت کانادا هم اقدام می کنم. کانادا خیلی جای قشنگیه. خدا اینجا رو خیلی خوشکل آفریده
    ممنون دوست عزیز
    بله درست میفرمایید طبیعت و زیبایی های کانادا رویاییه ، مخصوصا برای ما به قول معروف تراولر فتوگرافر ها ، ولی تا جایی که من شنیدم هم سخت و زمان بره و هم سرمایه زیادی میخواد . وگرنه چی بهتر از این ..
    به هر حال برای منی که هنوز ریسک اقامت رو نکردم همون گشت و گذار و لذت بردن از زیبایی های اونجا هم غنیمته

سلام من برادرم نزدیک ۱۵ سال هست که تورنتو زندگی میکنه ، یک بار دعوت نامه فرستاد برام ،من هم حساب بانکی دپوزیت داشتم، هم کار ،ولی رفتم استانبول ، باز هم ویزا ندادن ،
    سوالم این هست که دوباره امسال میخوام اقدام کنم ، چی کار کنم که شانس گرفتن ویزا بیشتر بشه ؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام خدمت همه دوستان.
    من و همسرم ماه پیش ویزای بیزنس ویزیتور B1 کانادا گرفتیم و یک سفر چند هفته ای داشتیم. متاسفانه چون اعنبار پاسپورت همسرم یکسال مانده بود تاریخ ویزا هم تا یکسال دیگه صادر شده. الان سوال من اینه که اگر بخواهیم تاریخ ویزا اکستند بشه باید چه کاری انجام بدیم؟؟ پاس جدید بگیریم بعد دوباره همه مراحل ویزا گرفتن رو از اول طی کنیم؟ چون دعوت نامه ای که باهاش ویزا گرفتیم رو دیگه نداریم. یا میشه مثلا به سفارت بگیم که این ویزا 5سالس و ما به خاطر تاریخ پاسپورت یکساله گرفتیم و فقط درخواست اکستند بدیم؟ ویزای مولتی هم هست.
    بعد اگر پاس جدید بگیریم این ویزایی که الان داریم چی میشه؟
    مرسی از راهنمایتون.

Junior Member

سلام
    من مداركم رو ترجمه كردم براى ويزاى توريستى كانادا كسى هست منو راهنمايى كنه كه چطورى اقدام كنم ايا بايد ثبت نام انلاين اول انجام بدم بعد برم انكارا براى بايومترى؟
    يا اينكه ميشه همينجورى مدارك رو بردارم ببرم مركز وك انكارا در اين حالت هيچ گونه ثبت نام اينترنتى نبايد بكنم يعنى اونجا نمپرسن نامه ى بايو كجاست؟ مداركم رو ميگيرن وكار بايو روانجام ميدن لطفا اگه كسى حضورى انجام داده راهنمايى كنه

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharrahas نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.
    من و همسرم ماه پیش ویزای بیزنس ویزیتور B1 کانادا گرفتیم و یک سفر چند هفته ای داشتیم. متاسفانه چون اعنبار پاسپورت همسرم یکسال مانده بود تاریخ ویزا هم تا یکسال دیگه صادر شده. الان سوال من اینه که اگر بخواهیم تاریخ ویزا اکستند بشه باید چه کاری انجام بدیم؟؟ پاس جدید بگیریم بعد دوباره همه مراحل ویزا گرفتن رو از اول طی کنیم؟ چون دعوت نامه ای که باهاش ویزا گرفتیم رو دیگه نداریم. یا میشه مثلا به سفارت بگیم که این ویزا 5سالس و ما به خاطر تاریخ پاسپورت یکساله گرفتیم و فقط درخواست اکستند بدیم؟ ویزای مولتی هم هست.
    بعد اگر پاس جدید بگیریم این ویزایی که الان داریم چی میشه؟
    مرسی از راهنمایتون.
    سلام
    شما راهى به جز اقدام مجدد نداريد، تاريخ ويزا همونى هست كه توى استيكر ويزا نوشته، اگر قبل از صادر شدن ويزا پاسپورت رو عوض كرده بودين اون وقت ويزاى شما پنج ساله ميشد، ولى الان همونى هست كه خودتون گفتين، پاسپورت جديد هم بگيريد اين ويزا همچنان اعتبار داره ولى تا همون تاريخ اعتبار ويزا كه روى استيكر نوشته

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    سلام
    من مداركم رو ترجمه كردم براى ويزاى توريستى كانادا كسى هست منو راهنمايى كنه كه چطورى اقدام كنم ايا بايد ثبت نام انلاين اول انجام بدم بعد برم انكارا براى بايومترى؟
    يا اينكه ميشه همينجورى مدارك رو بردارم ببرم مركز وك انكارا در اين حالت هيچ گونه ثبت نام اينترنتى نبايد بكنم يعنى اونجا نمپرسن نامه ى بايو كجاست؟ مداركم رو ميگيرن وكار بايو روانجام ميدن لطفا اگه كسى حضورى انجام داده راهنمايى كنه
    سلام
    بله، تمام مواردى گفتين درسته.... هر راهى رو كه راحت تر هست براتون پيش بريد، اگر هم خواستيد آنلاين اقدام كنيد به ويكى سايت مراجعه كنيد، تمامى مراحل اونجا هست

Junior Member

فكر ميكنيد تحويل مدارك به صورت حضورى احتمال جواب مثبت رو بيشتتر ميكنه؟؟؟؟؟

Junior Member

يكى ميگفت تو سفارت ددرخواست انلاين چون زياده و وقت خوندنش رو ندارن همينجورى يكى در ميون نخونده ردش ميكنن هركى تجربه اى داره بياد لطفا نظرش رو بگه كمكم كنه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    يكى ميگفت تو سفارت ددرخواست انلاين چون زياده و وقت خوندنش رو ندارن همينجورى يكى در ميون نخونده ردش ميكنن هركى تجربه اى داره بياد لطفا نظرش رو بگه كمكم كنه
    فكر نميكنم اينجوري باشه چون حداقل تو همين فروم كه بي دليل من نديدم يا كم ديدم كه رد كنن، معمولا مواردي بوده كه همين جوري هم ميشه حدس زد كه ريجكت ميشن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)