نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 838 از 1841 نخستنخست ... 33873878882882983083183283383483583683783883984084184284384484584684784888893813381838 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,371 تا 8,380 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    ببخشيد يه سوال ديگه
    مدارك ملكى رو كجا بايد قرار بديم ؟اگه تعداد صفحات زياد باشه وحجم بالايى رو بگيره چى كار كنيم؟؟
    financial بخش
    فایل ها رو grayscale با 150 dpi اسکن کنید بعد اگر بازم حجمش زیاد بود از طریق خود adobe acrobat یا سایتهای آنلاین با انتخاب optimize یا گزینه ای مشابه به کاهش سایز حجمشون رو کم کنید
    برای اینکه از کیفیتشون مطمئن باشید یک بار پرینت بگیرید خودتون اگر قابل خوندن بود کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط baharobabash نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم پی آر کانادا داریم و قبلا هم لند کردیم. اخیرا در ایران صاحب فرزند شدیم و می خواهیم برویم کانادا. چند تا سوال داشتم
    1) آیا باید ویزای TRV برای فرزندم بگیرم یا راه دیگری هم هست؟
    2) در سایت برای ویزا وارد شدم. نیاز به دعوت نامه دارد. آیا من با استناد به اینکه پی آر دارم می توانم از همینجا دعوت نامه برایش بدهم؟
    3) ظاهرا اگر در کانادا بودم، برای ساپورت فرزندم برای گرفتن ویزا (اگر فرض کنیم کانادا نبوده و پی آر هم نیست) نیازی به بانک استیتمنت نبود. الان چی، آیا باید بانک استیتمنت بگیرم؟ در این صورت چه قدر باید در آن باشد؟
    سلام
    1- میتونید از خارج از کانادا برای TRV اقدام کنید ولی احتمال ریجکت شدن وجود داره ... راه دیگه اش اینکه برای TRP اقدام کنید... اگر نشد باید بیاید کانادا و برای اسپانسرشیپ اقدام کنید
    2-این مورد رو خیلی مطمئن نیستم، چون دعوتنامه یکسری موارد باید ذکر بشه که شما نمیتونید چیزی بگید ... احتمالا باید گزینه ای رو بزنید که دعوتنامه ندارید... یا اینکه از کس دیگری در کانادا دعوتنامه بگیرید.. که فکر نمیکنم چندان فایده ای داشته باشه...
    3- http://www.cic.gc.ca/english/informa...5482Eguide.asp

[QUOTE=Waverider;2383675]سلام
    1- میتونید از خارج از کانادا برای TRV اقدام کنید ولی احتمال ریجکت شدن وجود داره ... راه دیگه اش اینکه برای TRP اقدام کنید... اگر نشد باید بیاید کانادا و برای اسپانسرشیپ اقدام کنید
    2-این مورد رو خیلی مطمئن نیستم، چون دعوتنامه یکسری موارد باید ذکر بشه که شما نمیتونید چیزی بگید ... احتمالا باید گزینه ای رو بزنید که دعوتنامه ندارید... یا اینکه از کس دیگری در کانادا دعوتنامه بگیرید.. که فکر نمیکنم چندان فایده ای داشته باشه...
    3- http://www.cic.gc.ca/english/informa...5482Eguide.asp[/QUOTE
    ]

ممنون از پاسختون. فکر می کنید بهتره اول برای TRV اقدام کنم یا TRP ؟ به نظر می آید که TRP نیاز به دعوت نامه نداره و فقط دلایلی برای ورود به کانادا می خواهد که شاید همراهی با خانواده بتواند دلیل قانع کننده ای باشه.

[QUOTE=baharobabash;2383725]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    3- http://www.cic.gc.ca/english/informa...5482Eguide.asp[/QUOTE
    ]

ممنون از پاسختون. فکر می کنید بهتره اول برای TRV اقدام کنم یا TRP ؟ به نظر می آید که TRP نیاز به دعوت نامه نداره و فقط دلایلی برای ورود به کانادا می خواهد که شاید همراهی با خانواده بتواند دلیل قانع کننده ای باشه.
    TRPبه عنوان راه حل آخر به کار میره و شما طبیعتا بهتره اول برای TRV اقدام کنید. ولی بسیار جدی بگیرید چون به راحتی رد میکنند در این موارد ... شما باید ثابت کنید واقعا دارید میاید اینجا... هر مدرکی میتونید جور کنید که نشون بدید دیگه وابستگی به ایران نخواهید داشت... در ضمن در این موارد پیشنهاد میشه یک مقداری از مراحل مربوط به اسپاسنرشیپ رو هم انجام بدید تا جایی که امکان داره و مثلا payment رو انجام بدید و اگر فرمی هست که میشه پر کنید اون رو ارایه بدید در پرونده TRV تا افیسر قانع بشه

سلام . آیا اگر سفر مکه توی تراول هیستوری بوده باشه برای ویزای توریستی مشکل ایجاد میکنه ؟ هدف از سفر رو چی بنویسیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsilver نمایش پست ها
    سلام . آیا اگر سفر مکه توی تراول هیستوری بوده باشه برای ویزای توریستی مشکل ایجاد میکنه ؟ هدف از سفر رو چی بنویسیم؟
    خیر مشکلی نیست . من برای خانوادم نوشتم . هدف زیارتی .
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط nooji نمایش پست ها
    خیر مشکلی نیست . من برای خانوادم نوشتم . هدف زیارتی .
    به انگلیسی چی نوشتید دقیقا؟ pilgrimage ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نامزد من در 25 ساله در کانادا زندگی میکنه و شهروند اونجاس. برای دیدنش آیا میتونم به راحتی ویزای توریستی بگیرم؟با توجه به اینکه چندبار ویزای شینگن هم داشتم؟و اینکه از چه کشوری اقدام کنم بهتره؟ مثلا اگر به سفارت کانادا در سوییس برم خوبه؟ چون میتونم برم اونجا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsilver نمایش پست ها
    به انگلیسی چی نوشتید دقیقا؟ pilgrimage ؟
    Tourismو
    pilgrimage هر دو خوبه .
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

Junior Member

سلام
    دوستان با توجه به اينكه الان ظاهرا تمام ويزاهاي توريستي را ٥ ساله يعني تا اخرين روز اعتبار پاسپورت صادر مي كنن ايا لازمه تو فرم نوع ويزا را سوپر ويزا بزنيم يا همون visit family بزنيم ويزا ٥ ساله صادر ميشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)