نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 839 از 1841 نخستنخست ... 33973978982983083183283383483583683783883984084184284384484584684784884988993913391839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,381 تا 8,390 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    همسر من ویزای تحصیلی گرفته و من ویزای کاری. ما باید حداکثر تا 1 ماه دیگه برای شروع ترم، مونترال باشیم. اما ویزای ما دیر اومد و بخاطر بعضی از مسائل ناخواسته که پیش اومده آمادگی اینو نداریم که به موقع اونجا باشیم.
    میخواستم بدونم برای اینکه دیرتر بریم باید درخواست دیفر بدیم یا نه؟ اگر دیفر رو قبول نکردن باید چیکارکنیم؟

با اینکه منطقی شاید نباشه اما اگر درخواست دیفر ندیم و 3 ماه دیرتر بریم و مشکل رو اونجا به دانشگاه توضیح بدیم، برامون مشکلی در مورد تحصیل و ویزا ایجاد میشه؟ در این صورت موقع ورود، توی فرودگاه بهمون گیر میدن؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من وهمسرم هردو شغل داريم اما من مين اپليكنت هستم به شغل همسرم هم در فرم مربوط به ايشون اشاره كنم يا نه ؟اگر اشاره كنم حتما بايد براى ايشون هم مدارك شغلى ومالى بذارم ؟ توىexplenation letter بايد بذارم يا اينكه اصلا نذارم وايشون رو بدون شغل معرفى كنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    سلام
    من وهمسرم هردو شغل داريم اما من مين اپليكنت هستم به شغل همسرم هم در فرم مربوط به ايشون اشاره كنم يا نه ؟اگر اشاره كنم حتما بايد براى ايشون هم مدارك شغلى ومالى بذارم ؟ توىexplenation letter بايد بذارم يا اينكه اصلا نذارم وايشون رو بدون شغل معرفى كنم؟
    سلام
    تا جاییکه من میدونم شغل داشتن هر دو یک تای خوبه برای افیسر
    نامه از شرکت که ایشون و خودتون میتونن مثلا چند روز مرخصی داشته باشین و اینکه کارتون تا چه حد مهم هست
    البته نه زیاد شور باشه نامه شرکت که افیسر شک کنه...و اینکه اگه کارشون یا کارتون اصطلاحا کار مورد دار و حساس از لحاظ چک شدن و اینها نیست

Junior Member

توى قسمت financial مدارك مربوط به بانك واسناد ملكى رو باهم بذارم؟اسناد ملكى خودم وهمسرم با هم باشه؟خيلى زياد ميشه؟
    همه ى صفحات مربوط به پرينت بانك بايد باشه يا فقط نامه ى تمكن كفايت ميكنه چون همه ى صفحات خيلى زياد ميشه ؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh1395 نمایش پست ها
    نامزد من در 25 ساله در کانادا زندگی میکنه و شهروند اونجاس. برای دیدنش آیا میتونم به راحتی ویزای توریستی بگیرم؟با توجه به اینکه چندبار ویزای شینگن هم داشتم؟و اینکه از چه کشوری اقدام کنم بهتره؟ مثلا اگر به سفارت کانادا در سوییس برم خوبه؟ چون میتونم برم اونجا
    اگر مدارک کافی ارائه بدید که نامزدی و سابقه آشناییتون رو نشون بده نباید مشکلی برای گرفتن ویزا داشته باشید
    شما سفارت نمیرید برای ویزای توریستی بلکه به دفاتری مراجعه میکنید به اسم VAC (Visa application center) و مشکلی هم نداره به وک در سوییس مراجعه کنید ولی باید ببینید که در چه شهری هست

نقل قول نوشته اصلی توسط hb1984 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان با توجه به اينكه الان ظاهرا تمام ويزاهاي توريستي را ٥ ساله يعني تا اخرين روز اعتبار پاسپورت صادر مي كنن ايا لازمه تو فرم نوع ويزا را سوپر ويزا بزنيم يا همون visit family بزنيم ويزا ٥ ساله صادر ميشه؟
    سوپر ویزا روند دیگری داره و مدتش 10 ساله هست و مدارک متفاوتی هم داره شما همون توریستی یا ویزیتوری باید بزنید

توى قسمت financial مدارك مربوط به بانك واسناد ملكى رو باهم بذارم؟اسناد ملكى خودم وهمسرم با هم باشه؟خيلى زياد ميشه؟
    همه ى صفحات مربوط به پرينت بانك بايد باشه يا فقط نامه ى تمكن كفايت ميكنه چون همه ى صفحات خيلى زياد ميشه ؟
    بلکه همگی مدارک باید در همون قسمت financial آپلود بشه.... هم خودتون و هم همسرتون
    نه نیازی به تمامی صفحات نیست... فقط و فقط نامه تمکن مالی....
    با کیفیت پایین اسکن کنید تا جایی که امکان داره... graysacle و 100 dpi

Junior Member

ببخشيد دوستان بازم سوال پيش اومده لطفا كسانى كه تجربهدارن كمك كنن
    من دارم انلاين براى خودم وهمسرم وفرزندم توريستى اقدام مىكنم البته بدون دعوتنامه (بارزرو هتل وبليط ومدارك بسيار محكم)تقريبا به اخر كار اپلاى رسيدم ولى دچار وسواس شدم برام اين سوال پيش اومده كه توى سيستم انلاين چطور به يه سرى عكس مدارك اعتماد ميكنه سفارت ؟حضورى بردن مدارك بهترنيست براى اينكه جاى هر گونه شك وشبهه اى براشون نمونه؟البته دوستانى هم تو همين فوروم نوشته بودن اونايى كه خانواده ى درجه ى يك يا دعوتنامه ندارن انلاين اقام كنن حتما ريجكت ميشن
    هركسى ميدونه لطفا نظر بده

ببخشيد دوستان بازم سوال پيش اومده لطفا كسانى كه تجربهدارن كمك كنن
    من دارم انلاين براى خودم وهمسرم وفرزندم توريستى اقدام مىكنم البته بدون دعوتنامه (بارزرو هتل وبليط ومدارك بسيار محكم)تقريبا به اخر كار اپلاى رسيدم ولى دچار وسواس شدم برام اين سوال پيش اومده كه توى سيستم انلاين چطور به يه سرى عكس مدارك اعتماد ميكنه سفارت ؟حضورى بردن مدارك بهترنيست براى اينكه جاى هر گونه شك وشبهه اى براشون نمونه؟البته دوستانى هم تو همين فوروم نوشته بودن اونايى كه خانواده ى درجه ى يك يا دعوتنامه ندارن انلاين اقام كنن حتما ريجكت ميشن
    هركسى ميدونه لطفا نظر بده
    واقعا دچار وسواس شديد
    در نهايت اگر حضورى هم اقدام نكنيد شما بايد بريد وك... مسئول وك هم كه مدارك رو اسكن ميكنه و ميفرسته مطمئن باشيد وقت نميذاره صحت مدارك رو چك كنه و فقط كامل بودنشون رو چك ميكنه
    مورد دوم كاملا حرف بى معنى هست و چيزى هست كه آژانس ها تحويل دوستان دادن، قرار نيست معجزه رخ بده با حضورى رفتن در نهايت مدارك شماست كه افيسر رو قانع ميكنه
    ولى اگر نگران هستيد خودتون رو اذيت نكنيد و حضورى بريد

سلام،

بنده در آمریکا دانشجوی دکتری هستم و میخوام برای استراحت و همچنین اقدام مجدد ویزای آمریکا برم کشور کانادا (راستش نمیخوام این همه راه تا ایران برگردم، تنبل شدم )؛ امروز بررسی میکردم زمان پردازش ویزای توریستی کانادا در کنسول های نیویورک و لس آنجلس 22 روز ولی برای آنکارا ترکیه فقط 6 روز بود. با توجه به دانشگاه و اجاره خونه و حساب بانکی که در آمریکا دارم آیا به نظر دوستان انشاءالله بهتره از سفارت کانادا در آمریکا اقدام کنم یا اینکه سفارت کانادا در ترکیه یا کشورهای اطرف ایران میتونه بهتر باشه؟ (راستی دعوتنامه هم ندارم ولی از طرف دانشگاه فاند کامل دارم و حساب بانکی هم دارم، اجاره نامه خونه و کارت شناسایی و گواهینامه آمریکا و چیزایی که نشون بده یا برمیگردم آمریکا یا ایران رو دارم)

پیشاپیش ممنون از نظرات دوستان.
    ویرایش توسط alireza_95 : December 24th, 2016 در ساعت 08:59 AM دلیل: افزودن اطلاعات تکمیلی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)