نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 841 از 1841 نخستنخست ... 3417417918318328338348358368378388398408418428438448458468478488498508518919411341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,401 تا 8,410 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Senior Member Waverider آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    جای درست و درمونی هست واسه مشاوره ویزای توریستی کانادا که کارش درست باشه چه تو ایران یا تو کانادا ؟کسی تجربه ای داره ؟من چندین جا مشاوره کردم هرکس یه چیز میگه
    اگه اینجا مورد داره تو پی وی اعلام کنه ؟
    ویزای توریستی روندش انقدر سخت نیست که نیازی به مشاوره داشته باشه... تنها جاهایی که نظر میدن آژانس ها و وکیل های مهاجرت هستند....آژانس های که اصلا تخصصی در این زمینه ندارند و مثل افراد عادی هستند تازه به خاطر منافع برخی از اون ها راهنمایی غلط هم میکنند... وکیل های مهاجرت هم انقدر گند میزنن به ویزای مهاجرتی که دیگه من به شخصه به خیلی از این ها اعتمادی ندارم
    تنها موردی که به نظر من قابل اطمینان هست مطالعه همین تاپیک ها توی این سایت و مشابه خارجی هست...هم به روز هستند هم کاربرهایی دارند که با حسن نیت راهنمایی میکنند چون سود خاصی براشون نداره
    اگر واقعا سوال خاصی دارید همین جا بپرسید... همگی سعی میکنیم کمکتون کنیم

Unhappy پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    ویزای توریستی روندش انقدر سخت نیست که نیازی به مشاوره داشته باشه... تنها جاهایی که نظر میدن آژانس ها و وکیل های مهاجرت هستند....آژانس های که اصلا تخصصی در این زمینه ندارند و مثل افراد عادی هستند تازه به خاطر منافع برخی از اون ها راهنمایی غلط هم میکنند... وکیل های مهاجرت هم انقدر گند میزنن به ویزای مهاجرتی که دیگه من به شخصه به خیلی از این ها اعتمادی ندارم
    تنها موردی که به نظر من قابل اطمینان هست مطالعه همین تاپیک ها توی این سایت و مشابه خارجی هست...هم به روز هستند هم کاربرهایی دارند که با حسن نیت راهنمایی میکنند چون سود خاصی براشون نداره
    اگر واقعا سوال خاصی دارید همین جا بپرسید... همگی سعی میکنیم کمکتون کنیم
    ممنون دقیقا یکی از همین وکلای فوق ناشی تو کانادا کل کارمو خراب کرد و باعث شد من دفعه اول ریجکت بشم واقعا نمیشه به قول شما به کسی تو این مورد اعتماد کرد چیزی هم که من فهمیدم اینه که همون وکلا هم ( البته اگه واقعا وکیل باشن ) طبق منفعت و تخصص خودشون خیلی شکم سیر راهنماییت میکنن
    منم سعی میکنم با خوندن تاپیکهای قبلی اطلاعاتمو زیاد کنم که سوال تکراری نپرسم
    ممنون میشم اگه منابع مشابه ایرانی و خارجی سراغ داشتید طبق قوانین این فروم اینجا یا خصوصی معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    ممنون دقیقا یکی از همین وکلای فوق ناشی تو کانادا کل کارمو خراب کرد و باعث شد من دفعه اول ریجکت بشم واقعا نمیشه به قول شما به کسی تو این مورد اعتماد کرد چیزی هم که من فهمیدم اینه که همون وکلا هم ( البته اگه واقعا وکیل باشن ) طبق منفعت و تخصص خودشون خیلی شکم سیر راهنماییت میکنن
    منم سعی میکنم با خوندن تاپیکهای قبلی اطلاعاتمو زیاد کنم که سوال تکراری نپرسم
    ممنون میشم اگه منابع مشابه ایرانی و خارجی سراغ داشتید طبق قوانین این فروم اینجا یا خصوصی معرفی کنید
    سلام.من هم کار گرفتن ویزای توریستی رو به یکی از این وکیل سپردم تمامی شرایط دریافت ویزا رو هم داریم حالا اگر به هر دلیلی که 99 % ناشی از کم کاری اون وکیله ریجکت شیم یعنی دیگه نمیشه کاری کرد میشه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp2660 نمایش پست ها
    سلام.من هم کار گرفتن ویزای توریستی رو به یکی از این وکیل سپردم تمامی شرایط دریافت ویزا رو هم داریم حالا اگر به هر دلیلی که 99 % ناشی از کم کاری اون وکیله ریجکت شیم یعنی دیگه نمیشه کاری کرد میشه راهنمایی کنید
    دوباره بايد از اول تمام مراحل را طي كنيد.

کسی از دوستان یه متن نمونه برای نامه purpose of travel برای پدر و مادر داره؟

من راستش اولین بار هست برای ویزای توریستی کانادا اقدام میکنم؛ میخوام برم سفارت آمریکا و برای درخواست مجدد ویزای دانشجویی آمریکا اقدام کنم و حدود 2 ماه هم انشاءالله بمونم تا ویزا رو بگیرم و برگردم ایالات متحده. مدارک مالی و اقامتی (برای اثبات برگشت به ایالات متحده یا ایران) و نامه وقت مصاحبه سفارت هم دارم و همه چیز شفافه... فقط نمیدونم آفیسرهای کانادا برای ویزاهای توریستی تا چه حد سختگیر هستند؟

از دوستان کسی مشورت یا تجربه مشابهی دارند؟

پیشاپیش ممنون از لطف تون، در پناه خدا باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsilver نمایش پست ها
    کسی از دوستان یه متن نمونه برای نامه purpose of travel برای پدر و مادر داره؟
    براتون فرستادم.
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

سلام...
    من دانشجو هستم و میخوام برای پدر و مادرم اقدام کنم برای ویزای توریستی... 1-مدت زمان اقامتشون رو که همون اول میپرسه کمتر از 6 ماه بزنم یا بیشتر؟ یا تفاوتی در شانس دادن ویزا داره؟
    2- و اینکه فرقی میکنه که مثلا با اکانت خودم که دارم و باهاش برای ویزای دانشجویی اقدام کرده بودم برای اونها اقدام کنم (اصلا چنین امکانی هست؟ ) یا یک اکانت جدید براشون بسازم؟
    ممنون

Junior Member

دوستان بعد از انجام بایومتری باید منتظر آپدیتِ پروفایل یا ایمیل باشیم؟ یا چیزی قرار نیست بیاد؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض : ویزای توریستی غیر انلاین

سلام من و خانواده درخواست ویزای توریستی کانادا را داریم چند سوال دارم اگر دوستان می دانند راهنمایی کنند .اواخر مارچ سفری به استانبول داریم بنابر این قصد دارم مدارک ترجمه شده را خودم تحویل سفارت در استانبول بدهم آیا واریز پول انگشت نگاری روش خاصی دارد ؟ آیا همانموقع می توانیم انگشت نگاری کنیم ؟ آیا فایل مدارک را هم ببریم ؟ آیا موردی به نظرتان می رسد که باید انجام دهم. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)