نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 899 از 1841 نخستنخست ... 3997998498898908918928938948958968978988999009019029039049059069079089099499991399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,981 تا 8,990 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط STillAlice نمایش پست ها
    شما که گفتی به علت purpose of visit و travel history ریجکت شدی که. همون نامه نامه ریجکتیه. دلایل دیگه ای نداره مگه اینجا درخواست case specific note کنید از طریق فردی که مقیم دائم کاناداس و فرم مخصوص داره که فکر کنم شما باید فرم release personal info to a individual رو پر کنید و اون فرد هم فرم access to information رو بفرسته برای cic
    ما یکبار رد شدییم بلافاصله همسرم به تنهایی اقدام کرد و باز هم رد شد دفع قبل یه نامه همراه ردی اومد که دلایلمون داخلش مطرح شده بود ولی الان رد شدییم بدون اون دلایل میخوام ببینم همسرم به تنهایی شرکت کرده باز هم دلایل همون بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    پس اگر اون رو نگرفتید از کجا متوجه ریجکتی شدید؟
    فقط نوشته رد شده ولی اون نامه نیومده دفع اول که رد شدیم یه نامه اومد که دلایلش داخلش شرح داده بود

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gelaul نمایش پست ها
    فقط نوشته رد شده ولی اون نامه نیومده دفع اول که رد شدیم یه نامه اومد که دلایلش داخلش شرح داده بود
    خیلی متاسفم اما باید واقعیت را پذیرفت. مدارک شما طبق گفته خودتون برای گرفتن این ویزا کافی نبود. کانادا از جمله کشورهای پرطرفدار میان پناهنده هاست و هنوز هم شاهد هستیم که افراد با ویزای توریستی می آن و در بدو ورود در فرودگاه درخواست پناهندگی می کنند. از اونجائی که مقصد توریستی مطرحی هم نیست، علی الخصوص برای ایران، اونها در بررسی مدارک متقاضی ها خیلی دقیق هستند و باید به طریقی متقاعدشون کنید که قصد ماندن ندارید. مدارکی که شما در پست های قبلی گفتید شاید برای ویزای شنگن کافی باشه اما برای آمریکا و کانادا خیر.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

خیلی متاسفم اما باید واقعیت را پذیرفت. مدارک شما طبق گفته خودتون برای گرفتن این ویزا کافی نبود. کانادا از جمله کشورهای پرطرفدار میان پناهنده هاست و هنوز هم شاهد هستیم که افراد با ویزای توریستی می آن و در بدو ورود در فرودگاه درخواست پناهندگی می کنند. از اونجائی که مقصد توریستی مطرحی هم نیست، علی الخصوص برای ایران، اونها در بررسی مدارک متقاضی ها خیلی دقیق هستند و باید به طریقی متقاعدشون کنید که قصد ماندن ندارید. مدارکی که شما در پست های قبلی گفتید شاید برای ویزای شنگن کافی باشه اما برای آمریکا و کانادا خیر.
    درست میگین ولی واقعا الان اکثر درخواستای پناهندگی رو رد میکنن و طرف رو خیلی راحت دیپورت میکنن. الان خیلیا با دلایل کاملا موجه تو ترکیه میخوان پناهندگی بگیرن از 10 تا مصاحبه هم رد شدن ولی کانادا بهشون پناهندگی نمیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط STillAlice نمایش پست ها
    شما که گفتی به علت purpose of visit و travel history ریجکت شدی که. همون نامه نامه ریجکتیه. دلایل دیگه ای نداره مگه اینجا درخواست case specific note کنید از طریق فردی که مقیم دائم کاناداس و فرم مخصوص داره که فکر کنم شما باید فرم release personal info to a individual رو پر کنید و اون فرد هم فرم access to information رو بفرسته برای cic
    این دقیقا چه درخواستیه چه مواردیو روشن میکنه؟آیا علت اصلی ریجکتیو میشه ازش فهمید ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    این دقیقا چه درخواستیه چه مواردیو روشن میکنه؟آیا علت اصلی ریجکتیو میشه ازش فهمید ؟ ممنون
    نوت هایی که آفیسر برای پرونده نوشته رو میگن. مثل اینکه یک ماه طول میکشه. دقیق نمیدونم

Junior Member

سلام دوستان دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
    ۱) تو فرم 5257E یه قسمت هست که نوشته Funds available for my stay ، اینو باید مقدار پولی که تو bank statement اومده بنویسیم یا مقدار پولی که میخوایم با خودمون به کانادا ببریم؟
    ۲) تو فرم 5257B یه قسمت نوشته
    Have you ever held any government positions (such as civil servant, judge, police officer,mayor, member of parliament, hospital administrator)?
    مادر من معلم بازنشسته هست و شغلش دولتی بود الان جواب این سوالو باید yes بزنم؟ یعنی معلمی government positions محسوب میشه؟

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

سلام دوستان.
    اگر کسی بازنشست شده باشه چجور باید به این سوال جواب داد؟
    Do you have a job in the country where you currently live? Yes or No
    متشکرم
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

سلاممممم
    پدر مادر من دبي انگشت نگاري انجام دادن،براي گرفتن ويزا ميشه از انكارا گرفت؟مي دونيذ چقدر طول مي كشه؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

یعنی برای انجام تز میخواهید ویزای توریستی بگیرید؟؟
    اول ممنون بابتت توجهتون ، والا من دفعه پیش درخواست ویززای توریستی دادم و بهم ندادن و دلیل هاشون هم نداشتن تای مناسب بود، میخاستم بدونم من که درخواست ویزا میخام بکنم برای رفتن تزم ایا مشکلی ایجاد میشه تو پروسه دادن ویزام یا اصلن ربطی نداری به خاطر اون ریجکتی که قبلن داشتم و ویزا ندادن؟
    و این که پیشنهادتون برای من که میخام برای تزم برم و معمولن هم شش ماهه هست طول انجام تز چیه هست؟ چه تایی هایی رو نشون بدم یا درست کنم که افیسر رو قانع کنم بعد شیش ماه بر میگردم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)