نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 1841 نخستنخست 12345678910111213141516171819591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_11 نمایش پست ها
    سلام دوستان . الان حدود 5 هفته از تاریخ تحویل مدارک پدر و مادرم گذشته به نظرتون هنوز باید منتظر تلفن آنهاباشیم یا بهتره 1 سری به سفارت بزنیم؟ فکر میکنید چه قدر احتمال داره که به 2 نفرشون ویزا بدهند؟
    من 16 مارس مدارک رو با آرامکس ارسال کردم و 1 ژوئن جواب اومد!!یعنی 10 هفته! جواب من مثبت بود.سال گذشته هم رفته بودم.
    روزی که رفتم جواب رو بگیرم مامور پست گفت مدارک که ارسال میشه اگر ایراد و کم و کسری نداشته باشه سه هفته بعد پروسه اش شروع میشه.7 هفته هم بعد از اون طول می کشه.مثلا کاغذی که سفارت بر اساس فیش پرداختی میزنه و حکم رسید رو داره به پاسپورتم منگنه شده بود که تاریخ 7 آوریل خورده بود!
    من 3-4 تا زن و شوهر سراغ داشتم که به هردو ویزا دادن.

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام
    چندتا سوال داشتم :
    1-معمولاً بعد از گذشت چه زمانی از ورود به کانادا می تونم برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرستم ؟
    2-چه شرایطی باید داشته باشم ؟و داشته باشند؟
    3-برای هم پدر و هم مادر هم زمان می توانم دعوتنامه بفرستم؟(یعنی با هم بیایند)
    4-مدت اعتبار این دعوتنامه چقدر است؟
    5- تحت چه شرایطی مادر و پدرم می تونند دائم در کانادا بمانند (چه کارهایی باید انجام داد تا بتوانند بصورت دائم در کانادا با من زندگی کنند)
    ممنون میشم راهنماییم کنید ببخشید سوالاتم ابتداییه من اصلاً اطلاعی در این زمینه ندارم.بردن پدر و مادرم یکی از بزرگترین دغدغه های منه ممنون از کمکتون
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

Junior Member atoomad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي برق الكترونيك- خواجه نصير

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

با سلام

دوستان كسي ميدونه اگر براي مهاجرت والدين از طريق خويشاوندي اقدام كنيم آيا ميتونيم در طول پروسه درخواست ويزاي توريستي براشون بديم؟ من جائي تو سايت مربوط نديدم كه گفته باشه نبايد براي توريستي اقدام كرد، ممنون ميشم اگه اطلاعي در اين زمينه داريد راهنمائي كنيد.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    ۱سوال
    خواهر و مادر من کبک هستند.
    و سن من ۲۷ سالمه.
    آیا اگه برای من دعوت نامه بفرستن من می‌تونم امیدوار باشم که سفارت قبول کنهو بهم ویزای توریستی بده؟
    متشکّرم

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabshahab نمایش پست ها
    خواهر و مادر من کبک هستند. و سن من ۲۷ سالمه. آیا اگه برای من دعوت نامه بفرستن من می‌تونم امیدوار باشم که سفارت قبول کنهو بهم ویزای توریستی بده؟ متشکّرم
    والا وقتی به پدر 70 ساله ی من ندادن، به شما هم به نظرم نمیدن. ولی به هرحال آدم به امید زنده است، یه اقدامی بکن، ضرر نداره...
    من خودم قبل از اقدام برای مهاجرت، دوبار با دعوتنامه خواهرم و با مدارک کامل درخواست ویزای توریستی دادم ولی هر دوبار به بهانه ی اینکه اگه بری دیگه برنمیگردی ریجکتم کردن. اون زمان هم سن شما بودم (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

دوستان منظور از فرستادن با پست ارامکس چیه؟مگه دم در سفارت مدارکو نمیگیرن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    دوستان منظور از فرستادن با پست ارامکس چیه؟مگه دم در سفارت مدارکو نمیگیرن؟
    چرا حضوري هم ميگيرن ولي يا بايد از طريق ايميل ازشون وقت بگيرين يا صبح زود برين ببينين كه ميزارن برين و تحويل بدين خيلي وقتا ميزارن ولي جديدا كه نميشه گفت سفارت واسه راحتي كار و براي اينكه دم در سفارت شلوغ نشه از طريق پست (يا dhl يا tpg يا ارامكس ) هم مداركو تحويل ميگرن شما از طريق سايت مداركو تكميل ميكنين ميبرين پست و اونا خودشون ميفرستن واسه سفارت و جوابتونم از طريق پست ارسال ميشه

Junior Member behnam.k آواتار ها

سلام بر دوستان محترم
    یکی از آشنایان ما در کانادا مشغول خواندن دوره ی دکترا هست
    مدرش با خواهرش با بچه ی خ.اهرش اقدام کردند برای دیدار
    الان 64 روز گذشته ولی هنوز خبری نشده
    به نظرتون چه کار کنند
    با ایمیل پیگیر شند؟
    هنوز صبر کنند تا ده هفته پر بشه؟
    ممنون میشم اگه لطفی کنید و سریع جواب منو بدید
    آخه بنده خداها نگرانند
    حق یارتون
    به جان زنده دلان سعدیا ملک وجود********** نیارزد به آنکه دلی را ز خود بیازاری
    توکل به خدا

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam.k نمایش پست ها
    سلام بر دوستان محترم
    یکی از آشنایان ما در کانادا مشغول خواندن دوره ی دکترا هست
    مدرش با خواهرش با بچه ی خ.اهرش اقدام کردند برای دیدار
    الان 64 روز گذشته ولی هنوز خبری نشده
    به نظرتون چه کار کنند
    با ایمیل پیگیر شند؟
    هنوز صبر کنند تا ده هفته پر بشه؟
    ممنون میشم اگه لطفی کنید و سریع جواب منو بدید
    آخه بنده خداها نگرانند
    حق یارتون
    پیگیری کردن قبل از 10 هفته تاثیری نداره... فعلا صبر کنین
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

در فرم شماره 5257 بخشی داره که پرسیده آیا قبلا برای دریافت ویزای کانادا اقدام کردید و رد شدید؟ می خواستم بدونم

• آیا این شامل کبک هم میشه یا فقط فدراله منظورش؟
    • اگر چند سال پیش و از یک سفارت دیگه اقدام کرده باشی برای ویزای توریستی سابقه را دارند یا خیر؟
    • کلا کسی که چند بار توریستی و اقامت دائم اقدام کرده و رد شده آیا شانسی داره که توریستی بگیره؟ لطفا تجربتون رو بگید که اگر شانسی نیست بیخود پولمونو نریزیم دور.
    ویرایش توسط rational1 : August 3rd, 2011 در ساعت 07:57 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)