نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 902 از 1841 نخستنخست ... 40280285289289389489589689789889990090190290390490590690790890991091191295210021402 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,011 تا 9,020 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کاناد

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله متاسفانه. اگه شرایط و مدارک جدیدی ندارید اقدام دوباره بی‌فایده است.
    اخه تمام دليل هاشون بي مورد هست ،
    Porpuse of visit
    نامه كامل نوشتم دعوتنامه نمايشگاه و سمينارم تاريخي كه ميخوام برم و بيام رزرو هتل و پرواز رو ضميمه كردم.

Employment prospects in country of residence

و همينطور كامل.

I am not satisfied that you have sufficient funds, including income or assets, to carry out your statedpurpose in going to Canada or to maintain yourself while in Canada and to effect your departure.

همسر و فرزندم ايران ميموندند ، ٢ تا پرينت حساب بانكي با گردش و موجودي بالا ، سند خانه . روزنامه رسمي شركتم.

You have submitted documentation which lacks authenticity as part of your application. This hasdiminished the overall credibility of your submission.
    اصلا منظور اينو نميفهمم ، من تمام مداركم با مهر وزارت امور خارجه، دادگستري. مترجم ، برابر با اصل ( ديگه چي ميخوان )

واقعأ به نظر شما دوستان اين مدارك ايراد يا كسري داره ؟
    اگر ٢ هفته ديگه اقدام كنم باذ بايد بيام يه كشور ديگه براي بايومتريك با ديگه احتياجي نيست ؟
    Power Start

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    Porpuse of visit
    نامه كامل نوشتم دعوتنامه نمايشگاه و سمينارم تاريخي كه ميخوام برم و بيام رزرو هتل و پرواز رو ضميمه كردم.

و همينطور كامل.

I am not satisfied that you have sufficient funds, including income or assets, to carry out your statedpurpose in going to Canada or to maintain yourself while in Canada and to effect your departure.

همسر و فرزندم ايران ميموندند ، ٢ تا پرينت حساب بانكي با گردش و موجودي بالا ، سند خانه . روزنامه رسمي شركتم.

You have submitted documentation which lacks authenticity as part of your application. This hasdiminished the overall credibility of your submission.
    اصلا منظور اينو نميفهمم ، من تمام مداركم با مهر وزارت امور خارجه، دادگستري. مترجم ، برابر با اصل ( ديگه چي ميخوان )

اگر ٢ هفته ديگه اقدام كنم باذ بايد بيام يه كشور ديگه براي بايومتريك با ديگه احتياجي نيست ؟

بله به نظر اینطور می آد ولی همونطور که بارها در همین تاپیک گفته شد بدون دعوت نامه فردی و نسبت خانوادگی گرفتن ویزای کانادا بسیار بعیده. تازه با اون هم صد در صد نیست (من یکی از دوستانم برای پسر خاله اش دعوت نامه داده بود و مخارجش را متقل شده بود. تمام مدارک مالی و شغلی هم بود. تازه خانواده اش هم ایران می ماندند اما به همین دلایل شما ردش کردند). اون استدلالی که می فرمایید برای ویزاهای شنگن بیشتر صادقه تا کانادا و آمریکا. به صرف مدارک خالی نمی شه به گرفتن ویزای کانادا مطمئن بود. 2 هفته دیگه هم اقدام کنید اگر وضعیت تون عوض نشده باشه دوباره رد می کنند. اگر واقعا انقدر اصرار دارید از طریق آژانس هائی که تور کانادا برگزار می کنند ویزا بگیرید. مبلغی باید سپرده کنید و بعد از برگشت به شما پس می دن، برای وضع شما قاعدتا نباید مشکل باشه.
    ویرایش توسط uxmal09 : March 8th, 2017 در ساعت 05:30 PM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

Porpuse of visit

و همينطور كامل.

شما تو این یک سال اخیر شنگن یا انگلستان داشتی؟منم شرایطم مشابه شماست نگرانمون کردی، بریم با دعوتنامه پس اقدام کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    شما تو این یک سال اخیر شنگن یا انگلستان داشتی؟منم شرایطم مشابه شماست نگرانمون کردی، بریم با دعوتنامه پس اقدام کنیم
    بله ٥ ماه پيش شنگن از المان داشتم و دعوتنامه اي كه من داشتم ٢٠٠٠ دلار هزينش بود
    Power Start

ApplyAbroad Superstar

بله ٥ ماه پيش شنگن از المان داشتم و دعوتنامه اي كه من داشتم ٢٠٠٠ دلار هزينش بود
    برای دعوت نامه پول دادین؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

دوستان سلام
    کسی که تو دبی انگشت نگاری کنه اگه پاس ریکویست بشه میتونه پاسپورتشو بفرسته به انکارا برای مهر ویزا ؟
    ممنونم

Junior Member

دوستان عزیز چطور میشه دو تا اپلیکیشن را برای دو نفر را توی یک اکانت انلاین بفرستم. من میخوام برای ویزای توریستی برای خواهر و شوهر خواهرم اقدام کنم میشه هر دو را با هم اپلای کنم؟ یا باید جدا جدا بفرستم در اینصورت ممکنه دو افیسر مختلف اونها رو بررسی کنن. لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babi نمایش پست ها
    دوستان عزیز چطور میشه دو تا اپلیکیشن را برای دو نفر را توی یک اکانت انلاین بفرستم. من میخوام برای ویزای توریستی برای خواهر و شوهر خواهرم اقدام کنم میشه هر دو را با هم اپلای کنم؟ یا باید جدا جدا بفرستم در اینصورت ممکنه دو افیسر مختلف اونها رو بررسی کنن. لطفا راهنمایی کنید
    به ویکی مراجعه کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوستان برادر من به علت travel history ریجکت شد. چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    برای دعوت نامه پول دادین؟
    بله خود كمپاني مشخصات . اسم شركت . ادرس و شماره پاسپورت رو گرفت و دعوتنامه شخصي برام فرستاد ، اعتبار نداره پيش افيسر ؟
    Power Start

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)