نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 904 از 1841 نخستنخست ... 40480485489489589689789889990090190290390490590690790890991091191291391495410041404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,031 تا 9,040 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کاناد

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    نمی دونم از کجا گرفتید ولی شرکتی که برای صدور دعوت نامه پول بگیره خلاف قانون کار کرده. کسانی هم که وارد این کارها میشن بعد از مدتی میرن در لیست سیاه. مثل دوبی که نیست در ازای پول دعوت نامه بدن. شاید به خاطر همین شما را رد کردن و ذکر کردن که "واقعی بودن مدارک شما مورد شکه".
    .
    دوست عزیز دعوتنامه من برای شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بود و ورودی برای شرکت در نمایشگاه 2000 دلار بود که قانونی هست که همه باید این هزینه رو پرداخت کنند. با خیلی از اساتید صحبت کردم همه نظرشون این هست که کوچکترین مشکلی تو مدارک من نبوده ولی این چه دلیل های الکی هست سفارت اورده. خدا داند...
    Power Start

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN_TTFU نمایش پست ها
    .
    دوست عزیز دعوتنامه من برای شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بود و ورودی برای شرکت در نمایشگاه 2000 دلار بود که قانونی هست که همه باید این هزینه رو پرداخت کنند. با خیلی از اساتید صحبت کردم همه نظرشون این هست که کوچکترین مشکلی تو مدارک من نبوده ولی این چه دلیل های الکی هست سفارت اورده. خدا داند...
    اگر پرونده مهاجرتی به کانادا یا آمریکا داشتین یا دارین . صد در صد افسر اداره مهاجرت با بهانه های الکی پرونده رو میپیچونه و ویزا نمیده . واقعا اگه مطمئن هستین که مدارک کامله با شکایت از شخص افیسر در دادگاه میتونین ویزا بگیرین
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    اگر پرونده مهاجرتی به کانادا یا آمریکا داشتین یا دارین . صد در صد افسر اداره مهاجرت با بهانه های الکی پرونده رو میپیچونه و ویزا نمیده . واقعا اگه مطمئن هستین که مدارک کامله با شکایت از شخص افیسر در دادگاه میتونین ویزا بگیرین
    سلام. ببخشید من این پست رو دیدم و سوالی برام پیش اومد. عموی من برای پدرم درخواست مهاجرت به امریکا کرده که البته اسم من هم به عنوان فرزند ایشون هست.(البته من بالای 18 سال هستم و اصلا من درخواست مهاجرت ندادم اما دیگه فکر کنم تو پرونده من هم هست.) حالا از کانادا پذیرش دارم و می خوام درخواست study permit بدم. ایا این موضوع امریکا تاثیر منفی داره واسه کانادا؟ نیاز هست واسشون توضیح بدم که ماجرای این امریکا چی هست؟ (در ضمن دوستان من یک بار ویزا دانشجویی امریکا رو گرفتم و توی پاسم هست اما به خاطر یک سری مشکلات نتونستم برم. برای بار دوم ولی درخواستم به خاطر آنچه که بالا گفتم رد شد) با تشکر.

Junior Member

دوستان من یک اشتباه خیلی بد توی اپلیکیشن شوهر خواهرم کردم، اسپل اسمشون رو اشتباه نوشتم و اپلیکیشن رو سابمیت کردم الان نامه Biometric با اسم اشتباه اومده. چطور میشه اسم رو تصحیح کرد و دوباره نامه BIOMETRIC گرفت؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من این پست رو دیدم و سوالی برام پیش اومد. عموی من برای پدرم درخواست مهاجرت به امریکا کرده که البته اسم من هم به عنوان فرزند ایشون هست.(البته من بالای 18 سال هستم و اصلا من درخواست مهاجرت ندادم اما دیگه فکر کنم تو پرونده من هم هست.) حالا از کانادا پذیرش دارم و می خوام درخواست study permit بدم. ایا این موضوع امریکا تاثیر منفی داره واسه کانادا؟ نیاز هست واسشون توضیح بدم که ماجرای این امریکا چی هست؟ (در ضمن دوستان من یک بار ویزا دانشجویی امریکا رو گرفتم و توی پاسم هست اما به خاطر یک سری مشکلات نتونستم برم. برای بار دوم ولی درخواستم به خاطر آنچه که بالا گفتم رد شد) با تشکر.
    موضوع تحصیل در کانادا با تقاضای ویزای توریستی مبحث جداگانه داره و نگران نباشید .
    too much love will kill you

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    موارد بسیاری می شناسم که با پرونده ی باز مهاجرت، یا حتا پرونده ی رد شده ی مهاجرت ویزای توریستی گرفتند. آری، در خیلی از موارد کارو دشوار می کنه و منجر به نتیجه ی منفی میشه اما این نظریه های کلی به طور کامل درست نیستند. شکایت در دادگاه فدرال هم برای ویزای توریستی به ندرت به تغییر نتیجه منجر میشه، چون دادگاه درستی تصمیم افسر رو بررسی نمی کنه و تنها به 1. قانونی بودن روند بررسی و 2. معقول بودن نتیجه گیری افسر ویزا با یه استاندارد حداقلی توجه می کنه. اگر تصمیم در «محدوده ی نتایج قابل انتظار» قرار بگیره شکایت رو رد می کنند و تنها هزینه ی گزاف وکیل پای شخص شاکی می مونه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    منظورم همون توصیه نامه بود، مواردی رو دیدم که این مورد کمک کرده بهشون، البته هیچ تغییری هم در پرونده نداشتند، البته میدونم که دخالتی نمیتونند در تصمیم گیری بکنند ولی گفتم شاید بد نباشه، با اینکه خودم این پیشنهاد رو دادم میدونم خیلی وقتها Mp همچین کاری نمیکنه و موارد خیلی محدودی انجام میده (البته به غیر از پرونده اسپانسرشیپ)
    توی همین فارم دو مورد رو میشناسم که این کار رو کردن و جواب داد، پست هاشون هم هست که خودشون اعلام کردن بعد از رد شدن این کار رو انجام دادن
    از کجا می دونید اون نامه رو اگر نمیذاشتن دفعه ی دوم موفق نمیشدن
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوستان من ٢ روز پيش در دبي بايوميتريك رفتم و امروز اين ايمل برام اومد ، يعني چي من نميفهمم ؟!
    Thank you for your interest in visiting Canada. After a careful review of your temporary resident visa applicationand supporting documentation, I
    have determined that your application does not meet the requirements of the
    Immigration and Refugee Protection Act and Regulations. I am refusing your application.

In making a decision on an application, a number of factors are considered. These may include but are notlimited to:

• information in the travel and identity documents;

• the reason for the travel to Canada;
    • the person’s contacts in Canada;
    • the person’s ties to his or her country of residence (including immigration status, employment and family
      ties);
    • the person’s ability to pay for the trip and to support himself or herself while in Canada;
    • whether the person is likely to respect the conditions of his or her admission to Canada;
    • whether the person is inadmissible to Canada; and
    • whether the person would be likely to leave Canada at the end of his/her authorized stay.

بعد يه نامه اومده كه اين گزينه ها تيك خورده:

You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident. In reaching this decision, I considered several factors, including:

Purpose of visit

Employment prospects in country of residence

I am not satisfied that you have sufficient funds, including income or assets, to carry out your statedpurpose in going to Canada or to maintain yourself while in Canada and to effect your departure.

You have submitted documentation which lacks authenticity as part of your application. This hasdiminished the overall credibility of your submission.

يعني چي رجكت شدم ؟ من هنوز دبي هستم... دوباره اقدام كنم براي بايومتريك ؟
    لطفأ زود جواب بديد حالم خيلي گرفتست...
    سلام دوستان.
    دیروز رفتم یه دفتر مهاجرتی با چند تا از وکیل ها شون صحبت کردم. تمام مدارک رو چک کردن و گفتن مدارک و دعوتنامتون بسیار کامل و بدون اشکال هست ولی به احتمال زیاد چیدمان مدارک بد بوده یا تو تراول هیستوری درست ننوشتید که چیکار میخواهید انجام بدید ( که همچین چیزی نیست و کامل توضیح دادم ).
    بعد برگه رجکت رو دیدن گفتن ما براتون با همین دعوتنامه و مدارکتون اقدام میکنیم فقط یه نامه اضافه میکنیم که خیلی برام واجب هست که تو این سمینار شرکت کنم و مینویسیم وقتی مدارک تمام مهر های دار الترجمه رو داره چرا میگید احتمال فیک بودن هست و مینویسیم وقتی کسی هم خانه – حساب بانکی داره و همسر و فرزندش ایران میمونن چرا میزنید که به ایران بر نمیگردید ( دیگه چیرو باید اثبات کنم ).
    گفتن ما براتون با همون مدارک خودتون اقدام میکنیم ولی مباغ 420 دلار میگیریم که اگرم ویزا نشدید هزینتون برگردونده نمیشه.
    حالا به نظر شما اساتید این کار رو از طریق این دفتر انجام بدم یا خودم به شخص همین نامرو اضافه کنم ؟
    اصلآ به نظر شما جواب میده این کار یا خیر ؟
    Power Start

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان.
    دیروز رفتم یه دفتر مهاجرتی با چند تا از وکیل ها شون صحبت کردم. تمام مدارک رو چک کردن و گفتن مدارک و دعوتنامتون بسیار کامل و بدون اشکال هست ولی به احتمال زیاد چیدمان مدارک بد بوده یا تو تراول هیستوری درست ننوشتید که چیکار میخواهید انجام بدید ( که همچین چیزی نیست و کامل توضیح دادم ).
    بعد برگه رجکت رو دیدن گفتن ما براتون با همین دعوتنامه و مدارکتون اقدام میکنیم فقط یه نامه اضافه میکنیم که خیلی برام واجب هست که تو این سمینار شرکت کنم و مینویسیم وقتی مدارک تمام مهر های دار الترجمه رو داره چرا میگید احتمال فیک بودن هست و مینویسیم وقتی کسی هم خانه – حساب بانکی داره و همسر و فرزندش ایران میمونن چرا میزنید که به ایران بر نمیگردید ( دیگه چیرو باید اثبات کنم ).
    گفتن ما براتون با همون مدارک خودتون اقدام میکنیم ولی مباغ 420 دلار میگیریم که اگرم ویزا نشدید هزینتون برگردونده نمیشه.
    حالا به نظر شما اساتید این کار رو از طریق این دفتر انجام بدم یا خودم به شخص همین نامرو اضافه کنم ؟
    اصلآ به نظر شما جواب میده این کار یا خیر ؟
    تصميم گيري با خودتون خواهد بود كه چيكار كنيد ، براي يكي از آشنا هاي من هم اين اتفاق خيلي سال قبل زماني كه سفارت تو ايران بود اتفاق افتاد و اون هم خودش يك نامه نوشت و تمام دلايل ريجكتي را توضيح داد و مثلا گفته بود من فرزندان و بچه هام ايران ميمونن و .... و دوباره اپلاي كرد و ويزا را گرفت.

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کاناد�

سلامممم بچه ها...من براي پدر و مادرم الان از ٧ ژانويه انگشت نگاري در دبي انجام دادن،ولي فعلا از ويزاي توريستيشون هيچ خبري نيست،در تاريخ ١ مارچ هم ايميل زدن رزومه بابام رو بفرستين،و ما فرستاديم...ولي هنوز خبري نيست...به كجا بايد ايميل بزنم براي پيگيري؟؟؟؟اخه تو ترك انگشت نگاري،مي زنه مدارك در ويزا افيس ابوظبي در حال بررسي هست،ولي ايميل زديم گفتن ما فقط انگشت نگاري مي كنيم و بايداز سفارت پيگيري كنيد...ايا بايد به سفارت كانادا در انكارا اينيل بزنم،،،ميشه بگيد به چه ايميلي بايد بزنم؟؟؟؟
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 20/07/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 24/07/2014 - دریافت فایل نامبر : 19/11/2014- دریافت AOR از سفارت پاریس 10/12/2014 - مدیکال ریکوئست 16/12/2014 -پاسپورت ریکوست 30/03/2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)