نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 92 از 1841 نخستنخست ... 428283848586878889909192939495969798991001011021421925921092 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

Question ترجمه همه صفحات شناسنامه نیاز است؟

سلام
    من برای پدر و مادرم ویزا مولتی می خوام اقدام کنم.
    آیا ترجمه همه صفحات شناسنامه نیاز است؟
    دو سال پیش ویزا کانادا گرفتن.
    مادرم بازنشته است هر دو سنش بالای 65 سال هست.
    ترجمه رسمی سند خونه دارم.
    نامه بانک هم برای هر دو نفر دارم. (گردش حساب)
    خواهرم دانشجو دکترا هست تو کانادا
    ترجمه فیش حقوق بازنشستگی هم می خواد؟
    چیز دیگه ای می خواد؟

اگر اطلاعات دارید کمک کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ترجمه همه صفحات شناسنامه نیاز است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smhabibi نمایش پست ها
    سلام
    من برای پدر و مادرم ویزا مولتی می خوام اقدام کنم.
    آیا ترجمه همه صفحات شناسنامه نیاز است؟
    دو سال پیش ویزا کانادا گرفتن.
    مادرم بازنشته است هر دو سنش بالای 65 سال هست.
    ترجمه رسمی سند خونه دارم.
    نامه بانک هم برای هر دو نفر دارم. (گردش حساب)
    خواهرم دانشجو دکترا هست تو کانادا
    ترجمه فیش حقوق بازنشستگی هم می خواد؟
    چیز دیگه ای می خواد؟

اگر اطلاعات دارید کمک کنید.
    ترجمه فیش لازم نیست فقط باید از سازمان بازنشستگی (نظیر تامین اجتماعی ) تقاضای فرم اعلام حقوق نمایید و آن فرم را بدهید ترجمه کنند. البته اگر حکم حقوق امسال را هم که مهر شده است داشته باشید، می توانید ترجمه آن را بفرستید.
    ترجمه شناسنامه به صورتی است که حتما" نام همسر و فرزندان در آن مشخص باشد و معمولا" در یک صفحه تمام اطلاعات درج می شود.
    اگر پدرتان شاغل باشند نامه ای از سوی محل کارشان که نشان دهنده زمان شروع به کار و میزان حقوق و مزایا و عنوان شغلی شان باشد نیز لازم است. اگر شغلشان آزاد است و سند و یا جواز کار دارند هم ترجمه کنید و بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E- انگلیسی

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Safa87 نمایش پست ها
    از سایت ترکیه اینو داریم که البته محتواشون یکیه http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5484E.PDF
    با سلام خدمتSAFA87
    .....ضمن تشکر از اطلاعاتی که دادین.......در لینکی که زحمت کشیدین گذاشتین(که در بالا با رنگ صورتی مایل به بنفش مشخص شده) یا همون IMM5484 موردی هست که نوشته

photocopy of your valid return ticket and/or travel itinerary,if applicable
    من 2تا سوال دارم که ممنون می شم شما یا هر یک از دوستان که می تونن جوابم رابدند:

سوال 1: راجع بهش چجوری وقتی هنوز ویزا رو نگرفتیم که بریم روش بلیط بگیریم واسه سفارت کانادا کپی ه بلیط برگشتمون را بگذاریم؟
    سوال دوم من: آیا گذاشتن کپی بلیط برگشتمون اجباریه ؟چون نوشته IF APPLICABLE ؟
    واسه یکی از دوستامون که ظاهرا بچه شان کاناداست و می خواهد واسه مادرشون دعوتنامه بفرسته می پرسم............بنده خداها گیج شدند .....مثل خود من که مفهوم این جمله را نمی فهمم
    با سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

هنگامه عزیز
    ما بلیط نگرفتیم و نفرستادیم و مشکلی هم پیش نیامد.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

دوستان امروز ایمیل پاس/رک برای پدر و مادر من هم اومد. من برای ویزای ویزیت یک بار ورود براشون تقاضا داده بودم و مدارک رو اوایل اکتبر فرستادم آنکارا. بنک درفت رو هم که از تی.دی گرفته بودم، اول نوامبر نقد شده بود (میتونین با تماس با بانک از تاریخ دقیق مطلع بشین). ویزاشون هم 1 ساله هست. سنشون هم بالای 65. به امید اومدن ویزای همه منتظران : )

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    دوستان امروز ایمیل پاس/رک برای پدر و مادر من هم اومد. من برای ویزای ویزیت یک بار ورود براشون تقاضا داده بودم و مدارک رو اوایل اکتبر فرستادم آنکارا. بنک درفت رو هم که از تی.دی گرفته بودم، اول نوامبر نقد شده بود (میتونین با تماس با بانک از تاریخ دقیق مطلع بشین). ویزاشون هم 1 ساله هست. سنشون هم بالای 65. به امید اومدن ویزای همه منتظران : )
    سلام
    ببخشید بار اول هست که پدر و مادرتون ویزای توریستی کانادا می گیرند؟ من خوندم اینجا بعضی موارد تا 7 ماه هم طول کشیده اما پروسه ی شما کوتاه بود.

از دوستانی که برای پدر و مادرشون سوپرویزا گرفتند میشه راجع به هزینه ی بیمه توضیح بدید؟ اینکه حتی اگر بخوان 2-3 ماه هم بمونن آیا باید 1ساله پرداخت بشه؟ و اگر 1ساله بخریم و 2ماه بمونن هزینه ای بر میگرده؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    از دوستانی که برای پدر و مادرشون سوپرویزا گرفتند میشه راجع به هزینه ی بیمه توضیح بدید؟ اینکه حتی اگر بخوان 2-3 ماه هم بمونن آیا باید 1ساله پرداخت بشه؟ و اگر 1ساله بخریم و 2ماه بمونن هزینه ای بر میگرده؟ مرسی
    به محض ورود به کانادا اکتیو می‌شه،
    چه یه روز بمونن چه ۱ سال، اکتیو میمونه تا اکسپایر بشه

ما انقده دادیم (Premium $4,679.30( برای ۱ سال تا سقف ۱۰۰.۰۰۰ $

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

بله بار اول بود. یه نکته این که من سوپر ویزا درخواست نداده بودم چون یکی از دوستام بار اول همینجوری سینگل گرفت و بار دوم (تابستون سال بعد) مالتی 4 ساله برای پدر و مادرش. به نظر من واسه 1 سال اضافی، سوپر ویزا ارزش هزینه و دردسر اضافی رو نداره

پ.ن: من البته ظاهرا تو هرچی بدشانسم، تو ویزا بد نیستم. پی.آر خودم هم 7 ماه بیشتر طول نکشید (اونم 2 ماه تاخیر داشت چون سوپیشینه ایران رو نداشتم)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بار اول هست که پدر و مادرتون ویزای توریستی کانادا می گیرند؟ من خوندم اینجا بعضی موارد تا 7 ماه هم طول کشیده اما پروسه ی شما کوتاه بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه نمایش پست ها
    با سلام خدمتSAFA87
    .....ضمن تشکر از اطلاعاتی که دادین.......در لینکی که زحمت کشیدین گذاشتین(که در بالا با رنگ صورتی مایل به بنفش مشخص شده) یا همون IMM5484 موردی هست که نوشته

photocopy of your valid return ticket and/or travel itinerary,if applicable
    من 2تا سوال دارم که ممنون می شم شما یا هر یک از دوستان که می تونن جوابم رابدند:

سوال 1: راجع بهش چجوری وقتی هنوز ویزا رو نگرفتیم که بریم روش بلیط بگیریم واسه سفارت کانادا کپی ه بلیط برگشتمون را بگذاریم؟
    سوال دوم من: آیا گذاشتن کپی بلیط برگشتمون اجباریه ؟چون نوشته IF APPLICABLE ؟
    واسه یکی از دوستامون که ظاهرا بچه شان کاناداست و می خواهد واسه مادرشون دعوتنامه بفرسته می پرسم............بنده خداها گیج شدند .....مثل خود من که مفهوم این جمله را نمی فهمم
    با سپاس فراوان
    هنگامه جان همونه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)