نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 928 از 1841 نخستنخست ... 42882887891891992092192292392492592692792892993093193293393493593693793897810281428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,271 تا 9,280 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

دوستان مرسی از راهنماییتون، ولی بالاخره کدوم روش؟ دوستمون لینکی که دادن درسته، از طرفی فرم IMM5713E رو 2 تا فرد مختلف باید امضا کنن. اگه امضای الکترونیکی زمان سابمیشن حکم امضای همه ی فرم هاست، تکلیف اونیکی امضا چی میشه؟ امیدوارم منظورم رو واضح گفته باشم.
    بهتره اگه کسی اخیرا ویزا گرفته و این فرم رو پر کرده بگه با چه روشی پر کرده.
    مرسی.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    دوستان مرسی از راهنماییتون، ولی بالاخره کدوم روش؟ دوستمون لینکی که دادن درسته، از طرفی فرم IMM5713E رو 2 تا فرد مختلف باید امضا کنن. اگه امضای الکترونیکی زمان سابمیشن حکم امضای همه ی فرم هاست، تکلیف اونیکی امضا چی میشه؟ امیدوارم منظورم رو واضح گفته باشم.
    مرسی.
    دوست عزیز من اگر مطمین نبودم جواب شما را نمی دادم ، تو سایت هم اگر سرچ کنید متوجه میشید ، خودم هم جدیدا برای یکی از دوستام پر کردم ، باید دستی امضا بشه، پی دی اف که باز میکنید بالاش نوشته که قابلیت ذخیره نداره
    همه فرم ها را نفر اول فقط امضا الکترونیکی میکنه ولی تو این فرم نفر دوم ، باید نفر اول را نماینده خودش بکنه که از طرف خودش فرم ارسال کنه
    ویرایش توسط hiver : April 14th, 2017 در ساعت 11:07 PM

Junior Member

من هم بیشتر از یک ماه پیش برای خودم و همسرم درخواست ویزا دادم و این فرم هم در اپلیکیشن داشتیم. ما این فرم را پر کردیم و بعد از امضای الکترونیکی قسمت امضای تعهد بابت دادن وکالت هم توسط نفر دوم بعد از پرینت امضا شد. بعد مجدد اسکن و بارگذاری کردیم.
    البته ما هنوز منتظر اومدن ویزا هستیم اما طبق مطالبی که در سی ای سی همون موقع خوندم اینکه حتما دستی امضا بشه را لازم دونستم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط G_Industrial نمایش پست ها
    مرسی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    دوست عزیز من اگر مطمین نبودم جواب شما را نمی دادم ، تو سایت هم اگر سرچ کنید متوجه میشید ، خودم هم جدیدا برای یکی از دوستام پر کردم ، باید دستی امضا بشه، پی دی اف که باز میکنید بالاش نوشته که قابلیت ذخیره نداره
    همه فرم ها را نفر اول فقط امضا الکترونیکی میکنه ولی تو این فرم نفر دوم ، باید نفر اول را نماینده خودش بکنه که از طرف خودش فرم ارسال کنه
    من هم راهنمایی ای که دوستمون کردند رو تایید می کنم.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    من حدود چند صفحه از این فروم رو خوندم، اما جواب سوالم رو نتونستم پیدا کنم! ممنون میشم لطفا راهنماییم کنین.
    واسه ویزای والدین
    1) سفارت کدوم کشور رو پیشنهاد میدین واسه باز کردن پرونده؟
    2) آیا تمپلت خاصی هست واسه متن دعوت نامه ای که من باید بنویسم؟
    3) بهتره که مدارک رو حضوری ببرن و اثرانگشت هم بدن یا اینکه آنلاین اقدام کنن و بعدا برن واسه اثر انگشت؟

پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

سلام دوستان
    برای مدرک proof of relationship واسه پدر مادرم که به دیدار خواهرم میرن، شناسنامه خواهرم باید ترجمه شه یا شناسنامه پدر یا هردو؟
    و اینکه پرینت گردش حساب باید ارائه بدن یا موجودی؟

Junior Member

سلام دوستان. ممکنه یک راهنمایی کنین؟ من یکی از مدارکی که برای برگشتم میخواهم ارائه بدم بلیط رفت و برگشت هست. که آفیسر مطمئن بشه برمیگردم. حالا امروز فهمیدم که میشه هم فقط رزرو رو انجام داد که یک پرینت از تاریخ رفت و برگشت میده. بخوام بلیط بگیرم باید پولش رو پرداخت کنم و اگر ویزا به اون تاریخ نرسه هم جریمه رو پرداخت کنم، یا شاید اصلا ریجکت شدم. ولی رزرو رو میشه هر وقت ویزا گرفتم برم برای بلیط اقدام کنم. سفارت روی کدوم اعتماد بیشتر میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh3320 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود چند صفحه از این فروم رو خوندم، اما جواب سوالم رو نتونستم پیدا کنم! ممنون میشم لطفا راهنماییم کنین.
    واسه ویزای والدین
    1) سفارت کدوم کشور رو پیشنهاد میدین واسه باز کردن پرونده؟
    2) آیا تمپلت خاصی هست واسه متن دعوت نامه ای که من باید بنویسم؟
    3) بهتره که مدارک رو حضوری ببرن و اثرانگشت هم بدن یا اینکه آنلاین اقدام کنن و بعدا برن واسه اثر انگشت؟

پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگزارم

http://www.cic.gc.ca/english/visit/letter.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای مدرک proof of relationship واسه پدر مادرم که به دیدار خواهرم میرن، شناسنامه خواهرم باید ترجمه شه یا شناسنامه پدر یا هردو؟
    شناسنامه دعوت کننده! چه جوری میشه نشون داد رابطه خانوادگیشون رو غیر از این شکل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منظورتون در کدوم قسمته؟ purpose of travel?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)