نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 931 از 1841 نخستنخست ... 43183188192192292392492592692792892993093193293393493593693793893994094198110311431 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,301 تا 9,310 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

دوستان واقعا شما که اپلای کردید و تونستید ویزای توریستی والدین برای پدر مادرتون بگیرید، می تونید جواب من بدهید لطفا:
    بادرود خدمت همه دوستان، کسی هست اینجا که در optional documents نامه Letter of Explanation گذاشته باشه. می شه بگید چی نوشتید در اون نامه دوستان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوستان واقعا شما که اپلای کردید و تونستید ویزای توریستی والدین برای پدر مادرتون بگیرید، می تونید جواب من بدهید لطفا:
    بادرود خدمت همه دوستان، کسی هست اینجا که در optional documents نامه Letter of Explanation گذاشته باشه. می شه بگید چی نوشتید در اون نامه دوستان؟
    شما میتونید هر دلیلی که برای برگشت مادر پدر دارید رو یا هر توضیح اضافه تر از PERPOSE OF TRAVEL رو اونجا بنویسید. من شخصا دلایلی که کانادا نخواهند موند برای بلند مدت رو نوشتم

سلام دوستان
    من 2 مارچ به همراه همسرم در وک استانبول انگشت نگاری کردیم ومدارک رو به صورت دستی(کاغذ) تحویل دادیم .با توجه به اینکه دقیقا یک ماه ونیم گدشته آیا دیر نشده برای جواب یا این مدت زمان پروسه نرماله؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام ، کسی که ویزای شش ماهه انگلیس رو همین الان داره آیا بهتره بره انگلیس برگرده یا با همین ویزا و نرفته هم فرقی نداره پروسه کانادا رو شروع کنه؟ گفتم شاید کسی که بره و برگرده از نظر افسر کانادایی مقبولتر باشه

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام ، کسی که ویزای شش ماهه انگلیس رو همین الان داره آیا بهتره بره انگلیس برگرده یا با همین ویزا و نرفته هم فرقی نداره پروسه کانادا رو شروع کنه؟ گفتم شاید کسی که بره و برگرده از نظر افسر کانادایی مقبولتر باشه
    شما باید فرم تراول هیستوری پر کنی نه ویزا هیستوری . ویزای توی پاس شما رو کسی نمیبینه
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    شما باید فرم تراول هیستوری پر کنی نه ویزا هیستوری . ویزای توی پاس شما رو کسی نمیبینه
    کپی پاسپورت را که می دید می بینن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

من برای کنفرانس باید برم کانادا، قسمتی که What is the main purpose of your visit رو انتخاب میکنیم چی بزنیم ؟ تو اینترنت جواب درستی پیدا نکردم. ممنون کسی تجربه داره خبر بده .

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

سلام دوستان
    برای کسی که امریکا دانشجو هست و به صورت توریستی میخواد بره کانادا، به جز مدارک مالی و مدارک دانشگاهی امریکا و رزرو هتل و بلیط هواپیما، آیا دعوتنامه هم لازمه از دوستم که کاناداس؟
    و اگه لازمه ممنون میشم بگید آیا به جز چیزهایی که تو سایت CIC درباره دعوتنامه نوشته، آیا باید مهر و سربرگ خاصی داشته باشه یا نه؟

خیلی ممنون

با سلام ,
    دو روز پیش من برای مادر و پدرم که در ایران هستم درخواست ویزای ویزیتوری دادم. ولی الان متوجه شدم که اول کار وقتی اکانت میساختم داخل سایت CIC اسم خودم رو وارد کردم به جای مادرم. الان چه راهی داره تا درستش بکنم؟ زنگ بزنم به جایی باید برم Service Canada؟
    ممنون میشم کسایی که اطلاعات دارند راهنماییم کنن. خیلی نگرانم. در ضمن نامه انگشت نگاری اومده ولی هنوز نرفتن برای انجام دادنش.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط danialnazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای کسی که امریکا دانشجو هست و به صورت توریستی میخواد بره کانادا، به جز مدارک مالی و مدارک دانشگاهی امریکا و رزرو هتل و بلیط هواپیما، آیا دعوتنامه هم لازمه از دوستم که کاناداس؟
    و اگه لازمه ممنون میشم بگید آیا به جز چیزهایی که تو سایت CIC درباره دعوتنامه نوشته، آیا باید مهر و سربرگ خاصی داشته باشه یا نه؟

خیلی ممنون

ویزای دانشجویی شما از آمریکا مولتیپله؟ چون اگر سینگل هست و فکر می کنید می شه از سفارت در کانادا ویزا گرفت و برگشت تجدیدنظر کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)