نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 942 از 1841 نخستنخست ... 44284289293293393493593693793893994094194294394494594694794894995095195299210421442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,411 تا 9,420 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام دوستان..... یه سوال.... این ویزاهای ویزیتوری نمایشگاهی که درخواست میدیم.... ویزای مولتیپل براش صادر میشه یا همون سینگل هستش؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    از کجا می دونید شبیه نیست؟ به شما نمی آن بگن که دلیل چک چیه.
    حالا اگر شباهت كنار بذاريم، كلي دارم ميپرسم، يك سكيوريتي چك معمولي يا واسه سربازي حدودا چقدر طول ميكشه؟ شما اطلاعي داري؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdaddk نمایش پست ها
    چرا اینقدر طول میکشه وقتی پراسسینگ تایم هست ۴ روز؟واسه منم ۲۰روز گذشته اما هیچ اپدیتی ندارم بعد انگشت نگاری؟ ایا دوستان کسی ۱۰ سال اخیر سربازی رفته؟یکجا خوندو به بک گروند چک میخوری اینطوری

کجا نوشته ۴ روز؟
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Superstar

حالا اگر شباهت كنار بذاريم، كلي دارم ميپرسم، يك سكيوريتي چك معمولي يا واسه سربازي حدودا چقدر طول ميكشه؟ شما اطلاعي داري؟
    کسی نمی تونه عدد بگه. شاید یک هفته شاید ده هفته.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام

دو تا سوال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:

1) من برای خواهرم می‌خوام اقدام کنم. برای ساپورت مالی‌ نامهٔ کار و سپردهٔ بانک دارند. سند ملکی نداره آیا سند ماشین می‌تونه مفید باشه ؟
    2) پدرم بازنشسته ارتش هستند، ایا شغل دولتی حساب میشه؟
    ویرایش توسط mreza.84 : April 26th, 2017 در ساعت 02:29 AM

Junior Member

خیلی ممنون
    ۱) من دانشجو هستم یه برگه از دانشگاه گرفتم که این ترم من ثبت نام کردم (confirmation of enrolment letter) به اضافه ی admission letter و study permit و پاسپورتم. تو ادمیشن لتر میزان فاندم نوشته شده بود. در مورد خونه هم فقط قرارداد خونه رو تو مدارک گذاشتم. برنامه ی دقیق ننوشتم فقط گفتم تو این مدت تورنتو و آبشار نیاگارا میریم و چند تا از مناطق دیدنی تورنتو و نیگارارو نام بردم در همین حد فقط هیچ تاریخی ننوشتم
    ۲) قرارداد اجاره خونمو به اضافه ی فیش حقوقی همسرم که تو کانادا شاغل هست به اضافه ی ورک پرمیت و پاسپورتش تو همون فایل دعوتنامه گذاشتم و دعوتنامه رو از طرف هردو مون نوشتم با امضای هردومون. تو قسمت تمکن مالی bank statement بابام و مامانمو سند خونه ی مامان بابام و حکم بازنشستگی مامان و بابام که حقوقشون توش نوشته شده بود رو گذاشتم.
    ۳) مدت حضورو یه ماه نوشتم
    ۳) راستش من تو قسمت letter of explanation هیچی نذاشتم چون همه رو جاهای دیگه گذاشته بودم
    ۴) والا اینو نمیدونم مادر من فرهنگی بازنشسته هستن فقط حکم بازنشستگیشو ترجمه کردن من گذاشتم تو مدارک مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوست عزیز خوشحالم ازینکه بهترین حالت ویزا رو برای پدرو مادرتون دادند. میشه به این موارد پاسخ بدهید:
    1- در دعوتنامه شما آیا در خصوص شغل خودتون و درآمدتون، تعداد اتاق خواب منزلتون و برنامه دقیق و ریز به ریز سفر اونها (یعنی جدولی شامل ریز مکان های دیدنی همراه با تاریخ باردید و محل اسکان) گذاشتید؟
    2- در قسمت نمکن مالی چه مدارکی رو قرار دادید؟ آیا فیش حقوقی خودتون رو از شرکت مجل کارتون گرفتید و آپلود کردید؟ قرارداد اجاره خونتون رو اسکن کردید؟
    3- مدت حضورشون رو کمتر از 4 ماه نوشتید یا بیشتر؟
    3- در قسمت مدارک اضافی یا همون optional docs، چه مدارکی یا نامه ای مرقوم فرمودید؟
    4- مادر من بازنشسته کشوری هستند و استاد دانشگاه بودند، آیا civil servant حساب می شوند؟ چون حکم بازنشستگی شون از دانشگاه شهید بهشتی است.
    باسپاس

Junior Member

اره زدم اما هنوز هیچ جوابی ندادن من اوا اپریل اپلای کردم. شما چطور؟جوابی اومد براتون؟
    سلام، ۱۱ آوریل انگشت نگاری بود. ۱۳ آوریل یک نفر پاس رکوئست شد. من هنوز ایمیلی نزدم، گفتم یکم بیشتر صبر کنم. ممکنه نتیجهٔ ایمیلتونو بعدا بگید؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    من به سوال هاتون پاسخ کلی میدم، این دوستمون هم اگر خواستن مورد خودشون رو براتون میگذارند
    1- جزئیاتی که نیاز دارید در مورد دعوتنامه رو از لینک پایین نگاه کنید
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/letter.asp
    اتاق خواب منزل که طبیعتا نمیخوان، برنامه ریزی سفر هم میشه travel itinerary و اگر هم جایی میخواهی بگذارید میشه توی بخش purpose of travel بگذارید
    2- همه موارد خوبه گذاشته بشه به غیر از اجاره خونه که خیلی ضروری نیست... ولی گذاشتید هم بد نیست
    3- مدت رو کمتر از 3 ماه بزنید بعدا اگر بیشتر هم موندند مشکلی نداره، تا 6 ماه هم که در هر بار ورود بلامانع هست
    4- هر مدرک اضافی که پرونده کمک میکنه و فکر میکنید میتونه نشون بده فرد متقاضی قصد موندن نداره و یا یک توضیح اضافی که در فرم ها نتونستید ارائه بدید
    5- خیر
    باسپاس از پاسختون waverider
    1- من اون لینک رو دیدم. از دوستان مختلفی هم پرسیدم، یکی از دوستان گفتند که برای والدینشون برای تک تک روزهای اقامت در کانادا مثلا 35 روز یک جدول درست کردند و نوشتند هرروز کجا و چه مدت می روند جتی مسافرت های داخل کانادا هم رو نوشتند دقیق در کحا (هتل comfort inn) و از چه تاریخی تا چه تاریحی اسکان دارند. من مفهوم itinerary رو می فهمم اما این مورد برام خیلی عچیب بود.
    2- مساله فیش حقوقی و کار هم چون من کارم فول تایم نیست و رقم زیادی از اون نمی گیرم، شاید عامل منفی باشه چون رقم زیادی درنمی آرم از کارم. به همین حاطر پرسیدم تا دقیق تر بدونم.
    3- اگر کمتر از 3 ماه بنویسم ممکنه آفیسر به همون میزان ویزا بده، اینطور نیست؟ چون من بیشتر نوشتم اما توچیه کردم که پدرم در این سفر همراه نیست و به همین خاطر بیش از 6 ماه امکانش نیست برای مادرم که خارج از کشور بمونند.
    4- مدرک اضافی دیگه چی می تونه باشه واقعا؟ دقیق تر می گید لطفا؟
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza.84 نمایش پست ها
    سلام

دو تا سوال دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:

1) من برای خواهرم می‌خوام اقدام کنم. برای ساپورت مالی‌ نامهٔ کار و سپردهٔ بانک دارند. سند ملکی نداره آیا سند ماشین می‌تونه مفید باشه ؟
    2) پدرم بازنشسته ارتش هستند، ایا شغل دولتی حساب میشه؟

1- برای خواهرتون بسته به سنشون کمی پروسه مشکل تره تا پدر و مادرتون. فقط بهتر همه خانواده رو یه هو با هم اقدام نکنید و احتمال گرفتن ویزا حداجدا بیشتره. بعضی دوستان معتقدند حتی سند ماشین هم کمک می کنه و مثبته
    2- دقیقا نمی دونم. ولی بنظرم جزو مشاغلی هست که باید در اون سوال بهش حواب yes بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dream11 نمایش پست ها
    سلام، ۱۱ آوریل انگشت نگاری بود. ۱۳ آوریل یک نفر پاس رکوئست شد. من هنوز ایمیلی نزدم، گفتم یکم بیشتر صبر کنم. ممکنه نتیجهٔ ایمیلتونو بعدا بگید؟ ممنون.
    من و خانومم ٧ اپريل اتگشت نگاري داديم ، خانومم ١١ اپريل پاش ريكويست شد اما من هنوز هيچ خبري نيست
    باشه بت خبر ميدم، اما من سفارت وين ايميل دادم چون اونجا اپلاي كردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)