نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 943 از 1841 نخستنخست ... 44384389393393493593693793893994094194294394494594694794894995095195295399310431443 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,421 تا 9,430 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    کجا نوشته ۴ روز؟
    راستش من از سفارت وين اپلاي كردم پرسسينگ تايم فرق ميكنه، اما تازگي پدر و مادر دوستم و همچنين شوهر خاله من دقيقا ٤ روز بعد از انگشت نگاري در تركيه پاس ركيويست شدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    مي خواستم ببينم كه آيا سفارت كانادا براي ارائه مقاله توي كنفرانس ويزا مي ده يا نه؟
    (مي شه گفت احتمال گرفتن ويزا براي آمريكا تقريباً صفره ولي در مورد كانادا چي؟)
    اگه كسي اطلاعاتي يا تجربه اي داره بي زحمت بگه.
    كنفرانس AIAA در كانادا

مدارک کاریش را بذاره. و اگر سفر داشته به کشورهای دیگه کپی ویزا را بذاره. سند ماشین هم حالا بذاره ضرر نداره. من خودم ملک و چیزی به نامم نبود فقط مدارک کاریم را گذاشتم. سند ماشینم را هم ترجمه کردم ولی نذاشتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط stormrage نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای ویزای توریستی برای پدر و مادرم اقدام کردم 21 March ارمنستان انگشت نگاری رفتن و 23 March ایمیل original passport request اومد و به پدر و مادرم ویزای ۵ ساله ی multiple دادن. البته با توجه به تجربه ای که پدر و مادرم داشتن وک ارمنستان خیلی منظم نبود و مجبور شدن دو روز برن تا نوبتشون بشه و اینکه کسی اونجا فارسی بلد نبود واسه همین ممکنه یکم برای پدر و مادرا اگه انگلیسی بلد نیستن سخت باشه چون آنکارا کم و بیش فارسی میدونستن. راستی من برای پدرم کارت پایان خدمتشو ترجمه نکردم و جواب سوال سربازیو نه زدم. خیلی ممنونم از کمک همگی که به سوالاتم تو این مدت جواب دادین و باعث شدین بتونم واسه پدر و مادرم به راحتی ویزا بگیرم.
    من ۵ آپریل ارمنستان رفتم و خیلی منظم و خلوت بود. البته درسته اونجا فارسی بلد نبودن. ولی واقعا هم نیازی نبود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

من در نامه ای که از محل کار گرفتم نوشته شده بود که ۶ هفته مرخصی دارم و در دعوتنامه هم نوشته شده بود ۶ هفته میخوام بمونم. اصلا هم برنامه سفر ننوشته بودم ولی بهم ویزای ۵ ساله دادند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط syaschem نمایش پست ها
    the other رو باید بزنید
    من هم دارم برای یه کنفرانس تو کانادا اقدام میکنم شما می دونید نیازی به نوشتن purpose of travel هست یا نه چون دعوتنامه کاملا مشخصه
    من۲۶ مارچ برای کنفرانس اپلای کردم و خوشبختانه امروز پاس ریکویست امد. تو قسمت تراول من تمام مدارک مربوط به کنفرانس رو گذاشتم :پول پرداخت شده رجیستریشن و دعوتنامه کنفرانس رو گذاشتم. می تونید بلیط و هتل هم اضافه کنید.
    موفق باشید و مرسی ازوقت و محبت دوستانی که من رو این مدت راهنمایی کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dream11 نمایش پست ها
    سلام، ۱۱ آوریل انگشت نگاری بود. ۱۳ آوریل یک نفر پاس رکوئست شد. من هنوز ایمیلی نزدم، گفتم یکم بیشتر صبر کنم. ممکنه نتیجهٔ ایمیلتونو بعدا بگید؟ ممنون.
    سلام ، امروز جواب ايميل منو دادن، البته سفارت كانادا در وين پرونده منو بررسي ميكنه. حدسم درست بود، گفتن دارن بكگروند ورتيفيكيشن انجام ميدن تا وقتي جواب ابن بررسي نياد نميتونن كيس منو پروسس كنن

سلام به دوستان عزیز

من امروز دقیقا 6ماه از اقدام ویزام گذشته هنوز هیچ جوابی نیومده برام

تنها بعد از چند بار ایمیل زدن از انکارا ایمیل زدن تا دوهفته دیگه اگر خبری نگرفتید مجدد مکاتبه کنید و 5 روز پیش اون دوهفته تمام شد و من ایمیل زدم .

واقعا یعنی چی !!! ایا دوستان کسی مورد این چنینی برخورد کرده؟؟ واقعا نمیتونم این وضعیت رو درک کنم. اگر راهی به نظرتون میاد لطفا راهنمایی کنید متشکرم

تاریخ اقدام ویزای توریستی :17 نوامبر 2016
    تاریخ انگشت نگاری :20 نوامبر 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdaddk نمایش پست ها
    سلام ، امروز جواب ايميل منو دادن، البته سفارت كانادا در وين پرونده منو بررسي ميكنه. حدسم درست بود، گفتن دارن بكگروند ورتيفيكيشن انجام ميدن تا وقتي جواب ابن بررسي نياد نميتونن كيس منو پروسس كنن
    سلام، مرسی‌ از جوابتون. درسته، بکگراند چک همیشه زمان میبره. ایشالا مال شما هم بزودی میاد. من هم برای پدر و مادر همسرم، و هم برای پدر و خواهرم اپلای کردم، فعلا فقط پدر شوهرم پاس رکوئست شدن. با اینکه فامیل خودم ۲۰۱۵ یکبار اومده بودن اینجا. البته اون موقع هم ۴ ماه طول کشید کیسشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh1395 نمایش پست ها
    من در نامه ای که از محل کار گرفتم نوشته شده بود که ۶ هفته مرخصی دارم و در دعوتنامه هم نوشته شده بود ۶ هفته میخوام بمونم. اصلا هم برنامه سفر ننوشته بودم ولی بهم ویزای ۵ ساله دادند
    سلام
    ممکنه در مورد شرایطتون توضیح بدبد ؟

سلام دوستان
    ۱- بعد از سابمیت کردن ویزا آنلاین، همون موقع نامه ای که باید برای انگشت نگاری لازمه میاد؟ معمولا چقدر وقت میدن؟ موقع سابمیت کردن آفیس مربوط به انگشت نگاری رو انتخاب می کنیم؟
    ۲- من پست دوستان رو می خونم واقعا دو دل هستم که بزنم پدرم ۴۰ سال پیش رفته سربازی. پیشنهادتون اینه که بزنم رفته یا نه؟
    خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)