نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 945 از 1841 نخستنخست ... 44584589593593693793893994094194294394494594694794894995095195295395495599510451445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,441 تا 9,450 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سسلام دوستان میشه سریع جواب بدید من مدارکم دارلترجمه است آیا مهر دادگستری و خارجه هم میخواد یا نه همون مهر رسمی مترجم کافیه؟
    نیاز به دادگستری نیست ، مهر مترجم کفایت میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سسلام دوستان میشه سریع جواب بدید من مدارکم دارلترجمه است آیا مهر دادگستری و خارجه هم میخواد یا نه همون مهر رسمی مترجم کافیه؟
    مهر دارالترجمه کافیه

ApplyAbroad Hero

برای فرزندی که زیر 19 نیست و از نظر مالی هم کاملا مستقله ولی هنوز ازدواج نکرده میشه در همون پرونده پدر و مادر اضافه کرد؟ در خود سایت چیزی درباره سن اعضای خانواده ننوشته ولی در ویکی گفته: "اگر می خواهید برای همسر یا فرزندان زیر 19سال خود اپلای کنید، پاسخ مثبت بدهید. در این صورت نیاز نیست آن ها به طور مجزا این مراحل را طی کنند یا این که در MyCIC پروفایل بسازند."

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    برای فرزندی که زیر 19 نیست و از نظر مالی هم کاملا مستقله ولی هنوز ازدواج نکرده میشه در همون پرونده پدر و مادر اضافه کرد؟ در خود سایت چیزی درباره سن اعضای خانواده ننوشته ولی در ویکی گفته: "اگر می خواهید برای همسر یا فرزندان زیر 19سال خود اپلای کنید، پاسخ مثبت بدهید. در این صورت نیاز نیست آن ها به طور مجزا این مراحل را طی کنند یا این که در MyCIC پروفایل بسازند."
    اگر مستقل هستند میشه در یه پروفایل بسازید اما همه ی مدارک مورد نیاز برای متقاضی اصلی رو باید برای ایشون هم قرار بدید. منتها چون به عنوان Family member توی پروفایل پدر و مادرشون قرار گرفتند، سایت برای آپلود بیشتر مدارک محل جداگانه ای براشون باز نمی کنه (چون فرض می کنه وابسته هستند به خانواده) و باید همه چیز رو فشرده کنید در بخش اختیاری مربوط به ایشون ( Letter of Explanation ). چه این کار رو بکنید یه جدا پروفایل بسازید مادامی که مدارک کامل ارایه بشه تاثیری در نتیجه نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اگر مستقل هستند میشه در یه پروفایل بسازید اما همه ی مدارک مورد نیاز برای متقاضی اصلی رو باید برای ایشون هم قرار بدید. منتها چون به عنوان Family member توی پروفایل پدر و مادرشون قرار گرفتند، سایت برای آپلود بیشتر مدارک محل جداگانه ای براشون باز نمی کنه (چون فرض می کنه وابسته هستند به خانواده) و باید همه چیز رو فشرده کنید در بخش اختیاری مربوط به ایشون ( Letter of Explanation ). چه این کار رو بکنید یه جدا پروفایل بسازید مادامی که مدارک کامل ارایه بشه تاثیری در نتیجه نداره.
    ممنون از پاسختون. بله مستقلند و میتونم جداگانه پروفایل بسازم ولی ترجیجم اینه همه در یک پروفایل باشه. میخوام بدونم منعی از این نظر نداره؟ کسی تجربه مشابهی داره که مشکلی پیش نیامده باشه؟

کشوری که گفتید اهمست نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارمند ۳۲ ساله مجرد. تازه از سفر توریستی شنگن برگشتم ۹ کشور اروپایی رو در طی یک ماه گشتم حالا می خواهم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم و کانادا رو هم ببینم از محضر دوستان گرامی خواهشمند است که با توجه به شرایط بنده احتمال اخذ ویزای توریستی کانادابرای بنده هست یا خیر؟
    ویزا شنگن شما از کدوم کشور بوده؟ اگر ایتالیا یا فرانسه هست و واقعا ویزا کانادا گرفتنش براتون مهمه حتما چندتا سفر توریستی دیگه قبل از اقدام به سابقتون اضافه کنید و اینم بدونید شما تنها یک ویزا شنگن دارید و سفر به 9 کشوری که گفتید اهمیتی نداره چون میتونین ادعا 12 کشور هم بکنید اما وقتی مهری نمیزنن پس ثابت نمیشه کرد.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بله مستقلند و میتونم جداگانه پروفایل بسازم ولی ترجیجم اینه همه در یک پروفایل باشه. میخوام بدونم منعی از این نظر نداره؟ کسی تجربه مشابهی داره که مشکلی پیش نیامده باشه؟
    نگران نباشید، منع نداره. این سیستم MyCIC برای آسان تر شدن شیوه ی ارسال یه پرونده ی کامل تعبیه شده. به هر شکلی اگر همه مدارک مورد نیاز رو ارایه بدید پرونده اتون بررسی می شه. این جور نیست که یه شخصی تو دفتر ویزای سفارت این فایل رو باز کنه و مثلن عصبانی بشه که چرا فرزند بزرگسال توی پروفایل مادرشه و فوری درخواستو ریجکت کنه!
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من و همسرم ویزا شینگن (فرانسه) داشتیم، من خودمم 2 باری رفتم دوبی، حالا خواهرم که 6 سالی میشه کاناداس میخواد برامون دعوت نامه بفرسته، به نظر شما امکان دادن ویزا برای ما چقدره، البته میدونم همه چی بستگی به افیسر و اینا داره، ولی میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم.
    از لحاظ مدارک شغلی و ملکی و اینا هم در حد متوسط رو به بالا هستیم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    کشوری که گفتید اهمست نداره

ویزا شنگن شما از کدوم کشور بوده؟ اگر ایتالیا یا فرانسه هست و واقعا ویزا کانادا گرفتنش براتون مهمه حتما چندتا سفر توریستی دیگه قبل از اقدام به سابقتون اضافه کنید و اینم بدونید شما تنها یک ویزا شنگن دارید و سفر به 9 کشوری که گفتید اهمیتی نداره چون میتونین ادعا 12 کشور هم بکنید اما وقتی مهری نمیزنن پس ثابت نمیشه کرد.
    سلام دوست عزیز من ویزای توریستیم از کشور هلند بوده و رفت و برگشتمم از فرودگاه شیفول آمستردام بوده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirb12 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من و همسرم ویزا شینگن (فرانسه) داشتیم، من خودمم 2 باری رفتم دوبی، حالا خواهرم که 6 سالی میشه کاناداس میخواد برامون دعوت نامه بفرسته، به نظر شما امکان دادن ویزا برای ما چقدره، البته میدونم همه چی بستگی به افیسر و اینا داره، ولی میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم.
    از لحاظ مدارک شغلی و ملکی و اینا هم در حد متوسط رو به بالا هستیم
    بیشتر شرایط مالی و تای (وابستگیهایی نظیر شغل ؛ شرکت و....) و هدف از سفر می تواند در موارد نظیر شما موثر باشد. اگر در این زمینه مدارک را به نحو مناسبی آناده کنید و به ویژه دو مورد ذکر شده نیز مستندات مربوطه کامل باشد می توانید شانس خود را امتحان کنید. به هرحال تضمینی در رد یا قبول درخواست نمی توان داشت ولی عموما اگر دلیل سفر قانع کننده و مدارک کامل باشد در حال حاضر کانادا محدودیت ویزای خاصی برای ایرانیان قایل نیست. داشتن سابقه مسافرتهای خارجی به ویژه امریکا یا شنگنهرجند بی تاصیر نیست اما می تواند برای افرادی که برای بار اول اقدام میکنند یا هدف توریستی صرف دارند (غیردیداری) تعیین کننده تر باشد ولی باز مساله اول وابستگیهای فرد به کشور مبدا و توجیه برگشت پس از سفر موقت به کشور مقصد می باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)