نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 947 از 1841 نخستنخست ... 44784789793793893994094194294394494594694794894995095195295395495595695799710471447 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,461 تا 9,470 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsari نمایش پست ها
    دوستان من به عنوان برنامه سفر ميتونم از بوكينگ هتل رزرو كنم يا هتل رزرو كردن خيلي دليل قوي نيست ، مثلا يك تور از يك شركت بوك كنم البته اونطوري بايد پول تور رو پرداخت كنم و در صورت نرفتن ١٠ تا ١٠٠ وجه پرداختي عودت نميشه ( ؟ نظر شما چي هست
    لطفا واهنمايي بفرماييد . يا اگه سايت بهتري و قوي براي بوك كردن هتل يا تور ميدونيد بفرماييد

ممنون
    هتل دلیل قوی نیست. بودند همینجا دوستانی که رزرو پرداخت شده داشتند ولی رد شدن. شما روی tie به ایران کار کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

ممنون از پاسختون بله فرمايش شما درسته واي من مشكلي تو وابستگي ندارم ، خودم و همسرم كارمند دولت هستيم و ١٠ و ١٥ سال سابقه و سند خونه هركدوم جدا داريم سوالم راجه به پلن سفر بود چون آژانس گفت كه صرف بوك كردن نميتونه پلن قوي باشه يك سايت تور معرفي كرد كه اون هم بايد كامل پول تور رو بديم و در صورتي كه نخواستيم تور رو كنسل منيم البته در هر صورت مقداري از وجه سوخت ميشه ،. سوال من اين بود كه به نظر شما اين كار رو انجام بدم بهتره يا فايده اي نداره همون سايت booking كافيه ؟

بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هتل دلیل قوی نیست. بودند همینجا دوستانی که رزرو پرداخت شده داشتند ولی رد شدن. شما روی tie به ایران کار کنید.

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسختون بله فرمايش شما درسته واي من مشكلي تو وابستگي ندارم ، خودم و همسرم كارمند دولت هستيم و ١٠ و ١٥ سال سابقه و سند خونه هركدوم جدا داريم سوالم راجه به پلن سفر بود چون آژانس گفت كه صرف بوك كردن نميتونه پلن قوي باشه يك سايت تور معرفي كرد كه اون هم بايد كامل پول تور رو بديم و در صورتي كه نخواستيم تور رو كنسل منيم البته در هر صورت مقداري از وجه سوخت ميشه ،. سوال من اين بود كه به نظر شما اين كار رو انجام بدم بهتره يا فايده اي نداره همون سايت booking كافيه ؟

بازم ممنون

هرطور خودتون صلاح می دونید اما آیا فکر می کنید اگر پول تور را بدهید و ارائه کنید مسئول بررسی در رودربایستی می افته و می گه چون هزینه کردند بهشون حتما ویزا بدیم؟

Junior Member

باز هم ممنون از لطف و باسخ شما ، پس نتيجه اينكه مدارك مبني بر وابستگي به ايران مهمترين مطلب در اخذ ويزاي توريستي هست .ممنونم

ApplyAbroad Superstar

باز هم ممنون از لطف و باسخ شما ، پس نتيجه اينكه مدارك مبني بر وابستگي به ايران مهمترين مطلب در اخذ ويزاي توريستي هست .ممنونم
    بله. واقعیتش کانادا کشور چندان توریستی نیست. مهم ترین مسئله براشون اینه که ثابت کنید بعد از ورود به کشور خودتون بر می گردید. بنابراین داشتن تمکن مالی، سابقه سفرهای اروپایی و آمریکایی و هر مدرکی که نشون بده قطعا به ایران بر می گردید در صدر اولویت های شما خواهد بود. ارائه برنامه سفر و رزرو هتل و حتی خرید تور یا گرفتن دعوت نامه از نمایشگاه و غیره را همه می تونن با صرف کمی هزینه انجام بدن.

Junior Member

سلام
    آيانمونه متن دعوتنامه دانش آموز باويزاى تحصيلى ،براى پدر ومادرش رو كسي داره ؟يكبار يك نمونه رو اينجا ديدم ولى مربوط به اونهايي بود كهPRدارند.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

دوستان این که می گن برای افراد بالای 70 سال نیاز به انگشت نگاری نیست درسته؟
    من برای مادرم میخوام اقدام کنم و میخوام بدونم باید برن انگشت نگاری یا نه. ممنونم
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    دوستان این که می گن برای افراد بالای 70 سال نیاز به انگشت نگاری نیست درسته؟
    من برای مادرم میخوام اقدام کنم و میخوام بدونم باید برن انگشت نگاری یا نه. ممنونم
    خودم پیدا کردم
    برای اطلاع دوستان این کپی شده از سایت سی آی سی:

List of exemptions for biometrics

You do not need to give biometrics if you are:

• 13 years old and under
    • 80 years old and over
    • a diplomat, a consular officer, a representative or official of:
      • a country
      • the United Nations or any of its agencies
      • any intergovernmental organization where Canada has a membership who is travelling to Canada on official business (accompanying family members are also exempt)

• applying for a transit visa through Canada for less than 48 hours going directly to or from the United States and you hold a valid US entry visa
    • in Canada as a student or worker and eligible to apply for a temporary resident visa to study or to work
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

رشته و دانشگاه
    English Literature

سوال بعدی اینکه آیا آژانسی هست که افراد مسن رو ببره سفارت و انگشت نگاری انجام بده و برگردونه؟
    من توی تهران دیده بودم اما الان اصلا حضور ذهن ندارم. توی مشهد کسی از دوستان دیده چنین آژانسی؟

Junior Member

سلام دوستان كسي اينجا هستش كه از طريق يك وك به جز وك استانبول و آنكارا اقدام كرده باشه؟ من ساكن سوئد هستم و نزديكترين وك بهم توي لهستان و يا آلمان هستش، يكي اينكه نميدونم اين وك ها هم به ايرانيا خدمات ميدن يا نه و يكي هم اينكه آيا بايد وقت قبلي بگيرم يا مثل استانبول همينجوري بعد از سابميت مدارك پاشم برم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)