نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 953 از 1841 نخستنخست ... 453853903943944945946947948949950951952953954955956957958959960961962963100310531453 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,521 تا 9,530 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnezam777 نمایش پست ها
    بابت تراول هیستوری شما به این فرم استناد میکنن وفرم مهمی هست هرچند تو لیست فرمهای اصلی نیومده
    نه دوست عزیز، این درست نیست. برای سابقه ی سفر متقضای به صفحات مهر شده یا ویزا خورده ی گذرنامه های پیشین مراجعه می شه، نه فرم Schedule 1.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای ویزیتوری 26 آپریل بایومتریک داشتم ولی هنوز هیچ آپدیتی نداشتم طبیعیه به نظرتون؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط syaschem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ویزای ویزیتوری 26 آپریل بایومتریک داشتم ولی هنوز هیچ آپدیتی نداشتم طبیعیه به نظرتون؟
    بله چرا باید غیر طبیعی باشه
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام
    من ساکن سوید هستم و وک رو باید آلمان انجام بدم . میخواستم بدونم بعد از وک، آیا پاسپورتو نگه میدارن یا مجددا در صورت اخذ ویزا باید پاسپورتو بهشون برسونم؟ پس میدن پاسپورتو همون لحظه بعد از وک؟

ممنون از کمکتون دوستان

Junior Member

به نظرتون باید چیکار کنم؟ تا حالا برای کسی پیش اومده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    بله چرا باید غیر طبیعی باشه

Junior Member

پاسپورت رو بهتون پس میدن همون لحظه بعدا ایمیل میزنن که پاسپورتو بفرستین برای ویزا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام
    من ساکن سوید هستم و وک رو باید آلمان انجام بدم . میخواستم بدونم بعد از وک، آیا پاسپورتو نگه میدارن یا مجددا در صورت اخذ ویزا باید پاسپورتو بهشون برسونم؟ پس میدن پاسپورتو همون لحظه بعد از وک؟

ممنون از کمکتون دوستان

Junior Member

سلام دوستان من احتیاج به یک راهنمایی فوری دارم
    من مدارک پدر و مادرم رو آپلود کردم و نامه انگشت نگاری رو دریافت کردم الان مشکلم انگشت نگاریه
    به دلیل اینکه پدر مادرم زبانشون خوب نیست میخوام با لیدر برای انگشت نگاری برم و اینکه استانبول برن چون پرواز به انکارا هر روز نیست و پدرم نمیتونه بیشتر از یک روزه بره یعنی مثلا امروز صبح زود برن کاراشونو انجام بدن شب برن هتل غردا صبح برگردن که با این شرایط انکارا نمیتونن برن چون هر روز پرواز نداره
    حالا از دوستان کسی آزانس هواپیمایی میشناسه که استانبول ببره یک روزه با لیدر
    من جایی روپیدا نکردم ممنون میشم شماره آزانس هواپیمایی برام بزارید الانم 10 روز از مهلتمون گذشته :-(((

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، این درست نیست. برای سابقه ی سفر متقضای به صفحات مهر شده یا ویزا خورده ی گذرنامه های پیشین مراجعه می شه، نه فرم Schedule 1.
    حتما همینطوره که شما میفرمایید استفاده من از کلمه استناد اشتباه بود این فرم لیست سفرهارو به صورت یکجا ومجتمع در اختیار افیسر میگداره ولی واضح که اون آفیسر به سوابق شما در پاسپورتها استناد میکنه
    ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering - McMaster University

سلام دوستان،

من برا مادرم درخواست تمدید مدت اقامت کردم. الان جواب اومده که تا سوم جون تمدید شده اما چون خیلی طول کشید تا جواب بیاد من از قبل بلیط برگشت رو انداخته بودم 10 جون. الان تغییر دوباره بلیط چون هم جلوتر میخوام بندازم هم اینکه این بلیط هزینه تغییر تاریخش بالاست یه مقدار سخته. میخواستم بدونم برا یه هفته دیرتر خارج شدن از کانادا مشکلی پیش میاد برا ورود دفعه بعد ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط anahitarajabi نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برا مادرم درخواست تمدید مدت اقامت کردم. الان جواب اومده که تا سوم جون تمدید شده اما چون خیلی طول کشید تا جواب بیاد من از قبل بلیط برگشت رو انداخته بودم 10 جون. الان تغییر دوباره بلیط چون هم جلوتر میخوام بندازم هم اینکه این بلیط هزینه تغییر تاریخش بالاست یه مقدار سخته. میخواستم بدونم برا یه هفته دیرتر خارج شدن از کانادا مشکلی پیش میاد برا ورود دفعه بعد ؟

ممنون
    مطابق قوانین همه کشورهای جهان حضور در یک کشور بدون داشتن ویزای معتبر حتی برای یک ساعت خلاف قانون است و برای کسی که قصد رفت و آمد مداوم دارد به هیچ وجه توصیه نمیشود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)