نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 962 از 1841 نخستنخست ... 462862912952953954955956957958959960961962963964965966967968969970971972101210621462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,611 تا 9,620 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    ١- قسمت اول بايد گواهى تمكن مالى و هر چيز مالى ديگه از جمله سند ملك، فيش حقوقى و امثال اينها بگذاريد، اينكه كافى باشه رو نميدونم و آفيسر تصميم گيرى ميكنه، هر چى بيشتر بهتر
    ٢- در اين قسمت هم بايد شرح سفر بنويسيد كه براى چى ميايد، كجاها ميريد و كسرى مدارك ديگه هم اگر داريد بهتره بگذاريد مثل بليط هواپيما، رزرو هتل و امثال اينها... نامه اشتغال به تحصيل هم اينجا بگذاريد مشكلى نداره ولى توى همون شرح سفر بايد به اينكه دانشجو هستيد و اين گواهى اشاره كنيد

ببخشید شما یه sample شرح سفر دارین که من بدونم چطور باید بنویسم؟

Junior Member

سلام ،
    ببخشید با ویزای ویزیتوری کانادا از زمان date of Issue می شود وارد شد دیگه؟ ربطی به اینکه تو اپلیکیشن ها از چه تاریخی ورود زدیم نداره. درسته ؟
    برای اقامت غیر از این ویزا مدرک دیگری لازم نیست که ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hhs نمایش پست ها
    سلام ،
    ببخشید با ویزای ویزیتوری کانادا از زمان date of Issue می شود وارد شد دیگه؟ ربطی به اینکه تو اپلیکیشن ها از چه تاریخی ورود زدیم نداره. درسته ؟
    برای اقامت غیر از این ویزا مدرک دیگری لازم نیست که ؟
    بله درسته.
    خیر مدرک دیگه ای لازم نیست. البته موقع ورود از شما می پرسن که کجا خواهید رفت و چکار می کنید بنابراین آمادگی داشته باشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط dream11 نمایش پست ها
    Hi. For me it took about two working days
    سلام وستان
    من هر با برای ویزا اقدام کردم سریع نامه BIo را میگرفتم این بار 48 ساعت شده نگرفتم . به نظرتون طبیعی هست ؟ اگر کسی پیگیری کرده از چه طریقس انجام داده .
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من هفته پيش به همراه خانواده بيومتريك رفتم و العان آپديت شدم و اين پيغام برام اومده! منظورشون چيه ؟ چيرو و چگونه بايد ثابت كنم ؟ نوشته اگر اين كار رو نكني بلك ليست ميشي ! چيكار كنم تورو خدا كمكم كنيد.

This refers to your application for a Temporary Resident Visa.
    Your application and all of the documents you submitted in support of it have been reviewed and itappears that you may not meet the requirements for immigration to Canada.
    Subsection 11(1) of the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA) provides that a foreignnational must, before entering Canada, apply to an officer for a visa or any other document requiredby the Immigration and Refugee Protection Regulations. The visa or document shall be issued if,following an examination, the officer is satisfied that the foreign national is not inadmissible andmeets the requirements of the Act.
    I have concerns that you have not fulfilled the requirement put upon you by subsection 16(1) of theImmigration and Refugee Protection Act which states:
    16(1) A person who makes an application must answer truthfully all questions put to them for thepurpose of the examination and must produce a visa and all relevant evidence and documents thatthe officer reasonable requires.
    Specifically, I have concerns that the Schengen visa #042204615 issued by Germany which youhave provided in support of your application is fraudulent.
    Please note that if it is found that you have engaged in misrepresentation in submitting yourapplication, you may be found to be inadmissible under section 40(1)(a) of the Immigration andRefugee Protection Act. A finding of such inadmissibility would render you inadmissible toCanada for a period of five years according to section 40(2)(a):
    40(1) A permanent resident or a foreign national is inadmissible for misrepresentation
    (a) for directly or indirectly misrepresenting or withholding material facts relating to arelevant matter that induces or could induce an error in the administration of this Act
    40(2) The following provisions govern subsection (1):
    (a) the permanent resident or the foreign national continues to be inadmissible formisrepresentation for a period of five years following, in the case of a determinationoutside Canada, a final determination of inadmissibility under subsection (1) or, in thecase of determination in Canada, the date the removal order is enforced.

I would like to provide you with the opportunity to respond to this information. You will have 10 daysfrom the date of this letter to submit additional information in this regard. Please respond using thethrough your myCIC account or to our email and clearly indicate your file number for all correspondence.
    If you do not respond to this request within 10 days, your application will be assessed based on theinformation currently on file and may result in the refusal of your application and in a declaration ofinadmissibility to Canada for a period of five years.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

سلام،
    من که مقیم کانادا هستم، دو بار برای خواهرم و خواهرزاده ام درخواست ویزا داده ام و هر دو بار رد شده است. برای همسرش درخواست ندادیم که راحت تر برخورد شود که متاسفانه نشد. هم گواهی تمکن و هم سند ملکی به نام داشت و همینطور سابقه بیمه تامین اجتماعی به روز شده هم در اپلیکیشن بود. البته سفرهای خارجی غیر از کشورهای آسیایی نداشته است. در هر دو بار هم رد درخواست بخاطر این بوده که افسر ویزا از خروج آنها از کانادا مطمئن نبوده به این دلایل:
    Travel History
    family ties in Canada and in your country of residence
    Purpose of Visit

آیا امکان پیگیری وجود دارد؟ مثل مکاتبه با نماینده پارلمان حوزه محل زندگی یا وزیر مهاجرت و غیره؟ کسی تجربه داره که لطفا در میون بگذاره؟
    خیلی ممنون
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

Junior Member

دوستان ممکنه یک نفر چند تا نمونه Purpose of Travel اپلود کنه یا حداقل یه لینکی رو معرفی کنه که ما یه چند تا نمونه ببینیم و بدونیم که چی باید بنویسیم که خوب باشه؟

Junior Member

دوستان عزيز من دارم از طرف شوهر خواهرم فرماشون رو پر مي كنم. خودم كانادا هستم. در فرم ٥٢٥٧ هدف سفر رو زدم family visit و مدت زمان سفرم يك كاه زدم. درسته؟ لازمه شوهر خواهرم يك فرم مرخصي يك ماهه از محل كار بگيره؟ براي محكم كاري؟؟

Junior Member

و مقدار fund available براي سفرو چقدر بزنم؟ گواهي تمكن مالي خوبي دارن.

Junior Member

دوستان ببخشيد اگر سوالاتم خستتون مي كنه. واقعا نمي خوام كوچيك ترين اشتباهي كنم. فرم ٥٢٥٧ هدف سفر رو خواسته دو تا گزينه داره. Tourism or family visit؟ چون به ديدن خانواده مي يان خودم گزينه دوم زدم. ممنون از پاسختون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)