نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 994 از 1841 نخستنخست ... 49489494498498598698798898999099199299399499599699799899910001001100210031004104410941494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,931 تا 9,940 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

کسی برای اثبات رابطه خویشاوندی با پدر و مادر یا برادر خواهر تا به حال از پاسپورت خودش و ترجمه شناسنامه مهمانان استفاده کرده؟ مشکلی نبود؟ متاسفانه الان متوجه شدم نه ترجمه شناسنامه رو دارم نه اسکن اونها رو!

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    کسی برای اثبات رابطه خویشاوندی با پدر و مادر یا برادر خواهر تا به حال از پاسپورت خودش و ترجمه شناسنامه مهمانان استفاده کرده؟ مشکلی نبود؟ متاسفانه الان متوجه شدم نه ترجمه شناسنامه رو دارم نه اسکن اونها رو!
    بله این کاملا شدنی هست
    در مدارک اشاره دقیقی نشده که شناسنامه فرد دعوت شونده باید باشه... شما به عنوان دعوت کننده هم میتونید شناسنامه خودتون رو بگذارید... بالاخره هم اسم پدر و هم اسم مادر در اون شناسنامه هست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    بله این کاملا شدنی هست
    در مدارک اشاره دقیقی نشده که شناسنامه فرد دعوت شونده باید باشه... شما به عنوان دعوت کننده هم میتونید شناسنامه خودتون رو بگذارید... بالاخره هم اسم پدر و هم اسم مادر در اون شناسنامه هست
    بله اگه ترجمه شناسنامه من بود که بهترین حالت بود چون نگاشت یک به یک بود (یعنیی در مدارک پدر و مادر به مشخصات من و در مدارک من به مشخصات پدر و مادر اشاره میشد) ولی متاسفانه ترجمه اش رو ندارم. ترجمه نشده اش رو هم بذارم میترسم بگن این ترجمه اش همراش نیست و نقص مدرک بخوره و بیشتر دردسر بشه.

Junior Member

با سلام
    دوستان میخاستم برای ویزای توزیستی برای خودم و همسز و فرزندم یضورت online اقدام کنم . سایت cic پرکردن فرم 5257 رو مشخص کزد و مراحل کار رو . ولی داخل فرم 5257 جایی برای پر کردن مشخصات همراهان نداره . آیا برای همسر و بچه باید هر کدوم جدا پر کرد یا فرم دیگه ای هست ؟ ممنون

Junior Member

دوست عزیز
    فرم ۵۲۵۷ و۵۶۴۵ برای تک تک اشخاص درخواست کننده ویزا بایستی جداگانه پر شود .
    نقل قول نوشته اصلی توسط adib628 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان میخاستم برای ویزای توزیستی برای خودم و همسز و فرزندم یضورت online اقدام کنم . سایت cic پرکردن فرم 5257 رو مشخص کزد و مراحل کار رو . ولی داخل فرم 5257 جایی برای پر کردن مشخصات همراهان نداره . آیا برای همسر و بچه باید هر کدوم جدا پر کرد یا فرم دیگه ای هست ؟ ممنون

سلام
    من برای ویزای توریستی پدرم انلاین سابمیت کردم و ایشون در حال حاضر ایران نیستند و تقریبا دو ماه هست که برای دیدن خواهرم در مالزی هستن و به همین دلیل من سوال ۷ رو برای Current Country of Residency محل اقامت فعلیشون مالزی نوشتم و ادرسشون هم مالزی هست ولی برای سوال ۹ Country where you are applying from کشور محل اقدام رو زدم ایران و سیتیزن رو انتخاب کردم چون ایشون فردا دارن میرن وک کوالالامپور برای انگشت نگاری و دو روز بعدش دارن بر میگردن ایران، ایا انتخاب این گزینه درست بوده و ایا باعث میشه که اپلیکشنشون رو در همون ترکیه بررسی کنن یا من باید به طریق دیگری درخواست بدم که پروندشون در ترکیه بررسی بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای توریستی پدرم انلاین سابمیت کردم و ایشون در حال حاضر ایران نیستند و تقریبا دو ماه هست که برای دیدن خواهرم در مالزی هستن و به همین دلیل من سوال ۷ رو برای Current Country of Residency محل اقامت فعلیشون مالزی نوشتم و ادرسشون هم مالزی هست ولی برای سوال ۹ Country where you are applying from کشور محل اقدام رو زدم ایران و سیتیزن رو انتخاب کردم چون ایشون فردا دارن میرن وک کوالالامپور برای انگشت نگاری و دو روز بعدش دارن بر میگردن ایران، ایا انتخاب این گزینه درست بوده و ایا باعث میشه که اپلیکشنشون رو در همون ترکیه بررسی کنن یا من باید به طریق دیگری درخواست بدم که پروندشون در ترکیه بررسی بشه؟
    بله در ترکیه رسیدگی خواهد شد.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    بله اگه ترجمه شناسنامه من بود که بهترین حالت بود چون نگاشت یک به یک بود (یعنیی در مدارک پدر و مادر به مشخصات من و در مدارک من به مشخصات پدر و مادر اشاره میشد) ولی متاسفانه ترجمه اش رو ندارم. ترجمه نشده اش رو هم بذارم میترسم بگن این ترجمه اش همراش نیست و نقص مدرک بخوره و بیشتر دردسر بشه.
    خب مجبورید بدید ترجمه اینجا انجام بدن
    نمیدونم شما کجا تشریف دارید ولی تورنتو پر دارالترجمه است
    همون روز هم خیلی هاشون میتونن تحویل بدن
    مدرکی که ترجمه انگلیسی نداشته باشه عملا بی فایده است

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    خب مجبورید بدید ترجمه اینجا انجام بدن
    نمیدونم شما کجا تشریف دارید ولی تورنتو پر دارالترجمه است
    همون روز هم خیلی هاشون میتونن تحویل بدن
    مدرکی که ترجمه انگلیسی نداشته باشه عملا بی فایده است
    ونکوور. زنگ زدم یک جا گفت 40 دلار و نیم ساعته هم تحویل میده ولی تصمیم گرفتم از همون پاسپورتم استفاده کنم.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستان ببخشید اگه تکراریه ، صفحه شخصی ما که یوز و پس میدیم وضعیتمون رو چک میکنیم کجاست؟ میشه لینکشو بزارید ؟ من دادم آژانس اقدام کرد و تازه یوز و پس رو ازشون گرفتم خودم چک کنم ، البته تراک نامبر رو دارم چک میکنم ، آیا متفاوته آنچه در اکانتمون آپ دیت میشه با بخش تراک اکانت ؟ یا شبیه همن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)