نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 995 از 1841 نخستنخست ... 495895945985986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310041005104510951495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,941 تا 9,950 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام
    پدر و مادر من انگشت نگاری رو امروز استانبول انجام دادند. قسمت مربوط به پدرم آپدیت شده ولی‌ برای مادرم هنوز میگه که باید بیومتریک انجام بدید. آیا نیاز هست پیگیری کنم یا زود هست و خودش آپدیت می‌شه؟

یه مورد که وک استانبول خیلی شلوغ هست. پدر و مادرم امروز برای بار دوم رفتن. دیروز نوبت بهشون ندادند. امروز هم خیلی طول کشیده و از صبح خیلی زود (حدود ۴ صبح) شروع می‌کنند صف بستن. گویا ۸۰ تا شماره بیشتر نمیداده و ساعت ۶ صبح به ۸۰ تا رسیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ونکوور. زنگ زدم یک جا گفت 40 دلار و نیم ساعته هم تحویل میده ولی تصمیم گرفتم از همون پاسپورتم استفاده کنم.

یه کار که شاید بشه انجام بدید اینه که کپی‌ شناسنامه رو برای خانوادتون بفرستید. و اونا از دارالترجمه که مدارک خودشون رو دادن بخوان که اینم ترجمه کنه. بسته به دارالترجمه ممکن انجام بده چون نیازی به مهر و تأیید جایی‌ نداره و مهر مترجم کافی‌ هست.

Junior Member

دوستان ببخشید برای اثبات نسبت فامیلی با دایی چه مدرکی لازم هست به آفیسر ارائه کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mk3th نمایش پست ها
    دوستان ببخشید برای اثبات نسبت فامیلی با دایی چه مدرکی لازم هست به آفیسر ارائه کنم؟
    قاعدتا شناسنامه خودتون, مادرتون, دایی و پدربزرگ یا مادربزرگتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    بله در ترکیه رسیدگی خواهد شد.

خیلی ممنون از پاسختون، من انلاین اپلای کردم ولی وقتی واد سیستم انلاین تراکینگ در وب سایت وک مالزی میشم و تراکینگ نامبر که با بیومتریک به پدرم دادن و وارد میکنم این پیغام میاد:

Visa application, tracking ID No. XXXXXXXXXXXXXXX – Your processed passport has been forwarded to the Canada Visa Office Singapore on 13/06/2017. To know more, please call VAC helpline number or visit VAC website.

ولی پدرم فقط برای انگشت نگاری رفتن، این چرا میگه پاسپورت و چرا سنگاپور ؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون، من انلاین اپلای کردم ولی وقتی واد سیستم انلاین تراکینگ در وب سایت وک مالزی میشم و تراکینگ نامبر که با بیومتریک به پدرم دادن و وارد میکنم این پیغام میاد:

Visa application, tracking ID No. XXXXXXXXXXXXXXX – Your processed passport has been forwarded to the Canada Visa Office Singapore on 13/06/2017. To know more, please call VAC helpline number or visit VAC website.

برای اینکه کلا اشتباه اطلاعات دادید. ایشون که محل اقامتشون مالزی نبود شما زدید مالزی برای این ارجاع داده شده به سفارت کانادا در سنگاپور.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان من تاریخ 8 may سابمیت کردم برا ویزا توریستی با خانواده و تاریخ 30 may رفتم بیومتری و تا حالا ایمیلی مبنی بر ریجکت دریافت نکردم
    بنظرتون باید امیدوار باشم؟
    چون بعضی از دوستان میگفتن که اگه تا 15 روز بعد سابمیت ریجکت نشیم به احتمال زیاد ویزا میدن.....خواستم ببینم این قضیه صحت داره؟
    ممنون از راهنماییتون

نوشته اصلی توسط amirhbll

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    برای اینکه کلا اشتباه اطلاعات دادید. ایشون که محل اقامتشون مالزی نبود شما زدید مالزی برای این ارجاع داده شده به سفارت کانادا در سنگاپور.
    ببخشید ولی فکر میکنم شما پست قبلی من رو نخوندید:

من برای ویزای توریستی پدرم انلاین سابمیت کردم و ایشون در حال حاضر ایران نیستند و تقریبا دو ماه هست که برای دیدن خواهرم در مالزی هستن و به همین دلیل من سوال ۷ رو برای Current Country of Residency محل اقامت فعلیشون مالزی نوشتم و ادرسشون هم مالزی هست ولی برای سوال ۹ Country where you are applying from کشور محل اقدام رو زدم ایران و سیتیزن رو انتخاب کردم چون ایشون فردا دارن میرن وک کوالالامپور برای انگشت نگاری و دو روز بعدش دارن بر میگردن ایران، ایا انتخاب این گزینه درست بوده و ایا باعث میشه که اپلیکشنشون رو در همون ترکیه بررسی کنن یا من باید به طریق دیگری درخواست بدم که پروندشون در ترکیه بررسی بشه؟

دوستی بر اساس این پست من گفتن که کارم درست بوده و در ترکیه بررسی خواهد شد. فکر نمیکنم اطلاعات اشتباهی داده باشم چون راستش رو گفتم.

مشکل اینه که درمورد پاسپورت داره میگه ولی پدرم فقط بیومتریک انجام دادن و پاسپورتشون رو ندادن اصلا!
    ویرایش توسط SilverStars : June 14th, 2017 در ساعت 01:00 AM

Junior Member

ممنون از دوستانی که پاسخ میدن به سوالات.عذر خواهی بنده رو بپذیرید که طبق مقررات جهت جلوگیری از ازدیاد پستها از فرستادن پست تشکر خودداری میکنم.بنده از طریق tab موجود به امتیاز دوستان اضافه میکنم.

لطفا دوستانی که اطلاع دارید میفرمایید که اگر جا کم آوردیم برای پر کردن فرم بایستی چکار کنیم؟
    توی خود فرم نوشته باید یه نسخه از صفحه مورد نظر پرینت بگیرید و با اپلیکیشن خودتون سابمیت کنید.
    یعنی مثلا برای قسمت توضیحات ویزاهای ریجکت شده، بنده میخوام توضیح بدم اما جا کم داره.باید تو یه فرم دیگه ادامه مطلب رو پر کنم بعد پرینت بگیرم و بعد امضا کنم و بعد اسکن کنم و با بقیه فرم ها آپلود کنم؟
    یا روشش جور دیگه ای هست؟
    ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط mk3th : June 14th, 2017 در ساعت 01:10 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط amirhbll

ببخشید ولی فکر میکنم شما پست قبلی من رو نخوندید:

من برای ویزای توریستی پدرم انلاین سابمیت کردم و ایشون در حال حاضر ایران نیستند و تقریبا دو ماه هست که برای دیدن خواهرم در مالزی هستن و به همین دلیل من سوال ۷ رو برای Current Country of Residency محل اقامت فعلیشون مالزی نوشتم و ادرسشون هم مالزی هست ولی برای سوال ۹ Country where you are applying from کشور محل اقدام رو زدم ایران و سیتیزن رو انتخاب کردم چون ایشون فردا دارن میرن وک کوالالامپور برای انگشت نگاری و دو روز بعدش دارن بر میگردن ایران، ایا انتخاب این گزینه درست بوده و ایا باعث میشه که اپلیکشنشون رو در همون ترکیه بررسی کنن یا من باید به طریق دیگری درخواست بدم که پروندشون در ترکیه بررسی بشه؟

دوستی بر اساس این پست من گفتن که کارم درست بوده و در ترکیه بررسی خواهد شد. فکر نمیکنم اطلاعات اشتباهی داده باشم چون راستش رو گفتم.

مشکل اینه که درمورد پاسپورت داره میگه ولی پدرم فقط بیومتریک انجام دادن و پاسپورتشون رو ندادن اصلا!

"رزیدنت" معنی حقوقی داره. آیا ایشون دارای مجوز اقامت یا شهروندی در مالزی هستند؟ محل سکونت معمول ایشون مالزی است؟ اگر نیست نباید در پاسخ اون سؤال می نوشتید مالزی. سایت سفارت کانادا در سنگاپور را ملاحظه کنید می بینید نوشته فقط به درخواست های ویزای توریستی اهالی سنگاپور، مالزی، بنگلادش و برونئی رسیدگی می کنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)