نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 996 از 1841 نخستنخست ... 4968969469869879889899909919929939949959969979989991000100110021003100410051006104610961496 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,951 تا 9,960 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    "رزیدنت" معنی حقوقی داره. آیا ایشون دارای مجوز اقامت یا شهروندی در مالزی هستند؟ محل سکونت معمول ایشون مالزی است؟ اگر نیست نباید در پاسخ اون سؤال می نوشتید مالزی.

ایشون سفر به مالزی زیاد دارن و ویزاشون اونجا توریستی نیست. ایشون ویزای یک ساله Dependent دارن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها
    ایشون ویزای یک ساله Dependent دارن.
    خب پس چرا متعجب شدید که پرونده را فرستادند سنگاپور؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خب پس چرا متعجب شدید که پرونده را فرستادند سنگاپور؟

چون فکر میکردم اپلیکشن های انلاین رو بر اساس ملیت افراد به ویزا افیس مربوطه میفرستن که برای ایران میشه ترکیه و من کشور محل اقدام رو ایران انتخاب کردم نه مالزی. راستش بیشتر از این تعجب کردم که ایشون پاسپورتی ندادن به اونا و فقط بیو متریک رو اونجا انجام دادن اما دارن میگن your processed passport has been forwarded to the Canada visa office Singapore

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط amirhbll

بله در ترکیه رسیدگی خواهد شد.

خیلی ممنون از پاسختون، من انلاین اپلای کردم ولی وقتی واد سیستم انلاین تراکینگ در وب سایت وک مالزی میشم و تراکینگ نامبر که با بیومتریک به پدرم دادن و وارد میکنم این پیغام میاد:

Visa application, tracking ID No. XXXXXXXXXXXXXXX – Your processed passport has been forwarded to the Canada Visa Office Singapore on 13/06/2017. To know more, please call VAC helpline number or visit VAC website.

ولی پدرم فقط برای انگشت نگاری رفتن، این چرا میگه پاسپورت و چرا سنگاپور ؟!

ببخشید ولی فکر میکنم شما پست قبلی من رو نخوندید:

من برای ویزای توریستی پدرم انلاین سابمیت کردم و ایشون در حال حاضر ایران نیستند و تقریبا دو ماه هست که برای دیدن خواهرم در مالزی هستن و به همین دلیل من سوال ۷ رو برای Current Country of Residency محل اقامت فعلیشون مالزی نوشتم و ادرسشون هم مالزی هست ولی برای سوال ۹ Country where you are applying from کشور محل اقدام رو زدم ایران و سیتیزن رو انتخاب کردم چون ایشون فردا دارن میرن وک کوالالامپور برای انگشت نگاری و دو روز بعدش دارن بر میگردن ایران، ایا انتخاب این گزینه درست بوده و ایا باعث میشه که اپلیکشنشون رو در همون ترکیه بررسی کنن یا من باید به طریق دیگری درخواست بدم که پروندشون در ترکیه بررسی بشه؟

دوستی بر اساس این پست من گفتن که کارم درست بوده و در ترکیه بررسی خواهد شد. فکر نمیکنم اطلاعات اشتباهی داده باشم چون راستش رو گفتم.

مشکل اینه که درمورد پاسپورت داره میگه ولی پدرم فقط بیومتریک انجام دادن و پاسپورتشون رو ندادن اصلا!
    شما به هر وک در هر کجا جهت فینگر پرینت بروید ویزا آفیس همون محدوده رو در تراکینگ مینویسه ولی پرونده در آنکارا بررسی میشه . بعنوان مثال اگه دبی برین مینویسه ویزا آفیس ابوظبی یا اگه ارمنستان برید مینویسه مسکو و ... و جای نگرانی نست
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط okhtay نمایش پست ها
    سلام دوستان من تاریخ 8 may سابمیت کردم برا ویزا توریستی با خانواده و تاریخ 30 may رفتم بیومتری و تا حالا ایمیلی مبنی بر ریجکت دریافت نکردم
    بنظرتون باید امیدوار باشم؟
    چون بعضی از دوستان میگفتن که اگه تا 15 روز بعد سابمیت ریجکت نشیم به احتمال زیاد ویزا میدن.....خواستم ببینم این قضیه صحت داره؟
    ممنون از راهنماییتون
    هیچ ربطی بین طولانی شدن پروسه و احتمال بیشتر دریافت ویزا وجود نداره

ظاهرا بعد از کمتر از دو ماه منم پاس ریکوئست شدم .
    تقاضای ویزای ورک پرمیت داشتم و دبی رفته بودم واسه انگشت نگاری
    به امید موفقیت همه دوستان
    Waiting for the miracle!

Junior Member

سلام
    من و مادرم با فاصله چند دقیقه application را به صورت online برای ویزای توریستی تکمیل کردیم.

تاریخ ۴ جون ۲۰۱۷ در دوبی اثر انگشت و عکس را انجام دادیم.

تاریخ ۷ جون ۲۰۱۷ در اکانت مادرم پیام زیر را دریافت کردیم.

Your application was approved. You need to send us your valid passport to finalize your application. Check your messages below for details.

به اکانت من هم بخش Background check افزوده شد با پیام زیر و هنوز با گذشت ۱۰ روز تغییری نکرده است.

We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.

نکته : هر دو ما کثیرالسفر هستیم و ویزا و سوابق سفرمان یکسان است (دو ویزای آمریکا و چندین ویزای شنگن)

سوالم از دوستان اینه که پروسه Background check معمولا چند روز طول می کشه و راهی برای پیگیری تلفنی و ... وجود داره یا خیر ؟

متشکرم
    حسین

بعد از ثبت درخواست ویزای توریستی و پرداخت چقدر طول میکشه تا نامه بایومتریک بیاد؟ الان 2 روز گذشته و هنوز نامه ای نیومده!

Junior Member

سلام من پارسال با خانواده ویزای مالتی کانادا گرفتیم و نوامبر پارسال خانوادگی برای 11 روز سفر کردیم حالا من امسال بدون خانواده بخوام تنها سفر کنم امکانش هست در فرودگاه از ورودم جلوگیری کنن؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya47 نمایش پست ها
    سلام من پارسال با خانواده ویزای مالتی کانادا گرفتیم و نوامبر پارسال خانوادگی برای 11 روز سفر کردیم حالا من امسال بدون خانواده بخوام تنها سفر کنم امکانش هست در فرودگاه از ورودم جلوگیری کنن؟
    نخیر مشکلی نیست .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)