نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 997 از 1841 نخستنخست ... 49789794798798898999099199299399499599699799899910001001100210031004100510061007104710971497 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,961 تا 9,970 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokhmoh نمایش پست ها
    بعد از ثبت درخواست ویزای توریستی و پرداخت چقدر طول میکشه تا نامه بایومتریک بیاد؟ الان 2 روز گذشته و هنوز نامه ای نیومده!
    میاد کمی صبور باشید
    too much love will kill you

Junior Member

درجواب دوستى كه پرسيدن وك دبى شلوغه يانه.من ١٢juneدبى بيومتريك انجام دادم .كلا ده دقيقه طول كشيد.

Junior Member

چون اکثر دوستان که ویزای توریستی درخواست دادن اگه رفیوز شدن چند روز بعد بایو بهشون اعلام شده......البته اطلاعات شما دقیقتر هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    هیچ ربطی بین طولانی شدن پروسه و احتمال بیشتر دریافت ویزا وجود نداره

دوستان سلام
    1-برای ویزای مالتی برای مادر، آیا نیاز به انجام آزمایشات مدیکال یا کلا آزمایشات پزشکی هست؟ اگه هست لطفا بگین چه مواردی هست؟
    2-نیاز به گواهی عدم سو ء پیشینه هست ؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام
    1-برای ویزای مالتی برای مادر، آیا نیاز به انجام آزمایشات مدیکال یا کلا آزمایشات پزشکی هست؟ اگه هست لطفا بگین چه مواردی هست؟
    2-نیاز به گواهی عدم سو ء پیشینه هست ؟

ممنون

ویزای توریستی به این چیزها نیاز نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

باسلام. از دوستان کسی هست که برای ویزای ویزیتور برای مادرشون(تنها)، که خانه دار هستند اپلای کرده باشند؟میخواستم مطمین شم بابت مدارک مالی(تقبل هزینه ها با خودم)
    و دیگه اینکه، به نظرتون اگر بخواهم برای برادر مجردم(28 ساله) هم اقدام کنم، با توجه به اینکه احتمال گرفتن ویزاشون کمه، بهتره همزمان با مادرم باشه تو یه پروفایل؟ یا پروفایل جدا ولی همزمان؟ اگه جدا باشند، تاثیری رو نتیجه هم دارن؟ یا اصلا همزمان نباشن بهتره؟ کسی مورد مشابه داشته؟

ممنون از راهنماییهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط hsh_1980ir نمایش پست ها
    سلام
    من و مادرم با فاصله چند دقیقه application را به صورت online برای ویزای توریستی تکمیل کردیم.

تاریخ ۴ جون ۲۰۱۷ در دوبی اثر انگشت و عکس را انجام دادیم.

تاریخ ۷ جون ۲۰۱۷ در اکانت مادرم پیام زیر را دریافت کردیم.

Your application was approved. You need to send us your valid passport to finalize your application. Check your messages below for details.

به اکانت من هم بخش Background check افزوده شد با پیام زیر و هنوز با گذشت ۱۰ روز تغییری نکرده است.

We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.

نکته : هر دو ما کثیرالسفر هستیم و ویزا و سوابق سفرمان یکسان است (دو ویزای آمریکا و چندین ویزای شنگن)

سوالم از دوستان اینه که پروسه Background check معمولا چند روز طول می کشه و راهی برای پیگیری تلفنی و ... وجود داره یا خیر ؟

متشکرم
    حسین

سلام دوست عزیز
    پروسه چک امنیتی زمان مشخصی نداره، میتونه از چند روز تا چند هفته طول بکشه. مورد داشتیم که دو هفته ای جواب دادن، مورد بوده که 60 روزه جواب دادن.
    من خودم 14 تا ویزای شنگن، ویزای انگلیس، استرالیا، ژاپن و کلی کشورهای دیگه را داشتم و پروسه چک امنیتی من 43 روز طول کشید.
    زیاد نگران نباشید، اتفاقا برای افراد کثیرالسفر معمولا چک امنیتی بیشتر طول میکشه. شما هم انتظار حداقل یک ماه را داشته باشید.
    لطفا بعد از اعلام نتیجه، اینجا زمان Approve شدنتون رو اعلام بفرمایید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    براي من كه سفرام تعدادش زياد هم نبود الان ٦٥ روز گذشته و هنوز هيچ نتيجه اي نگرفتم، كسي هست كه براي ويزاي توريستي تجربه مشابهي داشته باشه؟

Junior Member

سلام .به اكانت من وهمسرم background checkوfinal decision اضافه شده با اين توضيح:
    Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.
    اين يعنى مرحله background check به اتمام رسيده يااينكه هنوز تو همون مرحله هستن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    باسلام. از دوستان کسی هست که برای ویزای ویزیتور برای مادرشون(تنها)، که خانه دار هستند اپلای کرده باشند؟میخواستم مطمین شم بابت مدارک مالی(تقبل هزینه ها با خودم)
    و دیگه اینکه، به نظرتون اگر بخواهم برای برادر مجردم(28 ساله) هم اقدام کنم، با توجه به اینکه احتمال گرفتن ویزاشون کمه، بهتره همزمان با مادرم باشه تو یه پروفایل؟ یا پروفایل جدا ولی همزمان؟ اگه جدا باشند، تاثیری رو نتیجه هم دارن؟ یا اصلا همزمان نباشن بهتره؟ کسی مورد مشابه داشته؟

ممنون از راهنماییهاتون.
    اگر برادرتون تحت تکفل مادرتون نباشه نمی تونید در یک پروفایل تشکیل پرونده بدید و باید جدا باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)